Üst Akıl Faaliyeti

               Üst Akıl Faaliyeti

               Talimatlarına uymadığı için örgüt adına sorgulanan belediyelerin yanı sıra emperyalist güçler güdümündeki terör sözcüsü gibi çalışan isimlerin, belediyelerde legal görünümle faaliyetlerde bulundukları esnada, mahalli ve genel seçimlerde belediye başkanı ve milletvekili adaylarını belirleyerek, yurdışı kaynaklı terörist elebaşlarının onayına sunan ve sözde Türkiye sözcülüğünü de üstlenen terörist elebaşlarından talimatlandırıldığı aşikardır.

Haklarında yakalama kararı çıkarılınca da tekrar cezaevine girmemek için illegal yollardan yurtdışına kaçanlar, sosyal medya hesaplarında paylaştıkları, hiçbir zaman çaresiz olmadık çünkü örgüt var, örgüt bitmez, diyerek emperyalizmin gölgesindeki seslerini gür çıkartmaya çalışmaktadırlar.

Hayati idamesini yapmakta olduğu ve kendi yaşam imkanlarını kazandığı dünyanın en güzel ülkesini yok etme gayretiyle çalışan vatan ve millet olma duygusundan yoksun, bu tür hain yaratıklar kendini satarak güçlü görünenin yanında asalak bir hayat tarzını benimsediği gerçeği tüm dünyaya ilanıdır.

Terör firarilerinin, ülkemize kurulan kumpası, işgalci zihniyetdeki ülkelerin desteğiyle, istedikleri bir muhalefeti kısa zaman içerisinde  iktidara getirmek için illegal her yolun denenmesi için, mesajı aldıklarını deklare ettikleri görülmektedir.

Terör firarilerinin daha önceden dillendirdiği ve emperyal devletlerin demokrasi vurgusu adı altında, ilişkileri düzelteceğiz mesajıyla sahneye çıkarak, kumpasa yeşil ışık yakarak, yurtdışı merkezli operasyon için düğmeye basılarak, dış mihraklara mesaj veren emperyalizmin adayları, Türkiye’yi hedef alan iftiralarla altyapısı hazırlanan kirli planları ile Türk hükümeti yönetim kadrosunu yıpratmak ve kendilerine alan açmak için suç örgütü liderlerinin reklam yüzü olma gerçeği, beklentinin başka bir boyutunu kanıtlamaktadır.

               Terör örgütlerni yöneten ve yönlendiren üst aklın güruhları, şunu akıllarından hiç çıkarmasınlar, sonuç ne olursa olsun bu inanç bizde oldukça, Türk milleti şeref, namus ve vatanı için canını seve seve verip büyük acılarla da olsa savaşarak, kalırsam gazi, ölürsem şehit olurum, cennet kapılarının kendisine açılacağı inancıyla dünya döndükçe, sonsuza kadar var olmaya devam edecektir. Vay! küresel güç odaklarının haline……

               Esen kalın değerli okuyucularım…………

 

               İsmail KALAL

               i.kalal@hotmail.com

              Her hakkı izne tabidir, alıntı yapılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayımlanamaz Aksi bir durumda T.C. Mahkemelerine başvurulacaktır.


Başlık Kategori Yayın Tarihi
İftira Siyaseti Politika 01.05.2021
Milli Yol Yaşam 02.02.2021
Bölünmüş Çember Politika 16.09.2020
Yaşam Tarzının -Eksi ve +Artısı Yaşam 14.08.2020
Vay Canım Ülkem Vay !!!! Politika 26.05.2020
Başlık Kategori Yayın Tarihi
DÜNYANIN GELECEĞİ Politika 11.07.2021
Kaldırın Korkmadan Elinizi (Ali İsmail Korkmaz Anısına) Politika 10.07.2021
AK Parti'nin Akı, Karası Politika 01.06.2021
FİLİSTİN’DE KALICI BARIŞ MÜMKÜN MÜ? Politika 19.05.2021
Şeytanın Oyunu Politika 03.05.2021

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.