ATATÜRK DÜŞMANLIĞININ ASIL NEDENİ SAVIM

Atatürk düşmanlığının gerçek nedeni ne sigara, ne rakıdır, ne dindir; Atatürk düşmanlığı içindeki insanlar öz bebek kardeşlerini, öz çocuk kardeşlerini bile öldürtmüş yani idam ettirmiş sultanları baştaçı eden insanlar olup zaten dine de, ahlaka da, vicdana da, Türklüğe de, insanlığa da aykırı kişilerdir.

Dost oldukları Abd'de; zina, fuhuş, porno, toplumsal alanlarda toplumsal alanlarda sevişmek, ensestlik, 14 yaşındaki çocuklarla cinsel ilişki, esrar serbestliği var; dost olmak istedikleri Ab'de 'ensestlik serbestliği' dışında öteki serbestlikler var. Yani ne dini, ahlakı? Tümü de palavra.

Atatürk; 'Önce bilim ve ahlak' diyen Muhammed'e yani İslamiyet'e bile aykırı olan, Sultanlık sistemi'ni yok etmiş de; vatanı işgal eden, millete zulüm eden Avrupa devletlerini vatandan atmış da kötü mü etmiş ki Muhammed de 'Sultanlarla düşüpkalkan alimler de hırsızdır' deyip sultanlığı kötülemiş, dindışı saymıştır, İslamdışı saymıştır, insanlıkdışı saymıştır, bilimdışı saymıştır, akıldışı saymıştır, vicdandışı saymıştır.

Atatürk düşmanlığının asıl nedeni bence şudur: Atatürk'ün sultanların yaptıkları gibi öteki milletlerin, halkların, insanların vatanlarını işgal etmeye yani dünyayı elegeçirmek(ele geçirmek) istememesi, buna karşı olması yani 'Vatanda barış, dünyada barış' demesidir. Bu nedenle ki Osmanlıcılar ile ne dünyaya ne de Türkiye'ye huzur, bilimsel, ahlakçı, bilime ya da dine uygun, insanca bir hayat gelir.

Yani, Atatürk de sultanlar gibi, Yahudiler gibi, Naziler gibi 'Dünyayı elegeçireceğiz, dünyayı işgal edeceğiz, dünya bizimdir, bizden büyük yok' dese idi, baştaçı edilirdi, Atatürk düşmanlarınca.


Necdet Gürçiftçi
Bağımsız, özgür, bilimsel, tarafsız, hiçbir dinden olmayan dinli ve bilge
İnternette yayınlandığı zaman: 8.9.20/06.24


Başlık Kategori Yayın Tarihi
TEK DÜNYA SİSTEMİ Felsefe 03.07.2021
İslam niye doğru dindir? İslamofobi Felsefe 20.05.2021
AN VE ZAMAN Felsefe 17.04.2021
Dostluk.. Felsefe 05.04.2021
ERDEMLİ OLMA VE ŞEREFLİ KAYBEDİŞ Felsefe 13.02.2021