KENDİNİZİ ÖNEMSEYİN, SAĞLIKTA KALIN....

KENDİNİZİ ÖNEMSEYİN, SAĞLIKTA KALIN...

Üstün yetenekler bahşedilmiş insanoğlu, görünmeyen bir virüs tarafından tutsak edildi. Çok yakın bir zaman önce, Dünyanın süper güç diye adlandırılan ülkeleri savunma sanayinde yeni geliştirilmiş ileri teknoloji ürünlerini yarıştırmakla meşguldüler. F-35’ler mi, S-400’ler mi daha üstün özelliklere sahip?

Sıvı Lazer Savunma Sistemleri. 

Kinetic Uydu Sistemli Silahlar

Robotik İnsansız Tanklar

Robotik İnsan Kılıklı Savaş Askerleri bile üretilmiş.                 

Şimdi bu savaş teknolojilerini üreten üstün zekalı insanlarda bizim gibi evlerinde tehlikenin geçmesini bekliyorlar. 

Çünkü; dışarda görünmeyen bir düşman var. Kim olduğunu bilmiyorsun. Kiminle olduğunu bilmiyorsun. Ne F-35’ler, ne S-400’ler, ne Robotik, ne de Kinetik silahlarla koruyabilirsin kendini. 

Tek yapacağınız şey, sabır ve basiretle beklemek. 

Tavsiyeleri dinleyin. 

Kurallara uyun. 

Yasaklara itaat edin. 

Elbette sonunda karşılığını alacağız. Önemli olan en az hasarla atlatmak. Sevdiklerimizden birine zarar gelmesi, bize affedilmez derin yaralar açabilir! Kendimizi korurken, sadece kendimizi değil, sevdiklerimizide koruyoruz.  Milletçe bunun üstesinden geleceğiz. Elbette zorluklar içinde geçecektir. Ama tünelin ucunda bahar bekliyecek bizi, umut bekleyecek, özgürlük bekleyecek. Hiçbir şey sağlığımızdan daha değerli değildir. Devletimizin bu zor günlerde milletinin yanında olacağını, gerekli destekleri vereceğine olan inancım tamdır. 

EvdeKalın...  

SağlıktaKalın...

    

    Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.