İNGİLİZ STRATEJİSİ ve PAGANİZM

Bir toplumu köleleştirmek için o ülkenin eğitim sistemini ele geçirmek gerekir. Bu yüzden, hiçbir zaman resmi tarihi değil, gerçek tarihi okumak gerekiyor.

Geçmişten bu yana yaşadığımız olaylarda hiç İngiliz parmağı aramadık. İngilizler, ele geçirmeye çalıştığı ülkelerde başlıca iki temel unsur ele alırlar;

- Eğitim sistemini ele geçirirler.

- İçimizden hainler bulur ve asla ortalıkta görünmezler.

 Azılı din düşmanı olan İsmet Bey'in, Fransa ve İngiltere ile 19 Ekim 1939 Yılında yaptığı ittifak anlaşmasıyla Türkiye'nin anahtarlarını resmen İngilizlere teslim etmiştir. Türkiye ile ilişkilerini sağlama alan İngilizler, ilk iş olarak Türkiye'ye yirmi profesörünü gönderir. Çeşitli üniversitelere hoca olarak dağılan ingiliz profesörler, Ülkenin tarihini ve siyasi hayatını sil baştan kendi menfaatleri üzerine yazmaya ve değiştirmeye başlamıştı.

İlk iş olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi putperestliğe yöneltmek sevdasıyla Ülkenin her kesimine binlerce hatta milyonlarca heykel yaptırıp her sabah çocukları önünde saygı duruşuna itleyip ''Pagan'' ayini yaptırmaları ise cabası. Eğitim sistemini öyle bir narkoz altına aldılar ki, sözde Müslüman olan kesiminin ingilizce diline ve batı kültürüne olan aşkının zerre miskali Arapça diline ve İslam yaşantısına karşı yoktu.

İslam'ı ve Şeriatı gericilik gören tipler batı yaşam tarzına adeta bağımlı hale gelmişti. 

Eğitim sisteminde bireyin Din dersi kaldırılmış yerine İngilizce dili eklenmişti. Beklenen amaca ulaşıldıktan sonra ikinci iş olarak milletin tarihine ve kültürüne olan saldırılarıydı. Osmanlı Devleti'nin Padişahlarını Kadın düşkünü, kardeş katili, makam sevgisi, harem sevgilisi olarak göstermeye başladılar ve Türk'ün tarihini 1923 den başlatmayı başardılar.

Savaş aslında Türkiye'ye değildi savaş; şu an da bile olduğu gibi İslam'a ve Müslümanlara karşıydı.

Vehhabiliği kuran, Mehmed bin Abdülvehhabdır. İngiliz casuslarından, Hempher’in tuzağına düşerek, ingilizlerin (İslamiyet’i imha) etme çalışmalarına alet oldu.

Kendilerine sürekli Derin Devlet ve Derin Güçler diye Dünya'ya nam salmaya çalışan yahudi güruh , nasıl ki vehhabilik örneğinde sarıklı cübbeli içimizden sandığımız, bizden biri sandığımız adamları kullanarak İslamiyet'i yıkmağa çalıştıysa geçmişte ve halen günümüzde bile aynı şekil çalışmalarına son sürat devam etmektedirler.

Yapmaz dediğimiz, oda bir müslüman dediğimiz, çoğu zaman din konularında verdiği fetvalara itaat ettiğimiz adamların elleriyle bile ülkenin içine sızıp İslamiyet'i parçalama girişimlerinde bulunmuşlardır.

Yaptıkları ve inandıkları şey aslında çok zıt şeylerdir. Tanrı'yı kıyamete zorlayıp, işlerin elleriyle düzelemeyeceği boyuta getirip gökten mesihi indirmek ve yeryüzünde kendilerinden başka her toplumu öldürüp Dünya'nın tek hakimi olmak.

M.Ö 4. Yüzyıl'dan beri Anadolu'da bulunan barbar batı yahudileri ve hristiyanlar ( aslında ikiside aynı amaca hizmet ediyor ve tek amaçları İslamiyet'i silmek ) bu gibi tahrip edilmiş kitaplarında ki inançlara bakarak tarih boyunca milyarlarca mazlum insanı katletmişlerdir.

Son zamanlarda görüldüğü üzere, Ülkenin içerisine yıllardır Müslümanlardan dedikleri FETÖ adlı terör örgütünü bile piyasaya çıkarmıştır ve Ülkemizin altından kalkamayacak derece tahrip vermeyi amaçlamışlardır.

Tarihini bilmeyen, araştırmayan, gerçek atasını, ecdadını bilmeden yetişen nesil, tarihin sadece 1923 den itibaren olduğunu sanır. Ve her fırsatta Müslümanlara saldırmayı bir görev bilir bu kemalist güruh...

İlokul gençlerimizin bile ellerinde son model telefon Dünya'dan haberi olmadan yaşayan, adeta putlaşmış zihinlerin ve sömürülmüş düşüncelerin sahibi gençlerimizin bu sistemle  ne şekilde bu ülkeye bi katkıları olur bunu yüz yıldır göremedik ve göreceğimizi de zannetmiyorum.

 

 


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Kudüs Politika 31.01.2020
Başlık Kategori Yayın Tarihi
GÜREŞ TEKKELERİNDE TASAVVUF Tarih 07.05.2021
SEN KATİLLERİN TORUNU DEĞİLSİN Tarih 28.04.2021
EFSANE TARİHİMİZİ DUYURMAK Tarih 18.03.2021
SOLAK BALİ OĞLUNUN BAŞINDAKİ KAVUNU NİÇİN VURDU? Tarih 15.03.2021
.... Tarih 08.03.2021

Yazıya yapılan bütün yorumlar

Duyarlı Vatandaş 06.04.2020

Öncelikle yazınız boyunca hep farazi saptamalar yapmışsınız. Benim kendi adıma, birkaç başlık altında sorularım olacak kabul ederseniz. Cevap verirseniz eğer sevinirim. 1)Fransa ve İngiltere'nin eğitim sistemine sızmasını sağlayan anlaşma hangisidir? Bu anlaşmanın eğitim sistemini etkileyen içeriği nedir? Gönderdikleri 20 profesör kimler? Hangi alanlarda eğitim verdiler? Andımızın kabul tarihi nedir? Andımızın uygulama şekli ne zaman netleştirilmiştir? 2)İsmet Bey'in azılı din düşmanı olduğunu hangi tarihsel olaylardan, söylevlerden çıkardınız? 3)Binlerce hatta milyonlarca put olarak bahsettiğiniz putlar Atatürk büstleri mıdır? Bu rakamlara nereden ulaştınız? Hiç bir pagan ayini izlediniz veya okuyup araştırdınız mı? Dönemin ilkokul, ortaokul ve lise sayısı kaçtır? 4) Atatürk'ün hazırlattığı tarih derslerinde, padişahlar hakkında nasıl bahsediliyor? Osmanlı tarihi ve 600 senelik Osmanlı tarihinden çok daha fazla olan Türk tarihi nasıl anlatılıyor? 5) Derin Devlet Yahudileri mi içermektedir? Yahudileri hangi kaynaklarla, kimler aracılığıyla kendilerini derin devlet olarak tanıtmaya çalışmışlardır? Cumhuriyet başlangıcından itibaren, derin devletin yahudilerden ibaret olduğunu söyleyen var mıdır? Varsa, kimlerdir? 6) Bahsettiğiniz "Yaptıkları ve inandıkları şey aslında çok zıt şeylerdir. Tanrı'yı kıyamete zorlayıp, işlerin elleriyle düzelemeyeceği boyuta getirip gökten mesihi indirmek ve yeryüzünde kendilerinden başka her toplumu öldürüp Dünya'nın tek hakimi olmak." amacı hangi tarikat ya da tarikatların amacıdır? Bunlara hangi kaynaklardan ulaştınız? 7) FETÖ terör örgütü hakkında solcular, Atatürkçüler, Kemalistler hangi tavrı takınmışlardır? Onlarla beraber devlet yönetenler kemalistler midir? Hangi Kemalistin, tarihi 1923'ten başlattığını gördünüz? Ve son olarak, bu ülkeye sizin yaptığınız fakat Kemalistlerin yapmadığı katkı nedir, söyler misiniz?

Bu yazıya sizde kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.