KADIN FAŞİZMİ KURAMIM- 1

Kadın faşizimi (faşizmi) kısaca, özetle şudur: 
 
‘Bencil, sorumsuz, nicel, tikel, mantıksız, pisikopat, sosyopat, kibirli kadınlara; teşhirci, çıplak, yarıçıplak kadınlara; ahlaksız, onursuz, arsız kadınlara; zinacı kadınlara; orta malı kadınlara; fahişelere saygı göstereceksin, söz söylemeyeceksin... 
 
Kadınların, soyunabildikleri kadar soyunup ortalıkta gezmelerine, sipor(spor) yapmalarına saygı ve ilgi göstereceksin. Kadınlar soyundukça onlara daha çok saygı ve incelik göstereceksin. 
 
Yönetimlere kadınları getireceksin. Her işte olabildiğince çok bayan çalıştıracaksın. Kadınların, istediklerini yapmalarına ses çıkarmayacaksın ki kapitalizimce (kapitalizimce) kolayca ve sürekli yolunabilsinler, kullanılabilsinler, sömürülebilsinler. 
 
Kadını cinsel zevk nesnesi durumuna getireceksin. Medyanın, çıplak kadın görüntüleri yayınlamasına ve çıplak ya da yarı çıplak bayanlarla yayın yapmasına ses çıkarmayacaksın. Çıplaklar kampına karşı çıkmayacaksın. 
 
Bir kadın yöneticinin zina yaptığı ya da eşcinsel olduğu ya da fahişe olduğu ortaya çıkınca daha çok saygı ve sevgi göstereceksin, görevden de almayacaksın öyle ki terfi ettirirsen en güzelidir; böyle kadınları da işe almamazlık etmeyeceksin, tam aksine herkese verdiğinden daha çok ücret ve daha yüksek mevki vererek işe alacaksın. 
 
Kadına annelik, eşlik, kardeşlik, anne ve babasının çocuğu gibi toplumsal özellikler yüklemeyeceksin. Evlilik ile çocuk yapmayı birbirinden ayıracaksın. 
 
Kadından hesap sormayacaksın. Kadın hep haklıdır; kadın çiçektir; kadın baştacıdır; kadınların olmadığı yönetimler demokratik, çağdaş, uygar değildir; kadına el kalkmaz; kadınsız yaşam geçmez; diyeceksin. Kadınları sırf kadın oldukları için baştacı edeceksin, öveceksin, onurlandıracaksın, tabu yapacaksın. 
 
Uygarlığı, çağdaşlığı, demokrasiyi, sanatı, özgürlüğü, laikliği, turizimi(turizmi), eğlenceyi, mutluluğu, insanca olmayı, hukuku kadın ile ölçeceksin.Çıplak, yarıçıplak kadın heykellerine ve resimlerine saygı göstereceksin, tepki göstermeyeceksin. 
 
Ülkenin bu tür kadınlarca sipordan (spordan), her tür yarışmaya kadar; ülkenin turiziminin tanıtılmasına kadar, ses çıkarmayacak, tepki göstermeyeceksin; tam aksine, sevgi göstereceksin, övgü düzeceksin. 
 
Kadının kadınla evlenmesine, sevişmesine saygı göstereceksin öyle ki bunu çağdaşça, uygarca sayacaksın. 
 
Kadının sigara, içki içmesine saygı göstereceksin ve bunu çağdaşlık, uygarlık, özgürlük, kültürlülük olarak yorumlayacaksın. 
 
Erkek siporcular uzun ya da bol sipor giysileriyle sipor ya da yarışma yaparken bayan siporculara küçücük, daracık, açık saçık, teşhirci giysiler giydirilmesine karşı çıkmayacaksın. Erkekler denize, havuza bol, uzun şortlarla girerlerken bayanların küçücük, daracık, teşhirci bikinilerle, mayolarla girmesine ses çıkarmayacaksın. 
 
Reklamlarda yarıçıplak, çıplak kadın kullanılmasına; filim ve dizilerde sanat adına kadınların soyunmalarına ses çıkarmayacaksın...’ 
 
Kapitalizimin (kapitalizmin) ve uşaklarının bu dayatmalarına boyuneğeceksin. Kadın faşizimi kısa budur işte. 
 
Kısacası kadının yemek, tatlı, çerez, meze, cinsel zevk malı yapılmasına, olmasına ve dişilik cinsiyetinin egemenliğine göz yumacaksın. 
 
Ve demokrasi, çağdaşlık, özgürlük, laiklik, cumhuriyet, uygarlık, insanca bir dünya işte budur, diyeceksin. 
 
Yoksa, tu kaka, cısss... 
 
Kapitalizimin öldürdüğü kadınlar giyinik kadınlardır; kapitalizim, çıplak kadınları öldürmez, baş tacı eder. Kadın faşizimi olan devletler; çıplak kadınların yaptıkları gösterilere hoş davranırlar ama aynı gösterileri giyinik kadınlar yaparsa iş değişir. 
 
Kadın faşizimini yaratan gerçekte kadınlar değil her türlü ahlaksızlığa, yozluğa, insanlık dışılığa açık; mantıksız, bencil, sorumsuz, pisikopat (psikopat), sosyopat kapitalist erkeklerdir. Onların bu çağrısına koşan kadınlar da suçludur. Bu kadınlar da asla masum değil. 
 
Kadın faşizimi; kadını cinsel bir zevk, doyum ve cinsiyet nesnesi ve çıplak olarak sunar ve böyle benimsenmesini ister ve zorlar, dayatır. Bu yönde de kadıncı kuramlar, örgütlenmeler, sanatlar, siyasetler, ekonomiler, hukuklar, modalar, turizimler, konutlar, pisikolojiler, duygular, sözde bilimsel kuramlar, sözde kadın dergileri, sözde defileler, pilaj (plaj) voleybolu gibi sözde siporlar(sporlar), porno yayınlar, erotik yayınlar, sitriptiz (striptiz) salonları, kozmetik ürünleri, açık saçık-erotik reklamlar, erotik müzikler, erotik filimler, erotik nesneler, erotik yiyecekler, erotik internet siteleri, pisikopat (psikopat)-sosyopat-teşhirci, cinsellik tutkunu-yoz-bencil-sorumsuz-nicel-tikel, gezmeyi-eğlenmeyi-sevişmeyi seven, ahlak ve mantık tanımayan kadın türü ve tipi üretir ve örgütler... 
 
 
Necdet Gürçiftçi 
2010-Eylül tarihinde internette yayınlandı. 

 


Başlık Kategori Yayın Tarihi
KORONA VE KÖYLER Sağlık 11.05.2021
KORONA MARKETLER VE PARA Sağlık 10.05.2021
NORMAL OLUNMADAN NORMALLEŞME OLMAZ Felsefe 09.05.2021
TÜRKÇEDE '-NA' EKİ MANTIKSIZLIĞI SAVIM Felsefe 07.05.2021
AL BAYRAK (ŞİİR) Şiir 06.05.2021
Başlık Kategori Yayın Tarihi
AN VE ZAMAN Felsefe 17.04.2021
Dostluk.. Felsefe 05.04.2021
ERDEMLİ OLMA VE ŞEREFLİ KAYBEDİŞ Felsefe 13.02.2021
PANTEİST SPİNOZA’NIN YETERSİZ TANRISI Felsefe 12.01.2021
SIRADAN MISIN Felsefe 02.08.2020