MODA SİTELERİ CİNSEL TEŞHİR SAPKINLIĞI YAPIYOR SAVIM

Savım ki akıldışı-ahlakdışı turizım(turizm) ve akıldışı-ahlakdışı sanatçılar/ünlüler gibi akıldışı-ahlakdışı moda da Türkiye'yi ve dünyayı elegeçirmeye çalışan, akıldışı-ahlakdışı bir Moda devleti kurmaya çalışan küresel, derin bir ajanlık etkinliğidir. Bu ya sapkın birilerince zevk, haz için yapılmakta ya özelde Türkiye düşmanı, genelde İslam dünyası bir devletin gizli servis etkinliği olarak ya da örnek ki Siyonizım(Siyonizm) gibi bir örgüt ile.

Bu durumun en somut kanıtlarından biri internetteki moda sitelerinin gereksiz yere canlı manken kullanmaları, internetteki kataloglarında eşcinsellik izlenimi veren iki bayan ya da iki bay kullanmaları, gereksiz cinsel görüntüler sunmalarıdır örnek ki internet sitesinde bayan atleti tanıtımı var, bayanın üzerinde atlet var ancak altında da külot var yani atlet tanıtımı ya da satışı için mankeni külotuna kadar soymanın ne anlamı var? Açık ki ülkeye utanmazlık, ahlaksızlık yaymaya yönelik bir artniyet, art etkinlik var. Yani gören de külot tanıtımı, satışı yapılıyor sanır ancak açık ki topluma başka şeyler de, utanmazlık, ahlaksızlık da pazarlanmakta.

Amaç ne? Moda diye biryandan para kazanmak, cepdoldurmak(cep doldurmak) biryandan cinsel teşhir yapmak; parası mankene hazır verilmişken bir de mankeni külotuna kadar göstermek, ve toplumu utanmazlaştırmak, ahlaka aykırılığa yöneltmek yani ahlaka karşı algı operasyonu denilen şeyi yapmak. Yani ticaretn dışında bir de cinsel teşhir yani sapkınlık var.

Peki bu bir rastlantı ya da önemsizlik mi? Bu durum bence hiç de rastlantı vemsiz değil çünkü ben bu işin arkasında, genelde tüm dünyayı, özelde ise Türkiye'yi ahlaksızlığın, utanmazlığın egemenliği altına alıp Türkiye'yi yıkmak isteyen, ve akıldışı-ahlakdışı bir insanlık türü yaratmakisteyen küresel ve derin bir gücün olduğunu düşünüyorum.


Necdet Gürçiftçi
Bağımsız, özgür, bilimsel, tarafsız; hiçbir dini inançtan ve hiçkimseden yana olmayan dinli ve bilge
İnternette yayınlandığı zaman: 30.9.19/00.15


Başlık Kategori Yayın Tarihi
AN VE ZAMAN Felsefe 17.04.2021
Dostluk.. Felsefe 05.04.2021
ERDEMLİ OLMA VE ŞEREFLİ KAYBEDİŞ Felsefe 13.02.2021
PANTEİST SPİNOZA’NIN YETERSİZ TANRISI Felsefe 12.01.2021
SIRADAN MISIN Felsefe 02.08.2020