TÜRKLÜĞE YA DA AHLAKA AYKIRI OTELLERDEN TÜRK BAYRAĞI KALDIRILSIN

Ülkemiz din-iman taslayan Akp iktidarı döneminde de tuhaflığını sürdürmekte ve üstelik de daha da tuhaf olarak sürdürmekte.

Örnek ki biryanda(bir yanda) camiler, biryanda bikinili, mayolu yani sütyen-külotlu pılajlar(plajlar); biryanda okullarda din-ahlak dersi, biryanda zinaya ve eşcinsel evliliğe bile izin verilmesi.

Bir tuhaflık da otellerde.

İnternetten bakıyorum.

Bikinili, mayolu yani sütyen-külotlu pılajları ve yüzme havuzuları(havuzları) olan yani dinin, ahlakın hiçe sayıldığı oteller.

Ne var o otellerde?

Biryanda bikinili, mayolu çıplaklar yani ahlakı edebi dışlamışlık; biryanda Türk/Türkiye bayrakları.

Sorarım size; sütyen-külot herkesin içinde dolaşmak dinin, Müslümanlığın hiçbiryerinde yok da Türklüğün neresinde var? Yani sütyen-külot ortalıkta dolaşmakla Türklük ve Türk bayrağı ya da Türkiye bayrağı nasıl biraraya(bir araya) getirilebilir?

Özel sektörsün diye, ülkeye döviz kazandırıyorsun diye; herşeyi yapmak hakkını kendinde göremezsin; Türklükle, Türk bayrağı ile çıplaklığı, ahlaka aykırılığı, utanmazlığı, kepazeliği biraraya getiremezsin. Bilmez misin ki Türk demek de, din demek de önce ahlak demektir.

Ahlakı dışlamış Dolarlarınızı(dolarlarınızı), ahlakı dışlamış paralarınızı; kan Türk bayrağı üzerine çıkarmaya da, yanına koymaya da hakkınız yok.

Kiminde duvarlarda Türk bayrağı; kiminde duvarlarda ve pastalarda Türk bayrağı; düşünün, bikinililer, mayolular gelecek, Türk bayraklı o pastaları yiyecek.

Turizmci iseniz Turizmciliğinizi, otelci iseniz otelciliğinizi bilin; herşeyi yapmayı kendinize hak göremezsiniz; ayıplarınızı Türk bayrağı ile kapatmaya çalışamazsınız.

Ahlaka aykırı otellerdeki Türk bayrakları kaldırılmalıdır

Özel sektör nefse köleliktir; ve nefs önce akılı alır, sonra da ahlakı.

Özel sektör oldunuz diye kendinizi ne sanıyorsunuz siz?

Çıplakların, ahlaka aykırılığın olduğu yerde Türk bayrağı olamaz. Çıplakların, ahlaka aylığın, utanmazlığın olduğu yere Türk bayrağı asmak, geneleve Türk bayrağı asmak gibidir. 


Necdet Gürçiftçi
Bağımsız, özgür, bilimsel, tarafsız; hiçbir dini inançtan ve hiçkimseden yana olmayan dinli ve bilge
İnternette yayınlandığı zaman: 16.8.19/01.03


Başlık Kategori Yayın Tarihi
AN VE ZAMAN Felsefe 17.04.2021
Dostluk.. Felsefe 05.04.2021
ERDEMLİ OLMA VE ŞEREFLİ KAYBEDİŞ Felsefe 13.02.2021
PANTEİST SPİNOZA’NIN YETERSİZ TANRISI Felsefe 12.01.2021
SIRADAN MISIN Felsefe 02.08.2020