PKK VE FETÖ DESTEKÇİSİ AHLAKDIŞI ALMANYA'DAN EŞCİNSELLİK SAVUNUSU

Batı da Doğu gibi saçmalıklar, mantıksızlıklar, tutarsızlık üzerine kuruludur çünkü ikisi de felsefe, bilim, ve dini tanımlayan Din hadisileri üzerine kurulu değildir. Batı moda, makyaj, takı ile kendini güzelleştirmiş ancak için bağırsak, bok, pis, iğrenç, tiksinç, mide bulandırıcı şeyler dolu insan ya da üzerinde bahar, içinde lav-kor-ateş olan dünya gibidir. Doğu boyuneğmek(boyun eğmek), Batı ise keyif üzerine kuruludur ve iki hal de mantıksızlık ve tutarsızlık üzerine kuruludur.

Almanya'da; homofobik terapiler yasaklanacakmış. Gerekçe ise şu imiş: Eşcinsellik hastalık değil imiş.

Buna karar veren de Hermann Gröhe isimli sağlık bakanı.

Hermann Gröhe kim? Felsefeci mi, düşünür(filozof) mü, alim mi, bilge mi, bilimci mi, tıpçı mı, pısikiyatır(psikiyatr) mı, pısikolog(psikolog) mu? Hayır; o bir avukat; ve Hıristiyan(Hristiyan) demokrat birliği partisine ait bir siyasetçi.

Almanya'da hukukun saçmalığının bir nedeni de hukuku hukuktan bile anlamayan siyasetçilerin yapmakta olması olmalı.

Avukat ne? Hukukçu. Hukuk ne; bilim mi? Hayır; hukuk bilim değil; hukuk siyasetçilerin töresidir yani bilimdışılıktır yani siyasetçilerin keyifi ya da çıkarlarıdır.

Yani eşcinsellik üzerine karar vermek olanağına ya da özelliğine sahip biri değil.

Yani oldu olacak kanser tedavisine de başlasın.

Yani bir avukatı sağlık bakanı yapmak, bir doktoru adalet bakanı yapmak gibi birşeydir yani daha en başta mantıksızlık ve tutarsızlık var ancak durum makyaj ile kendini normal göstermeye çalışıyor. Yani gerçekte Batı normal taklidi de yapan bir şizofren gibidir.

Bunlar sanıyorlar ki eşcinsellik laylaylom birşeydir ya da özgürlükle ilgili birşeydir oysa özgürlük bilime ve ahlaka göre doğru şeylerdir, eşcinsellik ise serbestliktir yani özgürlüğün tam tersidir; ve çağımızda, eşcinsellik de akıldışı-ahlakdışı moda, akıldışı-ahlakdışı turizım(turizm) ve akıldışı-ahlakdışı medya gibi, toplumları yozlaştırmak, ülkeleri güçsüzleştirmek için küresel ajanlık etkinliklerindendir.

Adam bir de 'Hıristiyan'; ya hu Hıristiyanlığın ya da dinin neresinde eşcinsellik hakkı var?

Yani adam hem avukat hem Hıristiyan ancak verdiği karara bakın.

Hukuk fakültesileri felsefeden, bilimden ve dini tanımlayan Din hadisileri'nden uzak oldukları için henüz alim, alime yetiştiremiyorlar.

Bu işler Almanya'ya koymaz çünkü Almanya zaten ahlakdışı bir dünyada. Ahlaka aykırı olup da Almanya'da serbest olmayan ne var?

Yani Almanya'ya 'Eşcinsellik nasıl birşey?' diye sormak, içki bağımlısına 'İçki nasıl birşey?' diye sormak gibi birşeydir.

Peki, eşcinsellik hastalık değilse; pılastikteki(plastikteki) flatlara erkeklerde eşcinselliğe neden oluyor diye de karşı çıkılıyor, flatlar eşcinselliğe de neden olmakla suçlanıyor?

Peki, Almanya çok medeni ise neden Pkk ve Fetö destekçiliği yapıyor?

Peki, Almanya çok biliyorsa neden Nazi partilerini, derneklerini, örgütlenmelerini yasaklamıyor?

Gerçek ki Almanya felsefeye, bilime göre değil hazcılık ile, nefse göre karar veren bir dünya; nefs ise hem en büyük cehalettir hem de kötülüklerin hem nedeni hem amaçıdır(amacıdır).

Almanya eşcinselliği, eşcinselleri ahlakçı ülkeleri yozlaştırmak için ajanlık olarak kullanıyorsa kuşkusuz ki eşcinselliği savunacaktır, koruyacaktır.

Eşcinsellik normal taklidi yapabilen cinsel ya da cinsiyetsel şizofrenidir, mantıksızlıktır, geriliktir, ilkelliktir, ve çağımızda toplumları yıkmak için ajanlık olarak kullanılmaktadır; tedavisi zorunlu olmalıdır, ve eşcinseller hem onları hem de toplumları korumak için toplumlarından uzak tutulmalıdır; eşcinselliği hastalık görmemek cehalettendir; eşcinsellik de, fahişelik de, utanmazlık-ahlak edeb tanımamak da ruhsal hastalıktır; eşcinselliği savunmak mantığı ensesteliğin de serbest bırakılmasına gider ki zinanın, fuhuşun, pornonun ve eşcinselliğin serbest olduğu Abd'de bazı eyaletlerde ensestlik de serbesttir.

Felsefeye göre ahlak zekanın, akılın, mantığın, beyinin, ruhun, felsefenin, bilimin, insan olmanın, medeniliğin, insanlığın en üst nitel aşamasıdır. Bu nedenle ki doğru bir ülkede ahlaka aykırı herşey yasak olur ancak Almanya'nın neresi doğruki(doğru ki)?

Pkk'ye ve Fetö'ye sahip çıkan bir ülke eşcinselliğe de sahip çıkmakta sakınca görmez.

 

Necdet Gürçiftçi
Bağımsız, özgür, bilimsel, tarafsız; hiçbir dini inançtan ve hiçkimseden yana olmayan dinli ve bilge
İnternette yayınlandığı zaman: 20.12.19/00.32


Başlık Kategori Yayın Tarihi
KORONA MARKETLER VE PARA Sağlık 10.05.2021
NORMAL OLUNMADAN NORMALLEŞME OLMAZ Felsefe 09.05.2021
TÜRKÇEDE '-NA' EKİ MANTIKSIZLIĞI SAVIM Felsefe 07.05.2021
AL BAYRAK (ŞİİR) Şiir 06.05.2021
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İNCELEMEM Felsefe 05.05.2021
Başlık Kategori Yayın Tarihi
AN VE ZAMAN Felsefe 17.04.2021
Dostluk.. Felsefe 05.04.2021
ERDEMLİ OLMA VE ŞEREFLİ KAYBEDİŞ Felsefe 13.02.2021
PANTEİST SPİNOZA’NIN YETERSİZ TANRISI Felsefe 12.01.2021
SIRADAN MISIN Felsefe 02.08.2020