ŞIRINGA ÇİKOLATA AJANLIK SAVIM

Şırınga çikolata diye birşey. İçi çikolata dolu, pılastik(plastik) şırınga biçiminde. Büyük olasılıkla Türkiye dışında icat edilmiş birşey.

Çocuklar şırınganın küçük kapağını çıkarıp, şırıngayı ağızlarına sokup çikolatayı ağızlarının içine sıkıyorlarmış. İki küçük çocuk şırınganın kapağını çıkarmayıp şırıngayı ağızlarına sıkmış ve küçük kapak şırınganın uçundan fırlayıp soluk borusularına kaçıp çocukların boğulup ölmelerine neden olmuş. Belli ki kapak çevirmeli değil geçmeli bir kapak.

'İnsanlar saçmasapan neler icat ediyorlar' derken, çocuklar için de saçmasapan şeyler icat eden birileri varmış demek. Akıl felsefeden bilimden ve dini tanımlayan Din hadisileri'nden uzak olunca yolunu da şaşırır; bu nedenle ki ortalık saçmasapan yetişkin icatlarından çok, saçmasapan çocuk oyuncakları ile dolmakta; devletler bunu fark etmeli artık.

Bu nedenle Şırıngalı çikolata denilen şey masum bir icat değil bence.

Savım ki akıldışı-ahlakdışı moda, akıldışı-ahlakdışı turizım(turizm), astroloji, akıldışı-ahlakdışı medya, akıldışı-ahlakdışı ünlüler gibi şırınga çikolata denilen şey de farkında olunmasa da ajanlıktır, ve farkında olunmasa da hem Türkiye'ye hem de Müslümalara karşı ajanlık eylemine ortak olmaktır.

Nasıl bir ajanlıktır:
1- Çocukların ölümlerine neden olup ülkede tedirginlik, kaygı, güvensizlik, panik, kuşku, patlama(infial) yaratır ki bu da Türkiye düşmanlarının da, İslam düşmanlarının da işine gelir.
2- Erkeklik cinsel organına benzeyen biçimi ile çocuklara cinsel eğilim, cinsel yönelim, cinsel istek, cinsel sapkınlık aşılayabilir; çocuklar arasında cinsel suçlara neden olabilir ki bu da Türkiye düşmanlarının da, İslam düşmanlarının da işine gelir.
3- Rokete ya da silaha benzeyen biçimi ile çocuklara şiddet, düşmanlık, vahşilik, savaşseverlik, barbarlık, ilkellik aşılayabilir, ve çocuklar arası şiddet yayılmasına yol açabilir ki bu da Türkiye düşmanlarının da, İslam düşmanlarının da işine gelir.
4- Enjeksiyona benzeyen biçimi ile çocukları uyuşturucuya alıştırmakta kolaylık sağlayabilir ki bu da Türkiye düşmanlarının da, İslam düşmanlarının da işine gelir.

Açık ki küresel bir güç, büyük olasılıkla Siyonist bir güç akıldışı-ahlakdışı moda, akıldışı-ahlakdışı turizım, akıldışı-ahlakdışı medya, akıldışı-ahlakdışı festival-gün gibi şeyler ile yetişkin insan dişisini kullanıp; şırınga çikolata, oyuncak, bilgisayar oyunu gibi şeylerle de çocukları kullanıp Türkiye düşmanlığı ve Müslüman düşmanlığı yapmaya çalışmaktadır.

Bu nedenle Mit'in görev alanı içine bu konular da alınmalıdır, ve ya Ahlak bakanlığı ya da Ajanlıklara karşı korunma bakanlığı kurulmalıdır.

Yani çağımızda, ajanlık türü toplumların yetişkin insan dişisi kitlesine, çocuk ve genç kitlesine, ve ahlaka zarar vermek, kötülük yapmak amaçını da edinmiş durumdadır.

Ülkenin haline bakar mısınız; tıpkı Sodom, Gomora, Pompei, Roma imparatorluğu, ve Sparta gibi olmakta. Peki; Sodom'a, Gomora'ya, Sparta'ya ve Roma imparatorluğu'na ne oldu? Yıkıldılar, yok oldular. Açık ki birileri de akıldışı-ahlakdışı moda, akıldışı-ahlakdışı turizım, akıldışı-ahlakdışı medya, akıldışı-ahlakdışı ünlüler, akıldışı şekerlemeler, akıldışı oyuncaklar, akıldışı şey olan pirsing, akıldışı şey olan dövme ve akıldışı-insanlıkdışı sıporlar ile Türkiye'yi yıkmaya, yok etmeye çalışmakta ki bunun için de önce toplumu yozlaştırıp çökertmesi gereki ki buna en uygun kitle de görülmekte ki yetişkin insan dişisi kitlesi, genç kitlesi ve çocuk kitlesidir.

Ve açık ki ülkeyi siyasetçiler ya da siyaset değil felsefe, bilim, ve dini tanımlayan Din hadisileri ile düşünürler(filozoflar), alimler, alimeler, bilgeler doğru ve iyi yönetebilirler artık. Yani açık ki Hükümdarların çağı gibi şimdi de Siyasetin çağı kapanmak zorundadır. Türkiye'yi doğru yönetmek siyasetin değil felsefenin, bilimin, Din hadisileri'nin, düşünürlüğün, alimliğin, alimeliğin, bilgeliğin işidir ki siyasetin bunlarla ilgisi yok. Ülke, devlet, millet, vatan yönetmek hükümdarlığı da, siyaseti de aşan şeyler artık.


Necdet Gürçiftçi
Bağımsız, özgür, bilimsel, tarafsız; hiçbir dini inançtan ve hiçkimseden yana olmayan dinli ve bilge
İnternette yayınlandığı zaman: 12.12.19/22.00

 


Başlık Kategori Yayın Tarihi
KORONA MARKETLER VE PARA Sağlık 10.05.2021
NORMAL OLUNMADAN NORMALLEŞME OLMAZ Felsefe 09.05.2021
TÜRKÇEDE '-NA' EKİ MANTIKSIZLIĞI SAVIM Felsefe 07.05.2021
AL BAYRAK (ŞİİR) Şiir 06.05.2021
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İNCELEMEM Felsefe 05.05.2021
Başlık Kategori Yayın Tarihi
AN VE ZAMAN Felsefe 17.04.2021
Dostluk.. Felsefe 05.04.2021
ERDEMLİ OLMA VE ŞEREFLİ KAYBEDİŞ Felsefe 13.02.2021
PANTEİST SPİNOZA’NIN YETERSİZ TANRISI Felsefe 12.01.2021
SIRADAN MISIN Felsefe 02.08.2020