ATATÜRK'E HAKARET ŞEREFSİZLİK VE TEDAVİSİ ZORUNLU AKIL-RUH HASTALIĞI HALİNİ ALDI SAVIM

Atatürk'e hakaret tuhaf ki cahilcuhuldan sonra şimdi de üniversite okumuş insanlardan gelmeye başladı. Ancak açık ki tümü de Akp destekçisi, Osmanlıcı. Yani öz bebek kardeşlerini, öz çocuk kardeşlerini, öz annelerini, öz babalarını, öz evladlarını bile öldürtmekten çekinmemiş Osmanlı hanedanlığı sultanlarını baştaçı edenler; yani Atatürk'e hakaret etmelerine şaşmamak gerek gerçekte çünkü Atatürk insanlık ve bilimsellik öğretti.

Önce savım şu: Atatürk düşmanıları(düşmanları), Atatürk'e hakaret edenler Türk değil. Kökenlerine inilip bakılsın.

Ve yine savım ki Atatürk düşmanlığı etnik bir düşmanlık yanında bir de ağır bir akıl-ruh sağlıksızlığıdır çünkü ağır ve kasıtlı bir mantıksızlıktır ve akıl-ruh sağlığının temeli mantıklı olmaktır.

Ve yine savım ki Atatürk düşmanlığı; Türkiye karşıtı yabancı ajanlığıdır yani Atatürk düşmanlığının arkasında en başta Siyonist bir merkez, Abd, Avrupa, Ermenistan ve İsrail vardır.

Bu nedenle yine savım ki Atatürk düşmanlığı hem anayasa ile insanlık suçu ve Türkiye aleyhine ajanlık suçu sayılmalı hem de tedavisi zorunlu akıl-ruh hastalığı sayılmalıdır.

Atatürk'e yapılan hakaretlerin bir Türkün ağızından ve sağlıklı bir beyinden çıkmayacağı açıktır.

Ortalığı sarmış akıldışı-ahlakdışı modaya, akıldışı-ahlakdışı pılajlara(plajlara), akıldışı-ahlakdışı mekanlara tepki göstermeyenlerin Atatürk'e hakaret etmeleri hem Atatürk düşmanlığının ajanlık olduğunu hem de akıl-ruh hastalığı olduğunu kanıtlamaktadır.

Atatürk tıpkı Muhammed gibi yani dini tanımlayan Din hadisileri gibi 'Önce ilim(bilim) ve ahlak' demiş olan ve insani bir dahidir. Yani Atatürk'e düşman olmak, Atatürk'e hakaret etmek gerçekte bilime ve ahlaka yani insanca insanlığa, insanca bir dünyaya saldırmaktır ve hakaret etmektir; ve Muhammed'in yani dini tanımlayan Din hadisileri'nin temel değerlerine, temel ilkelerine hakaret ve düşmanlık etmektir.

Savım ki Atatürk'e hakaret edenler pısikolojik(psikolojik) incelemeden geçirilsinler, tümünü de pısikopatlık(psikopatlık), sosyopatlık, narsistlik, megalomanlık, paranoyaklık şizofrenisi yani normal taklidi yapan şizofreni içinde oldukları görülecektir.

Atatürk düşmanılarının(düşmanlarının), Atatürk'e hakaret edenlerin baştaçı ettikleri şey Osmanlı hanedanlığı diktatörlüğüdür. Osmanlı hanedanlığı ise hangi amaçla, hangi nedenle olursa olsun; öz bebek kardeşlerin, öz çocuk kardeşlerini, öz annelerini, öz babalarını, öz evladlarını bile öldürtmekten çekinmemiş, ve karılarından başka bir de cariye adı altında, çocuk yaşta sayısız kapatması olan, ve astığı astık-kestiği kestik olan; Türklüğe de, dine de aykırı hükümdarların egemenliğidir ki gerçek bile Atatürk düşmanlarının, Atatürk'e hakaret edenlerin Türk olmadıklarını kanıtlar.

Bu nedenle; Atatürkçüler asla korkmamalılar, asla umutsuzluğa kapılmamalılar çünkü düşmanları akıl-ruh sağlığı bilimsellik ve ahlak içermeyen kimselerdir.

Gerçek ki Atatürk düşmanlığı düşünce açıklaması değil akıl-ruh hastalığı delilik hali; Atatürk'e hakaret ise şerefsizlik hali; ve Atatürkçüleri ağır tahrik hali durumuna gelmiş durumdadır; ancak açık ki bu durumun Atatürkçüleri kasıtlı olarak tahrik edip olaylar çıkarmaya yönlendirip, Akp'ye de o olayları bahane edip ülkeye tümden elkoymak(el koymak) olanağı vermesi için düzenlemekte olanlar da olabilir tıpkı Eski Almanya'da Hitler'in yaptığı gibi çünkü Atatürk'e hakaret edenlere sözümona üniversite okumuş, kıravatlı(kravatlı), yüksek gelirli kişiler de katılmaya başladı ; bu nedenle Atatürkçüler çok zeki, çok akıllı, çok mantıklı, çok bilimsel olmak zorundalar ki bunu da ancak felsefe, bilim, ve dini tanımlayan Din hadisileri yani özetle bilimsellik ve ahlakçılık yani özetle nitel mantık yani ruhsal mantık sağlar. Ancak, Atatürk düşmanları Atatürk'e yaptıkları hakaretlerin Atatürk'ü değil kendilerini çamura batırdığını ve Atatürk'e yaptıkları her hakaretin bir fazlasının kendilerine gönderildiğini de bilmeliler; yani gerçekten onlardan ne insan olur, ne Türk olur, ne dinli; onlardan olsa olsa ancak Türkiye düşmanlığına, vatan hainliğine, Türkiye'ye karşı ajanlığı vuvuzela borazanı olur ki zaten Türkiye bilim yönetimine kavuştuğunda onların gideceği yer akıl hastahanesi olacaktır, orada vuvuzela kafalarını bol bol öttürürler.

Şerefsiz olunur da Atatürk'e hakaret edecek kadar şerefsiz olunmaz, şerefsizliğin bile bir sınırı vardır. Muhammed gibi 'Önce ilim(bilim) ve ahlak' diyen bir adam hakaret etmek ya şerefsizliktir ya ajanlıktır ya da şizofrenik deliliktir; demek ki bunlar geometriden bile haberi olmayan cahiller; sorsan dini tanımlayan Din hadisileri'ni bile bilmezler, ve din onları görse yüzlerine tükürür.

Ancak gerçekten ki Atatürkçüler çok bilimsel, çok mantıklı, çok medeni, çok sabırlı insanlar yani bu açılardan dine ve insanlığa örnek insanlar.


Necdet Gürçiftçi
Bağımsız, özgür, bilimsel, tarafsız; hiçbir dini inançtan ve hiçkimseden yana olmayan dinli ve bilge
İnternette yayınlandığı zaman: 12.11.19/00.43


Başlık Kategori Yayın Tarihi
AN VE ZAMAN Felsefe 17.04.2021
Dostluk.. Felsefe 05.04.2021
ERDEMLİ OLMA VE ŞEREFLİ KAYBEDİŞ Felsefe 13.02.2021
PANTEİST SPİNOZA’NIN YETERSİZ TANRISI Felsefe 12.01.2021
SIRADAN MISIN Felsefe 02.08.2020