METROSEKSÜELLİK VE UNİSEX YASAKLANMALI

Bir toplumu doğru toplum olmaktan çıkaran şeylerden biri de toplumu genelde nefse, özelde ise cinselliğe yöneltmektir çünkü nefs önce akılı, sonra da ahlakı yok eder. Bu nedenle; televizyonun yemek yayınıları(yayınları), sokakların ise cinsel sunumlu giyimlerle dolmasına bir de bu açıdan bakmakta büyük yarar vardır; yani rastlantı artık yalnızca maddenin dünyasında vardır, insanlığın dünyasında yoktur çünkü özellikle 21. yüzyılda modadan siyasete, sanattan turizıma(turizme), eğitimden hukuka, demokrasiden laikliğe, ekonomiden medyaya, pirsingden ünlülere kadar herşey akıldışı ve ahlakdışı bir insanlık türü yaratmak için, üstelik de kasıtlı olarak kullanılmaktadır.

 

Hertürlü akıldışılığın, hertürlü ahlakdışılığın, hertürlü akıl-ruh hastalığının, hertürlü beden hastalığının temel, nesnel nedeni, ‘Mia geni’ dediğim gendir; yani felsefeden, bilimden ve dini tanımlayan Din hadisileri’nden uzak insanları da, toplumları da, devletleri de, demokrasiyi de, laikliği de, dini inançı da, sanatı da, özgürlüğü de, mutluluğu da, sevgiyi de, aşkı da, var oluşu da bu yanlış ve kötü gen yönetmektedir, ve toplumlardaki tüm suçların temel ve genel nedeni de bu gen bence ki Amerikalı bilimciler bu gene ‘Maoa geni’ adını koymuşlar ancak ben onlardan habersiz olarak, kuramsal olarak saptadığım bu gene ‘Mia geni’ adını koymuşdum(koymuştum) ve hep de Mia geni diyeceğim çünkü gerçekte böyle denilmesi gerekiyor.

 

Bu gen her insanda vardır ancak kiminde çoktur, kiminde azdır, kiminde ise çokla az arasındadır. Ve bu gen doğru eğitimle ve doğru hayat biçimi ile etkisizleştirilebilir ya da yanlış eğitimle ve yanlış hayat biçimi ile; öyle ki sıpor(spor), medya, turizım(turizm), moda, bilgisayar oyunu, ünlüler, sanatçılar gibi şeylerle azdırılabilir ve topluma da, insanlığa da egemen yapılabilir de ki şu sıralar bunun küresel bir güççe kasıtlı olarak uygulandığını düşünüyorum. Bence böyle bir güç dünyaya, insanlığa, toplumlara sürekli ve yoğun olarak akıldışı-ahlakdışı moda örnek ki ahlaka aykırı giyim, pirsing, dövme, saç modeli, Orta çağ hayranlığı, Orta çağcılık, 3. dünya savaşı, milliyetçilik, astroloji, kickbox, body building, Orta çağ filımı(filmi), Orta çağ televizyon dizisi, siyasi düşmanlık, dini inançlılar arası düşmanlık, yaşam koçluğu, porno, cinsellik, cinsel tanmazlık, biseksüüellik gibi şeyleri; eşcinsellik, çıplaklık, zina, fuhuş gibi şeyleri; barbar-vahşi sıpor gibi şeyleri; savaş oyunu gibi şeyleri pompalıyor yani akıldışı ve ahlakdışı bir insan türü, toplum türü, insanlık türü, dünya türü, hayat türü yaratmaya, oluşturmaya ve bunu ülkelere ve tüm dünyaya egemen yapmaya çalışıyor.

 

Bence metroseksüellik ve unisex de bu nedenledir.

 

İnsan ve insanlık korunmak zorundadır; bunun da tek yolu felsefe, bilim, ve dini tanımlayan Din hadisileri üzerine kurulu devlet ve dünya yapısıdır; ve bunun genel olarak başarılması ancak devlet ile olur yani devletler hem felsefe, bilim, ve Din hadisileri üzerine kurulu olmak hem Mia geni’ne karşı savaşmak hem de insanlığı korumak zorundadırlar yoksa demokrasi, özgürlük, mutluluk, bireysel tercih dedikleri şeyler gerçekte bunlar değil Mia geni’nin egemenliği, Mia geni’nin diktatörlüğü olur.

 

Yani akıldışı, ahlakdışı atılan her adım gerçekte özgürlüğün, demokrasinin, insanlığın değil Mia geni’nin adımıdır. Bu nedenle ki Mia geni’nin uzantısı, etkisi olan öteki şeyler gibi metroseksüellik ve unisex de insanı, toplumları ve insanlığı korumak için yasaklanmalıdır. Gerçek ki bu gen insanlıkta etkisizleşmedikçe dünyanın yasakçı bir dünya olması insan ve insanlık yararına zorunludur; devletler her alanda insanlarını, toplumlarını, ülkelerini bu gene karşı korumak zorundadır. Bu nedenle ki yılda bir günün ya da bir haftanın Mia geni’ne karşı savaş günü ya da haftası ilan edilmelidir.

 

Gerçek ki cinsel yozlaşmaya karşı savaşım olmadan doğru dünya da, doğru insanlık da, doğru toplum da var olamaz artık; yani cinsellik de masum değil artık.

 

 

Necdet Gürçiftçi

Bağımsız, özgür, bilimsel, tarafsız; hiçbir dini inançtan ve hiçkimseden yana olmayan dinli ve bilge

İnternette yayınlandığı zaman: 26.5.19/00.50

 


Başlık Kategori Yayın Tarihi
AN VE ZAMAN Felsefe 17.04.2021
Dostluk.. Felsefe 05.04.2021
ERDEMLİ OLMA VE ŞEREFLİ KAYBEDİŞ Felsefe 13.02.2021
PANTEİST SPİNOZA’NIN YETERSİZ TANRISI Felsefe 12.01.2021
SIRADAN MISIN Felsefe 02.08.2020