Bu İşte Bir 'ACUN' Var

Zuhal Topal'ı tanırsınız. Yapmış olduğu evlilik programlarından sonra şimdi de yemek programı yapıyor.

Takdir etmek gerekir ki bu işte de oldukça başarılı. Reytinglerde gayet iyi.

Acun Ilıcalı Zuhal Topal ve yapımcı şirketi mahkemeye verecekti. Sebebi Tv8 'deki 'Yemekteyiz' programının aynısının Zuhal Topal tarafından yapıldığı iddiasıydı. 

Yapımcı ve Zuhal Topal bunun doğru olmadığını, programın yurt dışından alındığını bildirdiler. 'Zuhal Topal ile Sofrada' adlı program 'Yemekteyiz' adlı programdan daha fazla izleniyor.

Kanaatimce Zuhal Topal Onur Buyuktopçu'ya göre daha iyi bir sunucu.

Şimdi Acun Ilıcalı madem program konusunda bu kadar etik davranıyor. O halde yılbaşı akşamı O Ses Türkiye programına çıkartacağı ünlüleri neye göre belirliyor.

Mesela Acun Ilıcalı İrem Helvacıoğlu'nu Tv8 kanalına çıkartırken neden Osman Sınav'dan izin almadı. Öyle ki bugün Irem Helvacioglu varsa Sen Anlat Karadeniz dizisi sayesinde var. Bence Acun Ilıcalı bu konuda yanlış yapmıştir.

Sen yılbaşı gecesi reyting rekorları kırmak için o programa istediğini çıkarma özgürlüğüne sahipsen, Osman Sınav'da kanalı ve dizisinin akıbetini düşünerek oyuncusuna kısıtlama getirme hakkına sahiptir.

İrem Helvacıoğlu'da keşke o programa çıkmadan önce kanalından ve yapımcısından izin alsaydı. Böylesi herkes  için daha isabetli olabilirdi.

Bu olayın şimdilik tatlıya bağlandığını söyleyebiliriz. Umarız Sen Anlat Karadeniz dizisi yoluna sorunsuz bir şekilde devam eder.

Osman Sınavın dediği gibi Yüz kişi bu proje sayesinde ekmek yiyor.

Ne diyelim 'Bu işte Bir Acun Var' Onun olduğu yerde de Reyting yarışı var. Kazanan belli Ama kaybedenler 'NEFES' ve 'NEFES'siz' kalanlar.


Başlık Kategori Yayın Tarihi
BİRLİK OLMA ZAMANI Politika 31.12.2018
KOCAMAN MI YANAL MI? Spor 25.12.2018
ÖZDİL İLE DÜNDAR'IN HALK BİRANESİ Politika 22.12.2018
Fener Koç Spor 17.12.2018
HANGİ HAYAL ANLATABILÏR SENÏ Şiir 15.12.2018
Başlık Kategori Yayın Tarihi
televizyonlarda dizi tatili. Medya 26.12.2019
AKP mi CHP mi? Medya 09.06.2019
Dün bir, bugün iki Medya 22.02.2019
Gazeteciler konuşamaz hale getiriliyor (OCAK AYINDA YAŞANAN HAK İHLALLERİ) Medya 30.01.2019
Bİr mektup... Medya 29.01.2019

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.