Jeet Kune Do dersleri Yahya Kaptan’da

Yahya Kaptan'da bulunan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda Jeet Kune Do dersleri Sifu Özcan Yılmaz tarafından veriliyor

Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu dünya standartlarında her türlü konfora sahip çok amaçlı spor salonu olarak Olimpik müsabakalarda hizmet vermek amacıyla Kocaelililere hizmet ediyor.

Salonda basketbol, voleybol, hentbol, masa tenisi, güreş ve çeşitli sportif faaliyetler yapılıyor. Salon sporları ve elbette Uzakdoğu sporları da dâhil. Artık Jeet Kune Do branşı da eklendi.

 HARİKA BİR SPOR KOMPLESİ

 Salonda emniyet, ses-yayın, doktor, fizyoterapist, hemşire, pansuman, hijyenik, seminer, doping,  kamera, personel, salon amir ve görevli odaları ile 12 adet çok amaçlı kullanmak amacıyla odalar bulunuyor. Basın-toplantı salonları, 3 küçük ve iki büyük antrenman salonları, 32 bay ve bayan tuvalet, kafeterya, yemekhane, çay ocakları, 300 kişilik vip oturma deri koltuğu, bedensel engelliler için soyunma odası,  sporcular için 12 adet soyunma odası, hakem soyunma odaları, vip soyunma Odaları, 4 adet basın irtibat odası, 10 adet antrenör odası,  2 ayrı sporcu ve seyirci girişi,  vip asansörü bulunuyor. Spor salonuna giriş ve çıkışlar kamera sistemiyle takip ediliyor. Uluslar arası şampiyonaları düzenlemeye uygun böyle bir salonda Jeet Kune Do derslerinin de verilmesi ilimiz için büyük fırsat.

 SİFU ÖZCAN YILMAZ’IN EĞİTİMİNDE

 Dersler haftada üç gün Pazartesi, Cuma ve Pazar günleri saat 20.00-22.00 arası Sifu Özcan Yılmaz tarafından 4 no’lu salonda veriliyor. Sifu Özcan Yılmaz gazetemize şunları söyledi: “Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu Yahya Kaptan mahallemizde 5000 kişi kapasiteli uluslararası standartlarda modern bir spor salonu. Burada çeşitli branşlar varken Jeet Kune Do eksikti. Artık Jeet Kune Do da var. Ulaşım kolaylığı da dikkate alınırsa 7’den 77’ye bay-bayan herkesi Jeet Kune Do Kulelkavido sporunu çalışmaya bekliyoruz. Yakında hakemlik kursu düzenlenecek ve ben de hakem heyetindeyim. Sonra sırada müsabakalar var. Aksiyon başlıyor.”

http://www.bizimyaka.com/haber-70046-Jeet-Kune-Do-dersleri-Yahya-Kaptanda