JKD KULELKAVİDO KURULLARI

İCRA VE DANIŞMA KURULU

1. YÜKSEL YILMAZ (BAŞKAN) (SİJO) (KOCAELİ)

2. GÖKSEL CİVELEK (BAŞKAN YARDIMCISI) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

3. MUAMMER TOPÇU (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

TEKNİK KURUL

1. EDİZ BARIŞ (BAŞKAN) (ANTRENÖR) (MANİSA)

2. İBRAHİM YILMAZ (BAŞKAN YARDIMCISI) (SİFU) (KOCAELİ)

3. SAVAŞ ÇAKMAK (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

4. YUSUF BURGUL (ÜYE) (SİFU) (KOCAELİ)

5. ÖZCAN YILMAZ (ÜYE) (SİFU) (KOCAELİ)

6. SALİM ULUSOY (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

MERKEZ HAKEM KURULU

1. ABDULVAHİT ALAGÖZ (BAŞKAN) (ANTRENÖR) (MANİSA)

2. İLHAN KOÇ (BAŞKAN YARDIMCISI) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

3. NAZMİ KARAGÖBEK (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

4. EŞREF CİLALİ (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

5. AYDIN ÖZTÜRK (ÜYE) (ANTRENÖR) (BURSA)

6. MEHMET ALTUN (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

SAĞLIK KURULU

1. ALPER GÜLTEKİN (BAŞKAN) (ORTOPEDİ) (KOCAELİ)

2. RECEP KARASU (BAŞKAN YARDIMCISI) (ORTOPEDİ) (ANTRENÖR) (BURSA)

3. DENİZHAN DEĞİRMENCİOĞLU (ÜYE) (CİLDİYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

4. TOLGA DÜNDAR (ÜYE) (BEYİN CERRAHİ) (İSTANBUL)

5. HAKAN ERDEM (ÜYE) (ORTOPEDİ) (KOCAELİ)

6. ORHAN FINDIK (ÜYE) (KALP DAMAR CERRAHI) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

ORGANİZASYON KURULU

1. ADNAN METİN (BAŞKAN) (KOCAELİ)

2. SALİH ÇUMAN (BAŞKAN YARDIMCISI) (KOCAELİ)

3. YUSUF ABDULLAH (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

4. ERSİN DEMİRCAN (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

5. YILDIRIM EDCEZİRİ (ÜYE) (ANTRENÖR) (AYDIN)

6. UFUK ÖZDEMİR (ÜYE) (ANTRENÖR) (SAKARYA)

7. MAHİR AKYÜREK (ÜYE) (ANKARA)

8. MURAT ARCAKLIOĞLU(ÜYE) (ANTRENÖR) (ANKARA)

9. MURAT DÖNEN (ÜYE) (KOCAELİ)

10. ERGÜL FİDAN (ÜYE) (KOCAELİ)

11. MÜGE UÇAR (ÜYE) (KOCAELİ)

ARAŞTIRMA GELİŞTİRME KURULU

1. CEM LEVENT ŞİŞMAN (BAŞKAN) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

2. TAMER SÖKMEN (BAŞKAN YARDIMCISI) (YARD. DOÇ. DR.) (ANKARA)

3. EROL KIRDAR (ÜYE) (PROF. DR.) (BURSA)

4. GÖKHAN GÜNDÜZ (ÜYE) (DOÇ. DR.) (BARTIN)

5. ORHAN BAŞ (ÜYE) (PROF. DR.) (ORDU)

6. ALİ ASLAN (ÜYE) (YARD. DOÇ. DR.) (ORDU)

7. SEDAT KÜLÜK (ÜYE) (KOCAELİ)

8. MÜMTAZ TARI (ÜYE) (KOCAELİ)

EĞİTİM KURULU

1. SONER GÜNDAY (BAŞKAN) (SİFU) (AVUSTRALYA)

2. ŞABAN ÖZZAİM (BAŞKAN YARDIMCISI) (ANTRENÖR) (SAKARYA)

3. MUSA CIDA (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

4. İBRAHİM UZUNBEY (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

5. METİN KOVAN (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

6. AHMET FERHAT ÇİNUÇEN (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

7. ALAATTİN ÖTLÜ (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

8. ENGİN ALEMDAR (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

9. MEHMET BALDİŞ (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

10. ERKAN ÇAPA (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

11. ERTAN TURAN (ÜYE) (ANTRENÖR) (KOCAELİ)

12. FİKRET YİĞİT (ÜYE) (ANTRENÖR) (İSTANBUL)

13. GÜRKAN ÇAPA (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

14. ŞABAN BIYIKLIOĞLU (ÜYE) (ASİSTAN) (KOCAELİ)

15. VEDA TUT (ÜYE) (ANTRENÖR) (ORDU)

BASIN YAYIN KURULU

1. HAYRULLAH DEMİRAY (BAŞKAN) (GAZETECİ) (KOCAELİ)

2. ERSİN YILMAZ (BAŞKAN YARDIMCISI) (GAZETECİ) (SAKARYA)

3. ALAATTİN ARSOY (ÜYE) (GAZETECİ) (KOCAELİ)

4. METİN GİRGİN (ÜYE) (GAZETECİ) (KOCAELİ)

TEFTİŞ KURULU

1. MUSTAFA HEKİMOĞLU (BAŞKAN) (GAZETECİ) (KOCAELİ)

2. MUHAMMED ÇUKURLU (BAŞKAN YARDIMCISI) (KOCAELİ)

3. AHMET SEZGİN (ÜYE) (KOCAELİ)

4. NECATİ AKTAŞ (ÜYE) (KOCAELİ)

5. ERKAN YILMAZ (ÜYE) (KOCAELİ)

http://twf.gov.tr/                (TÜRKİYE WUSHU FEDERASYONU)