Bildiniz bu burç benim !


Ya kardeşim, benim partnerim için niye hep bencil diye yazıyorsun sen. Lan benim partnerim yok, sevgilim yok. Yok oğlu yok işte, neyin ısrarı bu. Sen niye diyorsun bu dönem fiziksel olarak güçsüzsün dengesiz para harcıyorsun, alkole dikkat diye. Sen böyle yazınca da bok geliyor işte. Haaaaa gelse de bencil yani...
Yok efendim neymiş 23 30 – 04 00 arası maddi gelişmeler yaşanacak, rahatlayacakmışım. Lan ne zannediyorsun sen, benim evde mi toplanıyor gece gece Halk bankasının paraları. Yemin mi edeyim Bilal'i, Rıza Sarrafı tanımıyorum diye !
Güneş tutulur, ay tutulur, dolunay olur, yeni ay olur . Koç Boğaya kaçar, Ay la Jübiter kırıştırır. Akrep Aslanı sokar. Balık Yengecin yeni evine girer. Merkür – Pluto zorlu görünümü bana...
Yok ayın kuzey düğümü yok güney düğümü, yörüngeme girmiş şu bu... Ulan daha dün benim evimde değil miydi ? Tam tutulmamış mıydı. Napcam ben anlamadım, düğmelerini çözüp KOVA ya mı atacaktım üstünü başını. Bi dakka ya, balığımı atacaktık yoksa kovaya. ?
Uğurlu rengim pembeymiş lan şunu bi değiştirin artık; şans mans bişi kalmadı. Sizce pembe pantolon mu giyeyim ? pembe donmu ? Lan bu mudur burcumun çekici yönü ?
Hani yeni ay oluştuydu, hani Duygusal yaklaşımlar yaşanacaktı. Ulan daha dün sen yazmadın mı kavuşum etkisi falan... Yazmışsın Venüs seyrine başladı diye. Ulan bu Venüs hep mi seyredecek hiç mi gelmeyecek ?
Tutulma etkisiymiş; bi tutsaya elimden. Sana kızıp ben tutayım diyorum, tam elimi uzatıyorum, sen yazıyorsun Boşluk etkisi... Neyi kafası bu ya ?
Zırt tarih bırt tarih arasında üç önemli kavuşum etkisiyle final bitişler, final başlangıçlar olacaktı. Bildiniz ulan bu sefer . Evde ekmek bitti, sigaram bitti, sabrım bitti... Bide bahçemde çiçek. ( onu da ben diktim )
Ney lan sizin derdiniz ?
“ Bu arada sende geleceksen gel artık... “


Ötekisöz


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Her şey yada bir şey! Edebiyat 05.02.2016
Adı en sevdiğim isimdi... Anı 21.04.2015
Aşk Artçıl Bir Sansıntıdır... Yaşam 01.11.2014
Zaman Biriktirmez... Yaşam 25.10.2014
Birileri / Bir/ileri Yaşam 07.09.2014
Başlık Kategori Yayın Tarihi
Oğlak Burcuna asla bunları yapmayın :) Astroloji 03.07.2019
Oğlak Burcuna asla bunları yapmayın :) Astroloji 02.07.2019
Dinler tarihi Astroloji 11.04.2019
Oğlak Astroloji 02.10.2018
Her Şey Çok Güzel Olacak... 2016 Haziran Astroloji 02.07.2016

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.