Genç bir manken,oyuncu ve fotomodel olan Soner Karakuş

http://sv102.piclect.com/09207a8b8/m/14/10/30/soner-karakus-.jpg

Genç bir manken,oyuncu  ve fotomodel olan Soner Karakuş,mesleğe başlayalı kısa bir zaman olmasına  rağmen başarı grafiği hayli yüksek.Örnek aldığı kişi ise ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Haluk Bilginer olmuş.Sadri Alışık tiyatrosunda Beyaz Gece adlı oyunundaki başarılı rolüyle dikkatleri üzerine çekmiş.Biz fazla uzatmadan radyo programcısı Binnur Kaya'nın  

kendisyle yaptığı röportaja yer verelim;

 

http://sv102.piclect.com/dcc3a8267/m/14/10/31/soner-karakus.jpg

"Soner KARAKUŞ 1989 yılı mart ayında memur bir baba ve ev hanımı bir annenin yedi çocuğundan en küçüğü olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Kalabalık bir ailenin bireyi olan Karakuş, ilköğretim ve liseyi İstanbul'da tamamlayıp Ege Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon Bölümünden mezun olarak Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaya devam etmektedir.

 

Tipik bir koç erkeği formundan uzak kalarak yükseleni olan balık burcunun duygusallığını bünyesinde barındırdığını ifade eden genç yetenek, oyunculuk gibi bir düşüncesi olmamasına rağmen bu sektörle ilgilenen yakın bir arkadaşının ısrarı üzerine temel oyunculuk eğitimi almaya başladı. Eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamasının ardından hocalarının tavsiyesi üzerine ilk sınavını Sadri ALIŞIK tiyatrosunda ‘' Beyaz Gece ‘' adlı oyun ile verdi. O anın heyecanını halen içinde hissettiğini söyleyen Karakuş, tiyatro oyunlarının yanı sıra kısa film ve dizilerde de rol alıp bir zamanlar düşünmediği oyunculuğu hayatının merkezine yerleştirdi.

Oyunculuğu sevdiğini fakat bu alanda ne kadar yol kat ederse etsin kendisini hiçbir zaman tam anlamıyla bir oyuncu olarak görmediğini belirtiyor ve bunun nedenini ise ‘'oyuncu olunmaz, oyuncu adayı olunur‘' şeklinde özetliyor. “Öğrenmenin yaşı yoktur” felsefesini hayatına işleyen Karakuş halen oyunculuk alanında özel merkezlerde eğitim almaya devam etmektedir.

http://www.resimle.net/data/media/303/soner_karaku_._.jpg

Şu sıralar modellikle alakalı teklifler de alan Karakuş fotoğraf çektirmeyi pek sevememesine rağmen tecrübe kazandırması adına birkaç dergi ve internet sitesinde çeşitli markaların modelliğini üstlendi. Güzel ve eğlenceli işlere imza attığını söyleyen Karakuş hiçbir projede oyunculuktan aldığı hazzı alamadığını ifade ederken çok yakın bir zamanda aktif projelerle televizyon ve beyaz perdenin başarılı oyuncuları arasında yer alması kaçınılmaz gibi görünüyor.

İsmini kullanmadan bir çok sosyal sorumluluk projesine katkıda bulunan Soner KARAKUŞ, yardımlaşmayı ve paylaşmayı “kendi değerlerine bağlı kalmak” olduğunu söylüyor.

En büyük hayallerinden birinin ülke sınırları içerisinde gerçekleştirilen ödül törenlerinde kendi adının okunması ve yeteneği doğrultusunda aldığı ödülü havaya kaldırarak kendisi üzerinde emeği geçen tüm hocalarına armağan etmek olduğunu belirten Karakuş, bu alanda kendisine idol olarak Haluk Bilginer'i ayrı bir tahta oturtuyor

Yakından takip ettiğimiz ve ilerleyen zamanlarda ülkenin tanınan simaları arasında yer alacağından kuşku duymadığımız Soner KARAKUŞ'a oyunculuk hayatında başarılar diliyor ve bize vakit ayırdığı için teşekkür ediyoruz..."

http://www.bodrumzeushaber.com/haber/30159/OYUNCU-MODEL-SONER-KARAKUS-HALUK-BILGINER%60IN-YOLUNDA/#!prettyPhoto[resim]/0/Yazıya yapılan bütün yorumlar

00.00.0000

yakında severek takip ediyorum soner bitanedir.. :)

Bu yazıya sizde kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.