GEZİ Olayları'ndaki 3 Ağaç, Türkiye ORMANLARI'nın Yakılması, PKK ve Susanlar

Gezi Olayları neden başlamıştı? Ağaçlar kesiliyor diye… Öyle söylüyorlardı. Ama sonra kendilerini deşifre ettiler: “mesele AĞAÇ değil, sen hala anlamadın mı?” diyerek.

Bu sözlerden, etrafı yakıp yıkmalardan, kamu ve özel kişilerin mallarına ve hatta canlarına zarar vermelerden sonra uyanamayanların bir kısmı uyandı. Bir kısım “gezi zekalılar” da ya uyanmaya niyeti yok ya da milleti uyutmaya çalışıyorlar AĞAÇ falan diye!

Peki PKK’nın itiraf ederek açıkladı “BİZ YAKTIK” diye! PKK’nın yaktığı AĞAÇ değil miydi? ORMAN değil miydi? Doğa KATLİAMI değil miydi?

O kadar “ideolojik kör” olmuşşunuz ki güya taksimde 3 -5 ağaç kesiliyor diye yapılanlara / yakılanlara bir bakın, bir de cennet Türkiye CEHENNEME dönüştüren, 100’lerce ORMANI içindeki canlılarla birlikte yakan PKK karşısındaki iki yüzlülüğünüze, hatta yüzsüzlüğünüze, körlüğünüze bir bakın!

Minicik bir ölçünüz, insanlığınız kaldıysa bir KIYAS yapın Gezi’deki ve Türkiyede’ki yakılan AĞAÇLAR ve ORMANLAR için!..

Kısaca, bu kadar açık bir çevre katliamında bile “PKK’ya çıt çıkarmayanlar”, siyasi uzantısı ve bu yangını ve terörü asla LANETLEMEYEN, arasına mesafe koymayan, aksine destekleyen HDP ile açıkça yapılan “ittifaklardan rahatsız olmayanlar” 40 bin ŞEHİTİMİZE de saygı göstermiyorlar, kemiklerini sızlatıyorlar demektir!..

Bunlar ister “siyasetçi”, ister “sanatçı” ne olursa olsun farketmez!.. “Siyasetiniz” de “sanatçınız / sanatınız” da sizin olsun, zıkkım olsun!..

 Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.