KENDİMİ ÇIPLAK HİSSEDİYORUM....

Her çeşit tecavüz vardır...
Kullanım amaçlı değiliz çok şey mi istiyoruz ..
Her çocuk melek doğar. Her çocuk melek doğar. Kaç kere tekrarladım bu cümleyi bilmiyorum. Doğurduğum, doğumuna gittiğim bebekleri düşündüm. O anı, ağlayarak kucağıma gelişlerini.

Kucağıma aldığımda kulaklarına söylediğim ninnilerle  uyumalarını gördüm. Sol koluma, sol yanıma ,soluma yaslayıp ee bebeğim ee demelerim geldi aklıma. Yanlarından ayrılıp tekrar gördüğümde kokumu aldıklarına tanık oldum. Ağladıklarında abla gel sustur durmuyor deyip uykularımdan uyandırıldım.

Onları bu kokuyu bağımlı yapan sevgiydi. Güvende olduklarını hissetmeleriydi. Çocuğu seversen sevgiyi öğreniyor, döversen dayak atmayı, öpersen öpmeyi. Bebişlerimi öyle çok öperek sevmişim  ki sokağa çıktığımızda sevdiklerini öpmek istiyorlar. Nasıl yanlarından çektiğimi bilmiyorum o yabancı, el diyorum ama 2-3 yaşındakine bunu anlatmak ne mümkün. Korkuyorum da tabi aramızda binbir çeşit insan sıfatı ile dolaşanlar var.

Korkarak yaşıyoruz..

Sohbet esnasında bir dost demişti " ki siz kadınlar kadın gibi düşünüyorsunuz, erkeklerin baktıkları gözle, düşünceleri ile düşünün. Mesela sahildesiniz etraf mayolu, bikinili ile dolu birde üzerinde eteği olanlar. Siz eteği olanlara bakmazsınız. Erkekler etrafta o kadar görünen var iken etekli olana bakar. Rüzgar çıksa da etek havalansa der ". Bu sözleri hiç unutmam. Kendi kendime aman Zeynep erkek gibi düşün dediğim çok olmuştur.

Bazen abartıyorum belki de ya da en doğrusu bilemiyorum , bankada hesaba para yatırırken arkamda oturanlara sırtım dönük olduğu için üzerimdeki kazağı aşağıya doğru  çekiştirip duruyorum. Paronayak oluyoruz , durduk yere mi ? hayır ! O bankada işleminiz yapılırken arkaya dönüp bir an baktığınız da bir çift gözle karşılaşmamanız mümkün değil.

Olayların birini duyarsak çoğundan haberdar değiliz. Seneler önce bulunduğum bölgede olay yaşanmış. Dolmuş şoförünün biri kızın birini istikametinin dışında farklı yere götürmüş. Kız ne kadar çabalasa kendini kurtaramamış. Şoför diğer arkadaşlarını da çağırmış " keklik " yakaladım gelin demiş. Diğerleri geliyor yazmaya elim varmıyor bu cümleyi...Diğerleri gelene kadar kıza tecavüz ediyor 3 arkadaşı geliyor ve 2 kişi daha kıza tecavüz ediyor. Son kişi tecavüze yelteneceği sırada kız yönünü değiştiriyor. Gördüğü karşısında ağabey şoka giriyor. Orada arkadaşlarını öldürüyor. Keklik kız kardeşiymiş !

Biz kadınların sevgisini, duygularını, etini, tenini egolar için , heyecan için, anlık zevkler için , hayata katacakları zevkler için , elde ettim yada farklı mazoşisit düşünceler için kullanmamalı.

Herçeşit tecavüz vardır. Sevgiye tecavüz, duyguya tecavüz, kişilğe tecavüz, haklara tecavüz, İNSANlığa tecavüz...vs.!

İnsan olmanın erdemliğini kaybediyoruz !


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Bu ilk ölüşüm değil Yaşam 09.09.2019
HAYAT SOĞUK Yaşam 08.09.2019
SEN NASIL BİR KAHPESİN !!! DÜNYAAAAA.......9 Yaşam 06.09.2019
ULANNN AZRAİL.... BENİ UNUTTUN YİNE !!!.... Yaşam 05.09.2019
BOŞ ver yüreğim SİKTİR et.....! Yaşam 04.09.2019
Başlık Kategori Yayın Tarihi
Just give up bölüm 2: Her şey başlıyor artık Yaşam 15.08.2020
Yaşam Tarzının -Eksi ve +Artısı Yaşam 14.08.2020
Just give up bölüm 1: İlk tanışma Yaşam 14.08.2020
Hüzün Yaşam 09.08.2020
Bana Karalama Kampanyası Var (Bahaneli Karalama Kampanyası) Yaşam 09.08.2020

Yazıya yapılan bütün yorumlar

Elltymn 13.09.2019

Nosipren Prednisona 20 Mg Forum Kamagra Levitra Not Covered Insurance [url=http://arealot.com]cheap zoloft without prescription[/url] Comprar Cialis Uso Diario Levothyroxine Without Subscription Worldwide Macrobid On Line

Bir Türk Bilgesi 12.09.2019

1- Anlattığınız anlatı yalan gibi bir durumda çünkü ne demek yani 'Kız yönünü değiştiriyor', üstelik de en sonuncuda? Bayanlar tecavüz sırasında sırt üstü olurlar zaten, olağanda da olduğu gibi değil mi? Bu anlatıyı büyük olasılıkla doğuda duymuş olmalısınız çünkü oralarda tür efsanevi misal anlatılar oldukça yaygındır ve genelde de ya ölümle ya öldürmekle biterler. 2- Üç tür bayan vardır bence: 1- Ev bayanı, 2- Alime bayan, 3- Ahlaka aykırı giysilerle ortalıkta vagina gibi gezen bayan. Peki sizce çağımızda bayanlar hangi bayan türü olmaya çalışmakta? 3- Tecavüzler sayarken bayanların dişiliğe tecavüzünü yazmayı unutmuşsunuz yani bir de de bayanların dişiliğe tecavüzü var; ortalıkta medeni insan gibi dolanmak yerine cinsel sunumlu, cinsel tahrikli giysilerle seyyar vagina gibi dolanıp yani kendilerini sanki vagina gibi göstermeye çalışıp. Evet bazı bayanlar insan olmayı değil, vagina olmayı seçmekte ahlaksız modanın ve ahlaksız Batının etkisi ile. Ve küresel bir güç bayanları moda ve turizm ile; ülkeleri ele geçirmek için ajan olarak kullanmakta bence.

Bu yazıya sizde kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.