ARTIK AB HADDİNİ BİLSİN

Yıllardır peşinde koşturdu bizi AB; yok bizi birliklerine alcaklar mı? Almıycaklar mı? Eğer AB'ye girersek neler olur hayalleri, yok uyum yasaları, yok özgürlük, insan hakları derken türlü türlü bahaneleri öne sürerek bizi yıllarca oyaladılar. Nihayetinde anladık ki bunlar bizi aralarına asla almazlar; çünkü Avrupa Birliği dediğimiz topluluk aslında bir hristiyan yani haçlı birliğidir. Bunu yaşanılan bir çok hadisede defalarca teyit ettik.

Halbuki bu Avrupalıları gözümüzde çok büyütmüştük, özellikle geçmiş hükümetler bunların kapısında yattığı için iyice gözümüze soktular. Geçtiğimiz yıllarda bu birliğin içerisindeki pek çok ülke ekonomik sıkıntılarla boğuştu, hatta Yunanistan batma noktasına geldi. Bu birliği şimdilik ayakta tutan ülke Almanya'dır. Ayrıca AB de ki birçok ülkeden de ekonomi olarak daha iyi durumdayız. Bunu sadece savunma sanayisinde yaptığımız atılımlarda bile görmek mümkün. Bizim ülkemizi batıyor gibi gösterenlerin bu ülkeleri incelemelerini tavsiye ederim.

Şu son S 400 olayında bile Avrupa'yı şah mat ettik. Doğu Akdeniz'de ki doğalgaz arama sondaj çalışmalarını ülkemizi ve kıbrıs Türk'lerini hesaba katmadan yapan AB ve Rum kesimi şuan sadece Fatih ve Yavuz sondaj gemimizi ve onlara eşlik eden iha ve sihalarımızı izlemekten başka bir şey yapamıyor. Sadece kıytırık bir yaptırım kararı açıkladılar o kadar. Bu yaptırımların çoğu zaten bizi etkilemeyecek şeyler.

Eğer biz yerli savunma gücümüzü % 20 lerden % 70 lere çıkarmasaydık, kendi iha ve sihalarımızı üretmeseydik, Atak helikopterlerimizi üretmeseydik emin olun bu hakkımızı aramamızın bedeli çok ağır olurdu bizim için. Belkide top yekün savaşa bile girerlerdi İsrail ve Abd destekli olarak. Belkide hiç bir sondaj gemimizi gönderemezdik bile Doğu Akdeniz'e. Aldığımız S 400 ler 400 km de uçan füzeri radarına alıyor, 250 km de patlatabiliyor. Sesten daha hızlı balistik füzeleri bile 60 km de imha edebiliyor. Ve bu ne demek biliyormusunuz? Bundan sonra biz istemezsek Yunanistan hava sahasından tek bir uçak bile kaldırmayız demek.

Artık bu gücü çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Zaten Yüce ALLAH bizlere yahudi ve hristiyanları kendinize dost edinmeyin diye apaçık bir şekilde emretmiştir KURAN I KERİM'de; böyle bir emir varken bide bunlarla birlik olup, aynı birlik te bulunmak zaten bizim devletimize, milletimize yakışmayacak bir şey dir. Yukarıda yazdığım gelişmeler ve örneklerde de anlaşılacağı üzere bunlardan bize hiç bir fayda dokunmayacağı da aşikar dır. Öyleyse artık Ab ye hiç bir şekilde taviz vermeden, hiç bir  yaptırımına aldırmadan, kendi ülkemizin ve diğer müslüman ülkelerin ve halklarının hakkını koruyarak; doğru bildiğimiz yolda maddi ve manevi olarak en iyi noktaya ulaşmak için ilerlemek boynumuzun borcudur. HADDİNİZİ BİLECEKSİNİZ.


Başlık Kategori Yayın Tarihi
KORKUNÇ GERÇEK SİYONİZM Politika 18.07.2019
Başlık Kategori Yayın Tarihi
En Önemli En Sinsi Oyun -2 Politika 16.11.2019
İKİ ANKARA İKİ PLANLAMA İKİ ODTÜ !! Politika 13.11.2019
En Önemli En Sinsi Oyun Politika 11.11.2019
DR. CEVİZOĞLU'NUN KAFASINA "CEVİZ" Mİ DÜŞTÜ ? Politika 10.11.2019
MUHARREM İNCE' YE SİYASİ HAYATA TUTUNMA KALP MASAJI Politika 01.11.2019