KORKUNÇ GERÇEK SİYONİZM

Şükürler olsun ki müslüman bir ülkede yaşıyoruz ve müslümanız; fakat acı bir şekilde görüyoruz ki hem ülkemiz, hem islam coğrafyasının çektiği acının, üzerine kurulan komploların, yaşadağı terör olaylarının ve düşmanlarının haddi hesabı yok. Bunlar tesadüf değil elbet; hepsi planlanmış, hesaplanmış, kurgulanmış korkunç bir SİYONİZM gerçeğinin ürünüdür.

Siyonizm diyince aklıma hep rahmetli Necmettin Erbakan gelir. Kendisi yıllarca bu korkunç yapıyı ülkemize etraflıca anlatmaya çalıştıysa da ülkemiz kendisini cumhuriyet elden gidiyor yalanı ve bahaneleriyle darbeyle indirmiştir. Elbette ki bu darbenin arkasında da aslında bu karanlık güç vardı, fakat o zaman milletçe bazı şeylerin farkında değildik, tam manasıyla uyutuluyorduk. Ama artık öyle değil; eskiden Abd siyonizmin Türkiye maşası pkk ya silah verir, askerimize kurşun sıktırır sonra gelir burda bir yetkili Türkiyenin sorunu bizim sorunumuz der bizim devlet yetkililerimizde herşeyi bildikleri halde terörü Abd ile birlikte çözeceğiz derlerdi. Şimdi ise durum değişti; artık cumhurbaşkanımızdan, bakanlarımıza, milletvekillerimize kadar hepsi Abd nin pkk, pyd, fetö gibi terör örgütlerinin arkasında durduğunu ve desteklediğini bas bas bağırıyorlar. Fakat bu Abd ve sahibi siyonizm ile mūcadele için yeterli mi? Tabikide hayır. Bugün Abd hala pkk ve Suriye kolu pyd, ypg ye destek veriyor. Suriye toprağı olan Golan tepeleri İsrail'in dir diyor. Suriyede deaş ı vurucam bahanesiyle sivilleri öldürüyor. Yine Suriye ve Afganistan' da deaş militanlarına yardım ediyor. Hava savunmamız için patriot sistemlerini parasıyla istiyoruz; vermemekle kalmıyor bir de Rusya' dan aldığımız s 400 lere karşı yaptırımlarla tehdit ediyor. Müttefikiz diyor 15 temmuz 2016 gecesi 251 masum vatandaşımızı, polisimizi, askerimizi şehit eden; milli iradeye darbe yapmaya çalışan hain fetö terör örgütünün başını iade etmiyor ve yetmezmiş gibi besliyor. Anlaşılacağı üzere bu siyonist yapıyla mücadelede artık tüm müslümanlık olarak top yekün olarak hareket etmemiz gerekiyor.

Yıllardır bu yapı müsümanların arasına her daim nifak soktu durdu; malesef bunda başarılı da oldu. Senelerce müslüman topraklarda Türk-Kürt, Alevi-Sunni, Sağcı-Solcu diye birbirimizi yedik; halbuki buz dağının görünmeyen yüzünde yine siyonizm vardı malesef fark edemedik. Yüce ALLAH Kuran ı kerim de bizlere birbirimizle uğraşırsak başımıza neler geleceğini ve İslam düşmanlarının bundan nasıl faydalanacağı çoktan belirtmişti; fakat o yüce Kuran'ı okuduk mu? Yada okuyanlarımız uyguladılar mı? İslam ülkelerinin yönetenleri ne kadar yakın durdular kutsal kitabımıza? Hala Suriye'de hergün müslüman müslümanı öldürüyor, Suudi Arabistan, Birleşik Arap emirlikleri, Mısır gibi ülkeler Amerika'nın uşaklığını yapıyor. Daha düne kadar üniversitelerimize ve askeriyelerimize baş örtüsü ile girilmiyor ve kimsede bunu sorgulamıyordu; hemde % 98 i müslüman olan bir ülkede!

Artık uyanmanın ve ALLAH ın ipine sarılmanın, Kuran'ı okuyup anlayıp, uygulamanın ve bu doğrultuda tüm İslam ülkelerinin birleşme, birlik olma zamanı gelmiştir; hatta geç kalınmıştır. Tabi ülkemizde de.


Başlık Kategori Yayın Tarihi
ARTIK AB HADDİNİ BİLSİN Politika 20.07.2019