Merhaba Yazarport Ailesi, Yeniden Aranızdayım

Yazarport’un genç kalemleri ve yüreği genç duayenlerini sevgi ve saygıyla selamlayarak başlamak istiyorum.

Sizlerle ilk defa 2011yılında birlikte olmuş ve iki üç yıl aktif bir şekilde yazı ve yorumlarımızla hasbıhal etmiştik. 2013 yılından 2014 yılına geldiğimizde yıl boyu sadece iki yazıyla karşınızda olmuşum ve ondan sonraki dört yıl sizlerden uzak kalmışım.

Sizlerden uzak kaldığım süre içerisinde bazen Radikal ve Milliyet Blogda ve en çokta kendi kişisel yerel medya sitemizde yazılarımı yayımlamıştım. Zaman içerisinde içimde eksikliğini hissettiğim Yazarport sitemize “ihanet” ediyormuşum gibi düşünmeye başladım ve bu sebepten tekrar ve yeniden aranızda olmaya karar verdim.

Umarım bu gecikmemi anlayışla karşılar ve beni tekrardan aranıza kabul edersiniz…

Şayet meramım anlaşılmış ve sizlerin affına mazhar olmuşsam lütfen beni yorumlarınızla destekleyerek aranıza kabul edildiğimi gösteriniz. Anlayışınız ve güzel dostluklarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu arada aklıma gelmişken beni Yazarportla tanıştıran ve sizlerle tanışmama vesile olan sevgili dostum Ahmet Ay’a yeniden ve tekraren teşekkür ediyorum. Yine şimdi adlarını hatırlamadığım başka bir dolu yazar dostlarıma da müteşekkirim.  

İçinde bulunduğumuz şu günlerde gündemin toz dumanı arasında sizlerle duygu ve düşüncelerimi bundan böyle sıklıkla ele alıp sizlerinde özveri ve desteğiyle inşallah daha sıkı ve aktif bir şekilde sitemiz Yazarport için gündemle ilgili paylaşımlara devam edeceğim.

Şimdilik bu kısa açıklamayla iktifa edip vira bismillah diyerek hayırlı ramazanlar ve sağlık ve afiyetler diliyorum…Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.