Kabe-i Şerif'in Çatısındaki Pislik'ler

Geçenlerde sanal ortamda izledim; Gururlu-Kibirli tavırlarıyla Kabe-i Şerif’in çatısına "üzerine" çıkan birileri var. bu ne cüret; Elbiselerini savurmasından, kibrinden, nursuz  bu pislik adamın Prens Selman olduğunu gördük. Şeytani ve pis gülümsemesi, kendini bir şey zannederek böbürlenmesinden onu çok iyi tanıyoruz; 

Donald Tramp'ın baş yaveri ve uşağı. İslam dünyasının ise utanç kaynağı.

 O ve İTLERİNİN  Kabe-i Şerif’in ÇATISINDA ne işi var. Ne arıyor orada?  İslam Âleminin mukaddesi üzerinde ne arıyor?  Kaldı ki  Allah Teâlâ, dünyadan hiçbir şeyi kendine nispet etmemiştir. Bir tek Kabe-i Şerif  için “Beytullah” ile adlandırmıştır. Allah’ın Evi’dir Kabe-i Şerif . Müslümanların ortak paydasıdır.

Müminlerin Kabe ile arasında; İnanç, Ayet ve hadislerle sabittir ki; bir ümmet hukuku vardır. Kabe-i Şerif 'de Suudların babasının malı değildir. Kutsal şehirlerin yöneticileri; imar ve iskanı Tüm Müslüman Ülkelerin alacağı kararlar ile seçilmelidir. Başarısız olanlar gitmelidir..

Not: İstisnalar olabilir, O da  ancak abdestli  ve edepli şekilde İmar ve bakımından sorumlu ustalar çıkabilir.Kabe-i Şerif’in üzerine.. Ecdadımız Kabe-i Şerif’in süpürgesini başına taç yapmıştır.

Kutsal toprakları bu şuursuz vahhabi SUUD ailesinin tek elinde olduğu müddetçe; Müslümanların çekeceği çok şey var vesselam   

Not:Ümmetin birliği savunan ve bunun için büyük mücadeleler yapan ; Yeğeni Tarafından sarayında Suikasta uğrayan;Şehit  “Faysal bin Abdülaziz el-Suud” u  1964 - 1975 yılları arasında krallık yapmıştır.  Rahmetle anıyorum.


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Neden Tanzim Satışı ? Politika 06.03.2019
BEBEĞİ'Nİ ÖLDÜREN ANNE Kadın / Aile 21.02.2019
Kanser Sağlık 13.02.2019
Seçim Sathı ve Adalet Politika 12.02.2019
Dünaya'da Kaliteli Eğitim Sıralaması Eğitim 28.01.2019

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.