KEŞKE FransızLAR GALİP GELSEYDİ

        KEŞKE FransızLAR GALİP GELSEYDİ diyen birisini normalde vatan haini diyerek tutuklarlar. Fakat, Kadir Mısıroğlu KEŞKE YunanLAR GALİP GELSEYDİ dedi diye, Diyanet Başkanından C.Başkan'ına sözde Devlet Başkanlarının hepsinin ağızları kulaklarına vardı, ve peşpeşe Kadir Mısıroğlu'nu ziyarete başladılar.

Link:http://t24.com.tr/haber/erdogan-kurtulus-savasinda-yunan-galip-gelseydi-hilafete-dokunulmazdi-diyen-misirlioglunu-ziyaret-etti,561595  

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Heykellerin köpek leşi gibi sürüklendiğini göreceksiniz" sözleri nedeniyle “Atatürk’e hakaret” suçlamasıyla hakkında soruşturma yürütülen ve Kurtuluş Savaşı için "Keşke Yunan galip gelseydi. Hilafete dokunulmazdı" sözleri nedeniyle eleştirilen Kadir Mısıroğlu’nu hastanede ziyaret etti.

Erdoğan, saat 14.30 sıralarında Kısıklı'daki evinden çıkarak Ataşehir'deki Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti sırasında hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi alındı. Erdoğan hastanede yaklaşık 1 saat hastanede kaldı. Kadir Mısıroğlu'nun şeker hastalığına bağlı olarak gelişen böbrek rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 aydır tedavi gördüğü öğrenildi.   Fakat ;

Gençliği, ömrü yanlış hakim kararlarıyla, sahte doktor raporlarıyla geçirilmeye mahkum edilen ve bizzat Devletçe, malı canı evladı özgürlüğü gaspedilerek, köleden ve mülteciden daha vahim durumlara düşürülen birisi, 

KEŞKE FransızLAR GALİP GELSEYDİ, şu anda RTE olmazdı, sahtekar hakimler doktorlar olmazdı, gençliğim ömrüm geçirilmezdi, malım, param, canım, özgürlüğüm evladım gaspedilmezdi deseydi, hemen polislerini, savcılarını gönderirler vatan haini, Fetocu vs diye zırvalarla tutuklattırırlardı.

Halbuki, 1. kişi, yani Kadir Mısıroğlu tuzu kuru, karnı tok, hiçbirşeyi gaspedilmemiş, gevezelik yapmakta, İstiklal Marşının yazarı Mehmet Akif Ersoy'a bile hakaretler etmekte gırgırını geçmektedir. Oysa ki, Örnekte olan 2. kişinin canı yanmıştır, onun için demiştir.

Şimdi anladınız mı neden Türkiye'nin 2018 Dünya Hukukun Endeksinde Dünyanın son ülkesi olduğunu?

ÖRNEK: 2. kişi Adanalıdır, ve Adana'da Fransızlar galip geleceklerdi ve RTE'de sahtekar hakimleri doktorları da olmayacaktı, olsalar bile, 2018 Dünya Hukukun Endeksinde Dünyanın ilk sıralarında olarak Fransa'dan çok yukarılarda olan Fransa hukuku adaleti derhal sağlayarak zulumleri engellerdi, göstergeler bunu gösteriyor, belki de engellemezdi ama 2018 Dünya Hukukun Endeksi bunu gösteriyor.

Diğer bir deyişle, Fransa'da Gak'ın değil Hakkın, Guguk'un değil Hukukun işlediğini gösteriyor.

Bu makalemde, Türkiye'nin AİHM'ne 70 yıldır tazminat ödemede lider, ilk sıralarda olmasının ve neden gerek ekonomide gerek hukuk da adalette, gerek bilimde vs geri kalan ülkelerin başında geldiğini analiz etmeye ve sizlere anlatmaya çalıştım. İlim anlamak/anlatmak bütün insanlığa farzdır(Tevbe - 122)  çünkü din, hristiyanların, yahudilerin, budistlerin vs non-teist dinlerde, ateistlerde dahil doğru dürüst olan bütün insanlığın dinidir(Beyyine - 5)                                                                                             Okuyanlara, anlayanlara/anlatanlara teşekkürler.


Başlık Kategori Yayın Tarihi
TEORİ Ve İNANÇ FARKI - 8 Bilim / Teknik 14.07.2019
FARKI BİLMEK ve FARKI FARKETMEK FARKI -7 Bilim / Teknik 16.05.2019
ALGI ve VERGİ FARKI - 6(Bir tanım, bir soru, bir tez ya da teori) Bilim / Teknik 10.05.2019
TEK YOL HİCRET (Hidayet nedir?) Bilim / Teknik 20.04.2019
ÇO-BAN Ve BA(ŞKA)N FARKI - 5 Bilim / Teknik 02.02.2019
Başlık Kategori Yayın Tarihi
Bazı Astronomi Tezlerim Bilim / Teknik 07.10.2019
Yalıtım (İnşaat) Bilim / Teknik 09.09.2019
Ölümü yenebilir miyiz? Bilim / Teknik 03.05.2019
Nedir Bu Akyuvar? Bilim / Teknik 07.02.2019
Bazı Astronomi Tezlerim Bilim / Teknik 25.12.2018

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.