Çocuklara Cinsel İstismarda Bulunanların Haşereden Farkı Nedir?

Ne yazık ki "çocukların cinsel istismarının" önüne geçilemiyor... Ya da ne kadar bu istismara engel olmak için çözümler üretiliyor diye de sorabiliriz!

Bu istismarı yapanlar, bunu herkese yapmış sayılır! Ve herkese de yapabilir bu yaptığını!

Bunu engellemek için gerekli kararları almayanlar, bu kararları hayata geçirmeyenlerin hepsi kanuni hele de vicdani olarak bu suçlara, iğrenç fiillere ortaktır...

Bu kadar insanlığı dibe vurmuş, insanlık diye bir şey kalmamış suç robotlarına en ufak bir insaf bile vicdanları yaralar!

Bu insanları idamdan başka bir şey temizlemez. Maksadım hamasi konuşmak değil... Tabi ki bu suçları net bir şeklide sabit olanları kastediyorum.

"Bu derece çukurlaşmış insan görünümlü yaratık" hangi ceza ile cezasını bulmuş olabilir? Kimse kusura bakmasın, onlara verilecek bir bardak suyu bir dilim ekmeği, kediye köpeğe verseniz, o hayvancıklar size minnettar olur, Yüce Allah da (cc) muhakkak bu iyiliğin karşılığını verir.

Bu alçaklara,  bir bardak suyu bir dilim ekmek verip beslemektense, dünyada, başta çocuk ve kadınlar olmak üzere susuzluktan, sütsüzlükten, ekmeksizlikten kırılan, bayılan, ölen o kadar masum insan  var… Onlara verilsin, böylece hem onların duası alınır, hem Yüce Allah da (cc) muhakkak karşılığını verir…

Kendi hesabıma, bu alçaklar insanlıktan çıktığı için, insan muamelesi gösterilmemelidir. Bunlara ancak insanlara zarar veren “haşere” muamelesi yapılmalıdır…

Benim çocuğum istismar edilecek, zorlanacak, teşvik edilecek, alıştırılacak ve hatta ırzına geçilecek, sonra bu “haşere” yakalandığında insan muamelesi görecek, yok bilmem Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi, yok “insan onuruna yakışmayan ceza verilemez” gibi şeylerden dem vurularak, çoğu zaman olduğu gibi, suçlu lehinde, suçluyu caydırmayan ve hatta işine yarayan yorumlara, cezalara ben artık tokum!..

Zaten sıkıntının büyüğü şu: "Başkasının çocuğu gibi değil de KENDİ ÇOCUĞUMUZA yapılmış gibi düşünme erdemi ve çabası göstermemek!..Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.