Piyonlar Dönek ve Haindirler

Bir takım ne olduğu belli olmayan yüzleri maskeli kişiler, gezi adı altında sokakları karıştırıp ülkeyi bölmeye yıkmaya ve güçsüz düşürmeye çalışarak ne için sokakta olduğunun farkında dahi olmayan satılmış kuklalardır.

Bu kuklaların arkalarında iş dünyasından, sanatçılardan ve kısacası ülkeyi kaosa götürerek çıkarlarını kaybetmek istemeyen, her kesimden insanların bulunduğu piyonlardır.

Bu piyonları kullananlar ise Türkiye’nin gelişmesini istemeyen Emperyalist ve Siyonist güçler olup, Türkiye’yi kaosa götürmek için elinden gelen her imkânı kullanarak ülkeyi batırmak isteyen dış etkenlerdir.

Ancak acı olan Türkiye vatandaşı görünüp, Türkiye’nin her imkânlarından yararlanarak çıkar sağlayan ve sonrada bu ülkenin polisine saldırıp darp eden, Milli gelirine zarar veren, çıkar muslukları kapandığında gemiyi delmek için elinden geleni yapan dönek ve hainlerin yaptıklarıdır.

Kim’ki bu gibi propagandalara tenezzül etmekte, o kimsenin kişiliğinden ve kimliğinden şüphe edilmelidir, çünkü ülkesini seven bir kimse kendi çıkarı dahi söz konusu olsa ülkesi için feda edebilmeli ve ülkesinin kazanması için elinden geleni yapmalıdır.

Sağ duyulu insanlar hiçbir zaman çapulcuların oyunlarına gelmeyecek ve mertçe ülkesinin kazanması için mücadele edecek, bunada Allah’ın izni ile kimse mani olamayacak, yeter’ki bizler bir bütün olarak kenetlenmesini bilelim ve bilelim’ki zülüm ile abat olanlar er geç berbat olacaklar. 

                                                                                                                                         Mesut İslamYazıya yapılan bütün yorumlar

Hakan Ünsal 07.06.2018

Sayın Mesut islam, sizinde taktir buyurduğunuz gibi piyonlar hep döneklik yaptılar, ama sıkıştılar yüreğinize sağlık

Yeliz Gülbahar 07.06.2018

Mesut bay çok isabet Piyonlar evet dönekler Kaleminize kuvvet.

Bu yazıya sizde kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.