Ön Bilgi

Değerli okurlarım öncelikle kendimi tanıtayım ben 22 yaşında üniversite son sınıf beden eğitimi ve spor öğrencisiyim bu yıl mezun olacağım ve eğitim öğretim yılım son bulmuş olmayacak çünkü yükseklisans yapmayı düşünüyorum kendimi bu alanda daha çok geliştirmek ve üniversitede öğretim üyesi olarak görev yapmak bilgilerimi tecrübelerimi öğrencilere aktarmak,vatana millete faydalı yararlı gençler yetiştirmek asıl misyonumdur.Ben kendimden yazılarımda yine bahsedeceğim şimdilik bu kadarlık yeterli olduğunu düşünüyorum.

Yazmamın asıl nedenine gelince  bu sıralarda haber ve haberciliğe duydugum merak ve takip sevdası bu günlerde artarak devam etmekte her gün her saat gündemi takip etmek belirli yazıları okumak belirli yazarları her paylaşımını anında okumak,dinlemek artık bende günlük bir alışkanlık oldu.

Öncelikle okuduğum dinlediğim yazarlar politikacılar siyasetçiler her alandan her taraftan mevcuttur.Önemli olan tek tarafı dinlemek değildir.At gözlüğü takmadan olaylara bakmalıyız dogruya dogru yanlışa yanlış demedigimiz sürece kaybeden hep biz oluruz.Konulara ne zaman tarafsız baktıgımızda o zaman başarılı olabilecegimize inanıyorum bizim yani ülkemizin en büyük sorunlarından biri yancı medya gruplarıdır. Tarafsız hiçbir medya yoktur ya bir gruba yakın ya bir grup bünyesinde ya da destek alıyordur.Bizim asıl sorunumuz taraflı medyadır.

Bu konularda daha sonra yazı yazacağım bu ilk yazımında hayırlı olmasını diliyorum bir sonraki yazılarımda görüşmek üzere . . .


Yazarın daha önce yayınladığı yazı yok
Başlık Kategori Yayın Tarihi
koylunun cinar yapraklari gibi Genel 17.11.2018
Islamı doğru anlamak.. -5- Genel 15.11.2018
Islamı doğru anlamak.. -4- Genel 12.11.2018
Uşak tan koylu bakişi Genel 10.11.2018
İNSANİ TERBİYENİN KÖKENİ Genel 08.11.2018

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.