DİRENE DİRENE KAZANAMAYACAKSINIZ!

Her şey Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden parti genel başkanı olmasıyla başladı.Dağılmış teşkilatlar,hizmet etmeyen belediyeler,havasından yanına yaklaşılmayan il başkanları ve seçmeninin bir kez bile yüzünü görmediği ilçe belediye başkanları...

Bir şeyler yolunda gitmiyordu belliydi.Herkesin tek ortak paydası Recep Tayyip Erdoğandı.Yoksa ne Kadir topbaş kazanabilirdi,ne melih gökçek ne de ilçe belediye başkanları.Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı sıfatıyla değil,bir parti genel başkanı sıfatıyla duruma el attı.Ve ortaya bir şeyler söylemeye başladı:'Metal Yorgunluk'

O gün bugündür epeydir gündemi meşgul eden bu kelime üzerine çok tartışıldı,çok yazıldı çizildi.Akparti genel başkanı Erdoğan,adeta bir orkestra şefi gibiydi.Aldı yine sorumluluğu.Taşın altına koydu elini milleti için.Ve ilk neşteri Türkiye'nin kalbi istanbul'a vurdu.Kolay değildi İstanbul'un belediye başkanına istifa et demek.Ama kabul etmeliyiz ki damadından dolayı çok zarar verdi Kadir Topbaş partiye.Neyse ki sessiz sedasız edebiyle gitti topbaş.

Kendisine yakışanda buydu ve onu İstanbul'un kadir abisi olarak hatırlayacağız...

Ardından;ankara,bursa,balıkesir ve niğde belediye başkanlarına istifa etmesi söylendi.Uzun süre hiç kimseden ses çıkmadı.Hatta dünkü açıklamasında görevimizin başındayız diyebilecek cesarette olanlar oldu.

Çok sevdiğim anlamlı bulduğum değer verdiğim bir söz vardır:

''Bazı insanlar size sadık değildir.Size olan ihtiyaçlarına sadıktır.İhtiyaçları değiştiklerinde sadakatlaride değişir.''

Bu direnen belediye başkanlarına bir önerim var.Bir daha ki seçim bağımsız olarak ya da başka partiden aday olarak seçime girsinler bakalım kazanabilecekler mi?Eğer millet gerçekten onları destekliyorsa bu cesareti göstermeliler.Ama onlarda durumun bu olmadığını biliyorlar.Milletin desteğinin Recep Tayyip Erdoğan'a olduğunu biliyorlar.Erdoğan olmasa hiçbirinin seçilemeyeceğini de biliyorlar.Bu millet Erdoğan'a,Erdoğan'da bu millete sadıktır.Belediye başkanları sadece hizmet eder ama Erdoğan'ın gölgesi altında kalacaktır her zaman.

En çok konuşulan isim olduğu için buradan;

MELİH GÖKÇEK'E AÇIK MEKTUP!

Sevgili başkan,

*Edebinle git,koltuğun değil davanın önemli olduğunu göster herkese.

*Gökçek direniyor diyen chplileri,ahmet hakan'ı sevindirme melih başkan.Sana fışkiye şiirleri yazanları arkandan güldürme.

*Sana destek veren milyonlarca akpartilinin gözünden düşme gökçek.

*Dün sana küfreden chpli,kemalist,komunist  bugün sana sahip çıkıyorsa gerçekten gitme vaktidir  ve oyunu görme vaktidir gökçek.

*Sen istifa et ki halkın gözünde çeyrek asırdır hizmet eden derdi koltuk olmayan hizmet adamı gökçek olarak adın anılsın.

*Sen istifa et ki oğlun osman gökçek'in önü açılsın.

Çünkü Direne Direne KAZANAMAYACAKSINIZ!

Millete karşı durup da kazanan olmamıştır gökçek,olmayacakta.

Adam gibi git Adam gibi hatırlan gökçek...


Başlık Kategori Yayın Tarihi
ERSUN YANAL-KADIN-TEKNE ÜÇLÜSÜ Spor 19.10.2017
ŞAN-S-LI BEŞİKTAŞ Spor 18.10.2017
Başlık Kategori Yayın Tarihi
CUMHUR İTTİFAKI BİTİYOR MU ? Politika 06.10.2018
Uluslararası Teşkilatların Karşılıklı Bağımlılığı Politika 05.10.2018
ULU HAKAN VE KARŞITLARI Politika 03.10.2018
Toplum Üzerinde Oynanan Oyun Politika 03.10.2018
Ülkemizdeki Derin Çeteler Politika 01.10.2018

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.