DUA

Ey ALLAHIM; Bugün burada senin yarattığın kul, peygamber s.a.v efendimizin ümmeti, asil ve soylu ecdadımızın Türk torunları olarak toplandık.

Hakkın kutsiyetin ve yüce sıfatların isimlerinin hürmetine senden dileğimiz şudur, senin rızan için yola çıktığımız bu davada boyunlarımızı büktürtme nefsimize yenilip davamıza bizi küstürtme, İslam’a hizmet edebilmeyi, Ayyıldız bayrak altında bizlere nasip et ALLAHIM.

Muhakkak ki sen kullarına sana kulluk etmeleri için ferman buyurdun ve dua yapmalarını emredip kabul etmeyi taahhüt ettin. O halde ey ALLAHIM yüzümüzü sana çevirdik, ellerimizi sana açtık izzetine, hürmetine dualarımızı kabul eyle ve isteklerimize bizi ulaştır.

Duadan başka ellerinde hiçbir şey olmayan bizleri bağışla, birliğimizi dirliğimizi sağlayabilmek için, nefsimizi yenebilecek irade nasip eyle, safımızı sıklaştır bizi ve soyumuzu namaz kılanlardan eyle…

TÜRK dünyasını, İslam âlemini ehli beyt izinde resulullahın Nuh’un gemisi dediği yolda birliğe davet eden Atalarımıza rahmet yaşayanlara güç nasip et Allah’ım.

Bizi mürailere, takîyyecilere, inkârcılara, Haçlı işbirlikçilerine, Haçlı Müslümanlara mağlup ettirme Ya Rabbi!

Ya Rabbi! Ezanı Muhammedi’nin minarelerde ebediyen inlemesi için, Ezanın inlemesini sağlayan Al Yıldızlı Bayrağın dalgalanabilmesi için, sayısız can bedelli Vatanımızın parçalanmaması için bize ruhsat ver!

Müslüman Türk Milleti’nin refleksi Türk Milliyetçilerini, samimi Vatanseverlerle süratle bir araya getir Bizi doğru yola, nimete erdirdiğin kimselerin, gazaba uğramayanların, sapmayanların yoluna eriştir. Ve duamızı kabul et ALLAHIM… ÂMİN…

EBEDİYETE İNTİKAL ETMİŞ KAHRAMAN GAZİ VE ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARINA EL FATİHA…

Murat Gülşan


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Elinden bir tas su içmek icin Şiir 23.09.2017
POLİS ALİ FEHMİ EFENDİ Tarih 20.09.2017
OKU VE TEFEKKÜR ET Eğitim 17.09.2017
YARADANA KUL OLMAK Edebiyat 03.09.2017
OCAKLAR NEDEN ÖNEMLİ Edebiyat 29.07.2017
Başlık Kategori Yayın Tarihi
Ölüme Susamış Aşklar Edebiyat 17.01.2018
Biz.... Edebiyat 10.01.2018
Öyle bir sesin .... Edebiyat 06.01.2018
Esmayı Özlemek Edebiyat 31.12.2017
Mahir Amca Edebiyat 28.12.2017

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.