Türkmen Bey Sözünden Dönmez

  Referanduma 2 gün kala, seçim yasaklarına ramak kala bazı kendini bilmez ve ülke düşmanı bazı sığ’ırlar  ‘’Türkmen Bey’in’’ hayır diyeceğine dair dedikodu çalışması yaptılar. Bunlar ‘’Türkmen Bey’i’’  bilmiyor, tanımıyor, idrak edemiyorlar. Biraz tanıtalım ve ne demek istediğini açıklayalım.

Devlet bey, 1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. Yörede Fettahoğulları denilince verdikleri sözden asla dönmeyen ve söz verdiler mi yerine getirmek için büyük fedakârlıklar yapan bir aileye akla gelir.

Dr. Bahçeli, 1967 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde öğrenci iken Ülkü Ocağı Kurucusu ve yöneticisi olarak görev aldı. 1970-1971 yıllarında Türkiye Milli Talebe Federasyonu Genel Sekreterliği görevlerinde bulundu. Dr. Bahçeli, bir yandan aktif olarak Ülkücü Hareket'te yer alırken, diğer yandan da ilmi alandaki çalışmalarını devam ettirmiştir. Yıl 1967 yılından bahsediyoruz, şuan Devlet bey’i eleştiren dengesizler o yılda ihanet içindeydiler. 1967 yılından bu yana vermiş olduğu hiçbir sözden dönmeyen, sadece vatanı, milleti için çaba harcayan bir geçmişi vardır. Dün medyaya yansıyan ‘’Devlet Bey’in’’ hayır dediğine dair dedikodular tamamen asılsızdır. Zaten resmi kanal açıklama yaptı. Bazı anlama kıtlığı çeken, haysiyetsiz menfaatçiler ‘’lidere sadakat ‘’ ilkesini ihlal eden kişiler ‘’ülkücü’’ tabanın oyuna talip olmuş leş kargalarıdır. Ülkücülerin oyu ‘’EVET’’dir, ve teminatımız ‘’DEVLET’TİR.

Devlet Bahçeli’nin bu ülkenin bekası için ne kadar önemli bir siyaset adamı olduğunu defalarca göstermiştir. Ya Devlet başa ya kuzgun leşe… Türkmen Bey’ine saygı duymayan MİLLİYETÇİ değildir. Devlet Bey’in ‘’İnançları mumdan olanların ateşle imtihana girmeleri boş bir çabadır’’ sözü bunu gayet iyi anlatıyor.

Şuan Türkmen Bey’in kararlarına saygı duymayan, hakaret eden şerefsizdir, alçaktır, haysiyetsizdir, namussuzdur. Milletin ve Türkiye’nin yararına olmayacak bir şeye Devlet Bahçeli evet demez. Pazar günü ‘Tüm Ülkücüler’’in kararı ‘’EVET’’ olacaktır. Ayrıca Devlet Bahçeli’yi eleştirmek için partiye Devlet Bahçeli kadar hizmeti olmalıdır. Devlet Bahçeli kadar tahsiliniz, kültürünüz ve tecrübeniz olmalıdır. Hatta Devlet Bahçeli kadar ‘’ülkücü’’ olmalıdır.

Liderin sözünün üzerine söz söylenmez. Devlet Bahçeli Bey’in sözü sözümüz, yolu yolumuzdur. Devlet diyorsa ‘Evet’’. ’’Evet’’. ’’Evet’’.


Başlık Kategori Yayın Tarihi
SAVAŞ BAŞLADI. Politika 16.09.2017
SİZ ANLAMADINIZ GALİBA Politika 19.08.2017
1.MEYDAN MUHAREBESİ Politika 16.08.2017
‘KARA’AYDIN KAVGALARI Politika 09.08.2017
LAF DEME OTUR İCRAAT YAP. Politika 08.08.2017
Başlık Kategori Yayın Tarihi
24 HAZİRAN ''YÜZLEŞME'' Politika 14.06.2018
Siyasette Akıl Oyunları -3 Politika 11.06.2018
Anarşist ve Teröristler Çapulcu Sürüleri Politika 10.06.2018
TOSUN PAŞA Politika 09.06.2018
Aslan Görünümlü Maşalar Politika 07.06.2018

Yazıya yapılan bütün yorumlar

Bayburtlu 14.04.2017

Hakaret edenlere hakaret edilmiş demek ki sen hakaret etmişsin üstüne alınıyorsun Mehmet bey. Ahmet hoca gerçekten güzel değinmiş HAREKETİN liderine kimse hakaret edemez. Açıktan tehdit eden kimse bende onu tehdit ediyorum

Mehmet Türkeli 14.04.2017

Devlet beye kefil olabilir misiniz ? Devlet Bahçeli ne vaadi aldı? Bence vebal alıyorsunuz ? Hakaret ediyorsunuz açıktan bende sizi açıktan tehdit ediyorum akıllı olun yoksa Devlet bey kurtaramaz sizi.

Bu yazıya sizde kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.