Türkmen Bey Sözünden Dönmez

  Referanduma 2 gün kala, seçim yasaklarına ramak kala bazı kendini bilmez ve ülke düşmanı bazı sığ’ırlar  ‘’Türkmen Bey’in’’ hayır diyeceğine dair dedikodu çalışması yaptılar. Bunlar ‘’Türkmen Bey’i’’  bilmiyor, tanımıyor, idrak edemiyorlar. Biraz tanıtalım ve ne demek istediğini açıklayalım.

Devlet bey, 1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. Yörede Fettahoğulları denilince verdikleri sözden asla dönmeyen ve söz verdiler mi yerine getirmek için büyük fedakârlıklar yapan bir aileye akla gelir.

Dr. Bahçeli, 1967 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde öğrenci iken Ülkü Ocağı Kurucusu ve yöneticisi olarak görev aldı. 1970-1971 yıllarında Türkiye Milli Talebe Federasyonu Genel Sekreterliği görevlerinde bulundu. Dr. Bahçeli, bir yandan aktif olarak Ülkücü Hareket'te yer alırken, diğer yandan da ilmi alandaki çalışmalarını devam ettirmiştir. Yıl 1967 yılından bahsediyoruz, şuan Devlet bey’i eleştiren dengesizler o yılda ihanet içindeydiler. 1967 yılından bu yana vermiş olduğu hiçbir sözden dönmeyen, sadece vatanı, milleti için çaba harcayan bir geçmişi vardır. Dün medyaya yansıyan ‘’Devlet Bey’in’’ hayır dediğine dair dedikodular tamamen asılsızdır. Zaten resmi kanal açıklama yaptı. Bazı anlama kıtlığı çeken, haysiyetsiz menfaatçiler ‘’lidere sadakat ‘’ ilkesini ihlal eden kişiler ‘’ülkücü’’ tabanın oyuna talip olmuş leş kargalarıdır. Ülkücülerin oyu ‘’EVET’’dir, ve teminatımız ‘’DEVLET’TİR.

Devlet Bahçeli’nin bu ülkenin bekası için ne kadar önemli bir siyaset adamı olduğunu defalarca göstermiştir. Ya Devlet başa ya kuzgun leşe… Türkmen Bey’ine saygı duymayan MİLLİYETÇİ değildir. Devlet Bey’in ‘’İnançları mumdan olanların ateşle imtihana girmeleri boş bir çabadır’’ sözü bunu gayet iyi anlatıyor.

Şuan Türkmen Bey’in kararlarına saygı duymayan, hakaret eden şerefsizdir, alçaktır, haysiyetsizdir, namussuzdur. Milletin ve Türkiye’nin yararına olmayacak bir şeye Devlet Bahçeli evet demez. Pazar günü ‘Tüm Ülkücüler’’in kararı ‘’EVET’’ olacaktır. Ayrıca Devlet Bahçeli’yi eleştirmek için partiye Devlet Bahçeli kadar hizmeti olmalıdır. Devlet Bahçeli kadar tahsiliniz, kültürünüz ve tecrübeniz olmalıdır. Hatta Devlet Bahçeli kadar ‘’ülkücü’’ olmalıdır.

Liderin sözünün üzerine söz söylenmez. Devlet Bahçeli Bey’in sözü sözümüz, yolu yolumuzdur. Devlet diyorsa ‘Evet’’. ’’Evet’’. ’’Evet’’.


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Rant sağla , oyları bağla Politika 24.04.2017
DÜN DÜN’DÜR BUGÜN BUGÜN’DÜR. Politika 23.04.2017
Seçime Dair Genelleme Politika 21.04.2017
BEKLENEN GÜN Politika 20.04.2017
MÜCAHİTLER GÖREVE MÜTEAHHİTLER GERİYE Politika 19.04.2017
Başlık Kategori Yayın Tarihi
HALK İHTİLALİ Politika 18.04.2017
REFERANDUM OKUMALARI Politika 18.04.2017
Yeni anayasa maddelerinin eskisinden farkı -10 Politika 15.04.2017
16 NİSAN ÜZERİNE Politika 14.04.2017
Yeni anayasa maddelerinin eskisinden farkı -9 Politika 12.04.2017

Yazıya yapılan bütün yorumlar

Bayburtlu 14.04.2017

Hakaret edenlere hakaret edilmiş demek ki sen hakaret etmişsin üstüne alınıyorsun Mehmet bey. Ahmet hoca gerçekten güzel değinmiş HAREKETİN liderine kimse hakaret edemez. Açıktan tehdit eden kimse bende onu tehdit ediyorum

Mehmet Türkeli 14.04.2017

Devlet beye kefil olabilir misiniz ? Devlet Bahçeli ne vaadi aldı? Bence vebal alıyorsunuz ? Hakaret ediyorsunuz açıktan bende sizi açıktan tehdit ediyorum akıllı olun yoksa Devlet bey kurtaramaz sizi.

Bu yazıya sizde kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.