Radyolarda dijital bant teknolojisi hakkında

Televizyonların dijitalleşmesi kadar önemli olan diğer teknoloji radyoların dijitalleşmesi de önemli bu konuya parmak basmak istedim.

Biz Millet Olarak Radyomu İstiyorum Eylemi Yaparak Radyo Ya Sahip Çıktığımız Dönemlerden Geçtik.

Fm Bant Teknolojisinde Yıllar Yılları Kovaladı Ve Yeni Teknoloji Dijital Bant Teknolojisi Kapıya Dayandı. 

Dijital Bant Teknolojisi İle Artık Şehir Dışına Çıkarken Sinyallerin Çekmemesi İle Karşılaşmıyacağım İçin , Dağın Tepesinde  Cd Kalitesinde Müzik Dinleyeceğim İçin Mutlu Olacaktım.(Dağdaki Çoban Kardeşime Müjdeler Olsun).

Bu Sistem İle İlgili Çalışma Yapan Tek Kurum Telekominikasyon İletişim Başkanlığı Kapandı (Tib)

Şimdi De Dijital Bant Teknoloji İle Çalışacak Kurum Bulmak İçin Mi ?Eylem Yapalım.!

Kanada Norveç İngiltere Gibi Ülkeler  Dijital Bant Teknolojisini Kullanmaya Başladılar Bu Ülkelerden Ğelen Birçok Araba Fm Bandı Değil Dijital Bant Teknolojisi Tuşu Var Ama Bizde Bu Teknolojiyi Kullanan Sadece Ankara Da Bir Yayın İstasyonu Varmış (Henüz Dinleyemedim) Dinleyenler Kalitesinin Güzel Olduğunu Söylüyorlar.

DİJİTAL BANT TEKNOLOJİSİ İLE RADYO DİNLEYEN ARKADAŞLAR GÖRÜŞLERİNİ YAZMANIZI RİCA EDERİM..Yazıya yapılan bütün yorumlar

Şükrü Kahraman 07.03.2017

Sevgi hanım mesajınızı şimdi gördüm. Öyle birşey var mı sitede bilmiyorum. Ben 7 senedir yazıyorum sitede bende profilde bazı değişiklikler yapmak istiyorum. Yazıların altına yorum yaparak ulaşabilirsiniz ama.

SEVGİEROL. 24.02.2017

şükrü bey teşekkür ederim yazınız.için. --------------------------------------------------------------- yorum yazmak istediğim yüksel yılmaz var ona nasıl yorum yazıcam biliyormusunuz. önceden sitede yazarlar kendi arasında sohbet edebiliyordı bu konu ile ilgili dun yazı yazdım ama yayınlanmamış. siz biliyormusunuz (nasıl iletişim kurucağım ben yüksel beyle ) şükrü bey.

Şükrü Kahraman 08.02.2017

Harika bir yazı Sevgi hanım.

Bu yazıya sizde kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.