Sporun Nabzi - DEĞERLENDİRME

SPORUN NABZI 

Merhaba Arkadaşlar , Uzun bir aradan sonra yeniden, yazılarımla YAZARPORT'TA sizlerlerle buluşuyorum.

Bundan böyle her hafta görüşlerimi sizler ile paylaşacağım. 

Fenerbahçe, Monaco ile oynayacağı Şampiyonlarligi Ön eleme maçı hazırlıklarını tamamladı. Fenerbahçe'nin fransada da gol bulacağı kanaatindeyim. Birinci bölge ile ikinci bölge uyumu yüksek seviyede gözüküyor. Monaco'nun hücum yapmak zorunda olduğu bir maç'a başlanacak. Dolasyısı ile ön ikilide Fernandao'nun oynaması yanlış olur. İdeal ikili emenike ve atıf olmalı ki ani ataklarda defansın arasına koşular yapabilsinler. Fernandao dan böyle birşey beklemek gerçekten büyük hata olur. İnşallah Sn.Vitor inadından vazgeçer. Fenerbahçe'ye bu önemli karşılaşmada başarılar diliyorum.

Galatasaray'da transfer haraketliliği var. Özellikle forvet ve ortasaha mevkilerine transfer arayışları var. Eren Derdiyok ile görüşmelere başladıklarını açıkladılar. Bence yararlı olacak.Tekniği kapasitesi ve son vuruş özelliği ile Galatasaray'a katkı sağlayacaktır. Fakat her nekadar ortasaha ve hücum bölgelerine transfer düşünselerde, defans bölgesi başlarını çok ağrıtacak. Muslera'nın da son sezon performansı'nın ne kadar düştüğü aşikar. Galatsaray'ın bu sene ki karşılaşmalarında bol GOL bekliyorum.

Beşiktaş sezona sıkıntılar ile başladı. Önce Gomez sonra Sosa ve Atiba'nın su yüzüne çıkan sıkıntıları, Beşiktaşı adeta şaşkına çevirdi. Atiba ile asgari müşterekte anlaşsalarda, Gomez'in kaçınılmaz ayrılışı ve Sosa'nın ayrılmak isteyişi beraberinde getirdiği sorunlar - Erdal Torunoğuları'nın istifa edişi-  gerçekten şampiyon bir takımın istemeyeceği bir başlangıçtı. Lige 2 hafta kalmasına karşın Sosa meselesi çözülemedi. Forvet takviyesi yapılmadı.Hafta içinde Şenol güneş'in yönetime ince bir sitemide vardı. Anlayacağınız beşiktaşta yok yok .. Ama ne olursa olsun beşiktaş iyi takım. Ligde ve Avrupada başarılar diliyorum.

NOT: MONACO - FENERBAHÇE  maçına özel yazım 4 AĞUSTOS 2016 Perşembe günü yayında olacak.  

SPORUN NABZI'NDA KALIN, SAĞLICAKLA KALIN

 

 

 

 


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Sporun Nabzi - ANTALYASPOR - FENERBAHÇE Spor 25.12.2018
SPOR’UN NABZI - 24.12.2018 Spor 24.12.2018
Sporun Nabzi - DEĞERLENDİRME - 02.08.2016 Spor 03.08.2016
SİYASET ZİHNİYETİMİZİ KÖRELTİYOR; UYANIN . . . Politika 05.07.2015
Sporun Nabzı - Derbi Özel Spor 12.11.2013
Başlık Kategori Yayın Tarihi
JEET KUNE DO KULELKAVİDO YARIŞMASI Spor 07.08.2019
Şampiyon Galatasaray!! Spor 20.05.2019
Bitmeyen çile Spor 16.04.2019
Endustriyel futbol Spor 12.04.2019
Galatasaray,ın Fetret devri Spor 04.04.2019

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.