Bir karı sevdim adı Nazmi

Siz bu hikayelerin biteceğimi sanıyorsunuz?.. Benim sevdiğim çok kız(?) vardır; çoğu da erkek isimleri almıştır. Aynı hikaye işte; aile –anne veya baba- çocuklarının erkek olmasını istiyorlardır, bir bakıyorlardır kız olmuş, kız olsa da erkek ismi takıverirler Veya aile kız istiyordur da erkek doğar fakat bastırılmış edimler çocuk tarafından farkında olmadan alınır. Ondan mıdır bundan mıdır, ek olarak biraz da benim bahtsızlığımdan mıdır, çok kız severim adı Mehmet olur, arada bir ayşe de olur da, sonra yine Nazmi olur, olur oğlu olur.
Geçenlerde, iki hafta önce, ki çok acı bir deneyim oldu benim için yine, bir kişiyi daha elemek zorunda kaldım. Diyeceksiniz ki niye?
Oturuyorduk biz bunla. Ruh hastası bir kadın geldi sonra yanımıza. Kısa bir zaman önce tanımıştım onu. Benimle fazla ilgisi yoktu. Sonra başka bir kadın daha geldi. O daha tuhaf bir hasta. Bizim bu, elediğim kişi, bu iki kadın ortada yokken bana ne dese beğenirsiniz... Bir şey demedim, çoğu zaman yaptığım gibi.
Vahit bunun arkadaşıydı. Vahit'in çalıştığı yere gelir kendine sürekli elletirdi. Ben sonradan çaktım davayı.. Ne bileyim! Herkes güzel güzel konuşmayı öyle güzel bellemiş ki, güzel kim çirkin kim bilemiyorum çok dikkatli bakmayınca. İnsan, sadece güvenecek birini arıyor ki çok da fazla bir şey yapmasına gerek yok aslında. Vahit çok önceleri tuhaf tuhaf imalar yapıyordu bana. Daha bunun ne puştlukları vb şeyler var da anlatmaya kalksam 3-4 cilt ansiklopedi olur. Bir zaman sonra anladım bunun ne dalga olduğunu; her dalga var. Bir süre daha izledim; büyük olayları da vardı, onları anlamaya çalıştım. Bu her dalgadan çalar vahit ibnesi bir tuhaf dümen daha kurmaya çalıştı. Burada anlatılması pek mümkün değil. mümkünlü yanından azıcık anlatayım hadi!3-4 zengin İngiliz buraya yerleşiyorlar. 3-4'üde homoseksüel. Beni tabii ki ilgilendirmez ne oldukları. Mardinli birinden bahsettiydi bu puşt ötesi, bana. Altına BMW çekmiş iki ayda bu İngiliz 3-4 kişi sayesinde...
Pek dışarı çıkmıyorum.. Çıktım mı da bi veya iki kişiyle azardan azardan sohbet ediyorum, o kadar. Bende tuhaf bir şey olduğunu düşünüyorum.. Ben dengesiz biri değilim peki neden bu kadar dengesiz beni buluyor. Biliyorum aslında cevabı da neyse. Nereden biliyorum? Aslında günlük hayattaki örneklerden değil.
Kız Mehmet dediğim şimdiye çoktan karı olmuştur. Karı Mehmet ve Karı Nazmi. Bunlarla bitiyor mu sanıyorsunuz. En az 50-60 tane örnek daha verebilirim.
Bende tuhaf bir şey var. Erkekliğim mi çok kuvvetliii, yoksa bir psikolog havası mı vaaaar... bilemiyorum.
Bıktım bu karı kılığına giren karşıma çıkan ibnelerden.. Yok yok! Kimseyi sevdiğim filan yok. Biliyorum kılık değiştirdikleri ta en başta. Eski öğrencilerim, hatta hısımlarımdan bile var...
Ben kimseden korkmuyorum, kendimden korkuyorum.


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Teşekkürler Yoldan-daş Genel 12.03.2019
Didim, Pompei olur mu? Sosyal 02.03.2019
O ayaklar iyi ayaklar değil- Mikrop-iyolojik incelemeler Anı 25.02.2019
İnsan 4.0 Genel 13.02.2019
Çete çeteye girmiş- Koko-Bonzo-Fetö Genel 09.02.2019
Başlık Kategori Yayın Tarihi
DEVLET ÜRETMİYORSA YERLİ MAL DEĞİLDİR Felsefe 26.06.2019
DOĞRUNUN PİTORESKİ Felsefe 26.06.2019
ABD'NİN SOSYOPAT YAPISI Felsefe 24.06.2019
TRT'NİN KURAN'I KERİM'İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI İSLAMİYET'İ ANLAMAMANIN ÜRÜNÜDÜR Felsefe 23.06.2019
ORUÇ TUTULMAZ ORUÇ BOZULMAZ Felsefe 22.06.2019

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.