Ellerine Sağlık Doktorum


Hayatın başı sağlık olduğunu bir kez daha farkına vardım. Büyüklerimiz önce sağlık dediklerinde niçin böyle derler ki diye düşünürdüm? Gerçekten önce sağlık geliyor.

Sağlık hizmeti de insanın ikametgâhına ne kadar yakın olursa o kadar da iyi oluyor. Yaban yerlerde sıkıntı çekiliyor. Sıcacık yuvadan uzak kalınıyor. Tedirginlik yaşanıyor. Dostlar davet etseler de insan rahat edemiyor.

Önceleri uzaklarda olunan ameliyatların ilçemizde gerçekleşmesinden dolayı hizmeti geçenlerin hepsine teşekkür ederim. Devlet hastanemizin binası tamamlanınca daha çok hizmet alacağımızdan şüphemiz yok.

Yöremize hizmet için emek sarf edenlerin gayretlerinden dolayı onlardan razı olsun. Devletimizin sağlık konusundaki sağlamış olduğu imkânlardan dolayı büyüklerimizden Allah razı olsun.

Böbrek sancısı çekenlerin derdini, ancak böbrek rahatsızlığı yaşayanlar bilirler. Böbreklerden kum dökmenin, taş düşürmenin vermiş olduğu sıkıntıyı çekenler bilirler. İnsanı nasıl kıvrandırır çekenler bilirler.

Bundan yaklaşık altı yıl önce ilk taş düşürmenin rahatsızlığını yaşadım. O zaman Gölhisar devlet hastanesinde böbreklerdeki taşın ameliyatla alınma imkânı yoktu. Burdur devlet hastanesinde gerekli tetkikler yapıldı.

Doktor tarafından taşın kırdırılması istendi. Isparta devlet hastanesine sevk oldum. Oradan özel taş kırma merkezine giderek böbreklerde ki taşları kırdırdım. Sevk süreçlerinde çektiklerimi bir ben, bir de Allah bilir.

Şükürler olsun ne günlerden ne günlere gelmiş olduk. Allah devletimize zeval vermesin.

Ayrıca çok önemli hizmet yine Gölhisar devlet hastanesinde verilmesinden dolayı memnuniyetimi tüm vatandaşlarımız adına belirtirim. Yalnız insanımızın nimeti körlemesine şahit olmak beni üzüyor.

Ne güzel bilgisayarlı kesityazar cihazı ayağımıza gelmiş. Beş, on dakika (tomografinin )geç çekilmesini dert edinen insanlara tanık olunca kendimden utandım. Tomografi çekimleri için aylarla ifade edilen randevuların verildiği günleri unutmuşuz.(!).

Yazık bizlere, hizmet gelir orasını burasını parçalarız, elimizden uçar gider. Sonrada yakın ilçenin hizmetlerini öve öve bitiremeyiz.  Sabretsen ne kaybedersin.

Asıl konumuz, üroloji uzmanımız olan ulaş beyin sayesinde çekmekte olduğum böbreklerimde ki ,taşların ağrısını kapalı ameliyat metoduyla tedavi etmesinden duyduğum memnuniyetimi ifade etmek isterim. Ayrıca daha döne kadar büyükşehirlerde yapıldığını duyduğumuz operasyonların ilçemizde yapılmasının onurunu yaşadım.

Böbrek taşarlımın alınmasında emeği geçen tüm personele teşekkür ederim. Ameliyat bölümünde ki tüm çalışan sağlık ekibini de teşekkürlerimi sunarım.

Dediğim gibi Ulaş Bey'in maharetli elleriyle yaklaşık bir yıldır çekmekte olduğum böbrek sancılarından kurtuldum. Şifayı verenin Allah olduğunu biliyorum. Doktor Ulaş Bey'in vesilesiyle sıkıntılarım geçti.

Ameliyat öncesi, sonrası yanımdan ayrılmayan eşime de Allah razı olsun diyorum. Ameliyat sonrası yanıma gelmeye kıyamayan oğlumdan  Allah razı olsun . Acı içinde görünce kapıdan döndüğünü gördüm.

Ziyaretime gelen eşimin çalışma arkadaşlarının vefalarından duygulandım. Geçmiş olsun diyeceklerin sayılı olduğunu biliyordum. Bilenlerden de geçmiş olsunu az kişinin demesi sürpriz olmadı.

Sosyal hayattan kopuk olan kişilerden beklenecek çok davranış yoktur. Hele feleğin çemberinin kenarına bile gelememiş kişilerden beklentide bulunmak “cahilliktir”.

İyi ki, sayın doktorum hastanemize atanmışsın. Meslek hayatında, sosyal hayatında başarılar, mutluluklar seninle olsun.

Çektiğim acılara son verdiğin gibi Allah isteklerine ulaştırsın.

 


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Cep Telefonu Yaşam 01.03.2019
Cep Telefonun Adapları Yaşam 19.02.2019
Ah Çocukluk Yaşam 06.01.2019
Unutamadım, Unutmayacağım Işık ( Feridun ONGUN) Yaşam 21.12.2018
Cep Telefonunu Kullanabilmeyi  Öğrenmeliyiz Yaşam 01.10.2018

Yazıya yapılan bütün yorumlar

iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com 13.08.2019

Aşağıdakileri içeren çok çeşitli finansal hizmetler sunuyoruz: İş Planlaması, Ticari ve Kalkınma Finansmanı, Mülkler ve İpotekler, Borç Konsolidasyon Kredileri, Ticari Krediler, Özel krediler, Bireyler, şirketler ve kurumsal kurumlar için yıllık faiz oranı düşük olan Ev Finansman Kredileri. Aileniz için en iyisini alın ve Genel Kredi programımızla birlikte hayalinizdeki evin sahibi olun. İlgili başvuru sahiplerinin Bizimle iletişime geçin Sadece WhatsApp: +447480729811 Tel .... + 447480729811 E-posta: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com 07.08.2019

Aşağıdakileri içeren çok çeşitli finansal hizmetler sunuyoruz: İş Planlaması, Ticari ve Gelişme Finansmanı, Mülkler ve İpotekler, Borç Konsolidasyon Kredileri, Ticari Krediler, Özel krediler, Bireyler, şirketler ve kurumsal kurumlar için yıllık faiz oranına sahip Konut Finansmanı Kredileri. Aileniz için en iyisini alın ve Genel Kredi programımızla birlikte hayalinizdeki evin sahibi olun. İlgilenen başvuru sahipleri BBM INVITE yoluyla bize ulaşmalıdır: {D8980E0B} Sadece WhatsApp: (+ 44) 7480 729811 Tel .... (+ 44) 7480 729811 E-posta: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

Lutheran Hospital 06.08.2019

Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin. Ayrıca +1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp'ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz. NOT: Güvenliğiniz garanti altındadır ve hastamız, onları kurtarmak için böbrek bağışında bulunmayı kabul eden herkese büyük miktarda para ödemeyi kabul etmiştir. Sizden haber almayı umuyoruz, böylece bir hayat kurtarabilirsiniz.

ISKANDAR LESTARI KREDİ FİRMASI 08.06.2019

Bizimle iletişime geçin:                                             BBM INVITE ile: {D8980E0B}                                               WhatsApp: (+ 44) 7480 729811                                                 Tel .... (+ 44) 7480 729811 (İskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com) Meşru, dürüst, saygın ve acil bir krediye mi ihtiyacınız var? Yasal borç arayışınız bugün burada sona eriyor, çünkü finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Bankalar veya finans kurumu tarafından herhangi bir nedenden dolayı bir kredinizi reddettiğinizde, artık endişelenmeyin Finansal sorunlarınız hakkında biz maddi talihsizliğinizin çözümü biziz. 32.000'in üzerinde işletme sahibine işletme kredisi milyarlarca (farklı para birimleri) verdik. Büyümek için doğru işletme kredisini sağlamak için kendi belirlediğimiz risk teknolojimizi kullanıyoruz. senin işin. Düşük faiz oranlı her türden kredi sunuyoruz ve kredinizi geri ödeme süresi de krediniz Kötü bir krediniz var mı? Faturaları ödemek için paraya mı ihtiyacınız var yoksa yeni bir işe başlamak gerekli mi? Yetersiz fon nedeniyle bitmemiş bir projeniz var mı? Yararlanacak herhangi bir uzmanlığa yatırım yapmak için paraya ihtiyacınız var mı? ISKANDAR LESTARI KREDİ FİRMASI amaç mükemmel profesyonel finansal hizmetler sunmaktır

iskandalestari.kreditpersatuan 17.03.2019

İş adamı mısın yoksa kadın mı? Herhangi bir maddi durumunuz var mı veya kendi işinizi kurmak için paraya mı ihtiyacınız var? Güzel bir Küçük Ölçekli ve orta ölçekli işletme başlatmak için krediye mi ihtiyacınız var? Kredi notunuz düşük mü ve yerel bankalardan ve diğer finans kurumlarından sermaye kredisi almakta zorlanıyor musunuz? İlgilenen başvuru sahipleri e-posta yoluyla bize ulaşmalıdır: BBM INVITE: {D8980E0B} Yalnızca WhatsApp: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

Dr Benson 14.03.2019

Böbreğinizi para için satmak ister misiniz? Hastanemiz Böbrek Cerrahisi / nakli ve diğer organ tedavilerinde uzmanlaşmıştır, acil olarak O +, A + ve B + ve böbrek donörlerine pasaportu olan veya vermeyen donörlere ihtiyaç duyacağız ve size en düşük fiyatı 550,00 $ verecek . İlgilenen herhangi bir kişi nazikçe yapmalı e-posta yoluyla bize ulaşın: korlebuteachinghospital33@gmail.com

Dr Rajski Tadeusz 11.03.2019

MERHABA acilen iki böbreğe ihtiyaç duyuyor bugün böbreğinizi hastaneme satmaya hazırsanız. Böbrekiniz için size iyi bir miktar sunacak 250.000 00 $. iletişim e-posta linki: mayoclinichospital199@gmail.com, size yardımcı olmak için burada olduğum için endişelenmeyin. Selamlar Dr Rajski Tadeusz hastane

Dr Clayton 07.03.2019

Merhaba, ben Dr Clayton Macmahon. Böbreklerini satmak istiyor musun? böbreğinizi paraya satma fırsatı aramak Mali çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, o zaman bugün bizimle iletişime geçin, size iyi bir teklif sunacağız. Para miktarı 950.000 dolar. Klinik hizmetlerinde nefrologum. Kliniğimiz Renal Cerrahi konusunda uzmanlaşmış ve biz de tedavi ediyoruz. Böbrek alımı ve nakli Sorumlu bağışçı Hindistan, Türkiye, Nijerya, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, Avusturya, Almanya'da bulunmaktadır. Böbrek satmak veya almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin. E-posta: drmacmahonhospitalservice@gmail.com veya WhatsApp: +1 (806) -305-9914.

FRED BILLY 25.02.2019

böbrek Ben doktor petersen, 300 $ toplamında bireylere böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen bu e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, doctorpetersenhospital@hotmail.com

Maria 19.02.2019

Bu, benim hakkımda gerçek bir hayat hikayesi Bayan Maria ve Dr.Raj, narayana hastanemde para için sattığım ve nakil gerçekleşmeden birkaç gün önce bana bir miktar (290.000 $ USD) para ödedi. Eskiden çok fakirdim ve yemek yemeyi zor buluyorum, Doktor Raj'ın, böbreklerini ilgilendiren bir Ken Sean tarafından böbreğini vererek ağır bir şekilde nasıl telafi ettiğini konuştuğuna dair bir tanıklıkla karşılaştım. bir deneme yapmalı ve ifade vermeye geri dönmeliyim, e-postayı (narayanahealthcare.in@gmail.com) olarak kopyaladım ve üç saatten kısa bir süre içinde e-postayla gönderdim Doktor'dan bir yanıt aldım ve pazarlık ettik ve attığım adım tüm gerekli anlaşmalar, bir kaç gün sonra, ikimizin de kabul ettiği şekilde ödeme aldım ve operasyon için bir tarih aldım ve hastayı herhangi bir sorun yaşamadan kurtarmak için üzerime ameliyat oldum ve denge paramı aldım, şimdi maddi olarak düştüm ve firma, lütfen hastane ile irtibata geçmekten çekinmeyin (narayanahealthcare.in@gmail.com) Benim finansal problemim yaşamda bitti ve şimdi yaşamaktan mutluyum.

FRED BILLY 13.02.2019

Ben doktor petersen, 300 $ toplamında bireylere böbrek satıyoruz, ilgileniyorsanız, lütfen bu e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz .... doctorpetersonhospital@hotmail.com

iskandalestari.kreditpersatuan 29.01.2019

İş adamı mısın yoksa kadın mı? Herhangi bir maddi durumunuz var mı veya kendi işinizi kurmak için paraya mı ihtiyacınız var? Güzel bir Küçük Ölçekli ve orta ölçekli işletme başlatmak için krediye mi ihtiyacınız var? Kredi notunuz düşük mü ve yerel bankalardan ve diğer finans kurumlarından sermaye kredisi almakta zorlanıyor musunuz? İlgili başvuru sahipleri e-posta yoluyla bize ulaşmalıdır: BBM INVITE: {D8980E0B} Yalnızca WhatsApp: {33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)     Kredilerimiz azami güvenlik için sigortalıdır, önceliğimizdir, Öncü hedefimiz, hak ettiğiniz hizmetleri almanıza yardımcı olmaktır. Programımız, ihtiyacınız olan her şeyi anında almanın en hızlı yoludur. Aylık giderlerinizin üzerindeki baskıyı hafifletmek için ödemelerinizi azaltın. Tatilden, eğitime ve benzersiz satın alımlara kadar her türlü amaç için kullanabileceğiniz esneklik kazanın. İlgilenen başvuru sahipleri e-posta yoluyla bize ulaşmalıdır: BBM INVITE: {D8980E0B} Sadece WhatsApp :: {33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com 29.01.2019

Kredilerimiz azami güvenlik için sigortalıdır, önceliğimizdir, Öncü hedefimiz, hak ettiğiniz hizmetleri almanıza yardımcı olmaktır. Programımız, ihtiyacınız olan her şeyi anında almanın en hızlı yoludur. Aylık giderlerinizin üzerindeki baskıyı hafifletmek için ödemelerinizi azaltın. Tatilden, eğitime ve benzersiz satın alımlara kadar her türlü amaç için kullanabileceğiniz esneklik kazanın. İlgilenen başvuru sahipleri e-posta yoluyla bize ulaşmalıdır: BBM INVITE: {D8980E0B} Sadece WhatsApp :: {33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com 22.01.2019

İş adamı mısın yoksa kadın mı? Herhangi bir maddi durumunuz var mı veya kendi işinizi kurmak için paraya mı ihtiyacınız var? Güzel bir Küçük Ölçekli ve orta ölçekli işletme başlatmak için krediye mi ihtiyacınız var? Kredi notunuz düşük mü ve yerel bankalardan ve diğer finans kurumlarından sermaye kredisi almakta zorlanıyor musunuz? İlgilenen başvuru sahipleri e-posta yoluyla bize ulaşmalıdır: BBM INVITE: {D8980E0B} Yalnızca WhatsApp: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)    Kredilerimiz azami güvenlik için sigortalıdır, önceliğimizdir, Öncü hedefimiz hak ettiğiniz hizmetleri almanıza yardımcı olmaktır. Programımız, ihtiyacınız olan her şeyi anında almanız için en hızlı yoldur. Aylık giderlerinizin üzerindeki baskıyı hafifletmek için ödemelerinizi azaltın. Tatilden, eğitime ve benzersiz satın alımlara kadar her türlü amaç için kullanabileceğiniz esneklik kazanın. İlgilenen başvuru sahipleri e-posta yoluyla bize ulaşmalıdır: BBM INVITE: {D8980E0B} Yalnızca WhatsApp :: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)    Aşağıdakileri içeren çok çeşitli finansal hizmetler sunuyoruz: İş Planlaması, Ticari ve Gelişme Finansmanı, Mülkler ve İpotekler, Borç Konsolidasyon Kredileri, Ticari Krediler, Özel krediler, Bireysel, şirketler ve kurumlar için yıllık faiz oranı% 1,00 olan düşük faizli Konut Finansman Kredileri. şirket organları. Aileniz için en iyisini alın ve Genel Kredi programımızla birlikte hayalinizdeki evin sahibi olun. İlgilenen başvuru sahipleri BBM INVITE yoluyla bize ulaşmalıdır: {D8980E0B} Yalnızca WhatsApp :: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

Lutheran Hospital 05.01.2019

Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin. Ayrıca +1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp'ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz. NOT: Güvenliğiniz garanti altındadır ve hastamız, onları kurtarmak için böbrek bağışı yapmayı kabul eden herkese büyük miktarda para ödemeyi kabul etmiştir. Sizden haber almayı umuyoruz, böylece bir hayat kurtarabilirsiniz.

David Harry 22.12.2018

Krediye ihtiyacınız var mı? Cevabınız evet ise, dünyanın en iyi kredi şirketiyle bağlantıya geçmek yasal ve ABD hükümeti tarafından verilen bir emre sahiptir. dünya çapında kredi vermek. Ona e-posta ile ulaşın: emirateloanscompany01@gmail.com Bay David Harry

Doktor Dogan 11.12.2018

Lütfen dikkat, Bu, genel halki bilgilendirmek için Saglikli ve% 100 ciddi olan Bay veya Bayan Böbreklerine bagista bulunmak acilen Dr. Dr. Guray Dogan Sesçuk, Cerrahi Hastanesinde Nefrologum .. Böbrek nakli için burada olan bir sürü hastamiz oldugu için. Dir-dir Nedeniyle böbrekinizi para için bagista bulunma firsati ariyorsaniz Mali bozulma, Hastanemiz Böbrek Cerrahisi / nakilde uzmanlasmistir. Ve diger organ tedavileri için de, böbreklerin satin alinmasi ve nakli ile ilgileniyoruz Yasayan ve saglikli bir donörle birlikte. Böbreklerimiz için 500,000.00 USD teklif ediyor, Böbrek bagisiyla ilgileniyorsaniz veya ilgileniyorsaniz lütfen tereddüt etmeyin E-posta ile bize ulasin: (drdogankidneyhospital@gmail.com) Saygilarimla ... Dr.Guray Dogan Sescuk drdogankidneyhospital@gmail.com Dr.Güray Dogan Sesçuk Cerrahi Hastanesi drdogankidneyhospital@gmail.com

EllinasFinances@gmail.com 11.12.2018

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com Please Fill the Application Form Below: - Complete Name: - Loan Amount Needed: - Loan Duration: - Purpose Of Loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Lutheran Hospital 10.12.2018

Bir hayatı kurtarmak için bir böbrek satmak isteyen 18 yaşından büyük ciddi böbrek vericileri arıyoruz ve her bağışçı için iyi bir teklif ve diğer tazminatlarımız var. Bizim sürecimiz hızlı ve güvenliğiniz garantilidir. Lütfen bize ulaşın iowalutheranhospital@gmail.com Ayrıca, 1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Samuel Stephen 02.12.2018

18 ila 45 yaşlarında makul bir ücret karşılığında bir böbrek bağışlamak isteyen yeterli insanlara ihtiyacımız var. İlgili taraflar, daha fazla işlem için en kısa sürede iletişime geçmelidir. lütfen samuelstephen1009@gmail.com ile iletişime geçin

lucas grant 01.12.2018

18 ila 45 yaşlarında makul bir ücret karşılığında bir böbrek bağışlamak isteyen yeterli insanlara ihtiyacımız var. İlgili taraflar, daha fazla işlem için en kısa sürede iletişime geçmelidir. lütfen lucasgrantfirm@gmail.com ile iletişime geçin

robert 28.11.2018

Bugün böbreğini satmak istiyorsan. Hemen bize mesaj atın. En fazla bir miktar için bir böbrek satın alınır, Ulusal vakıf şu anda sağlıklı böbrek satın alıyor. Robert Hospital böbrek Cerrahisinde bir Nefrolog ve biz de bir karşılık gelen bir donör yaşayan böbreklerin alım ve nakli ile ilgileniyoruz. Biz Hindistan, Kanada, İngiltere, Türkiye, ABD, Malezya, vb. Bulunmaktadır. Böbrek satma ilgileniyorsanız lütfen bize e-posta yoluyla ulaşın: robertjerry859@gmail.com

John Robert 27.11.2018

İYİ GÜNLER, Güvenilir kredi teklifi şimdi geçerlidir ve bir kredi kazanın !!! Bu bir fırsat Mali sıkıntı yaşayanlar ve finansal kargaşa isteyenlere Hayatlarını çok makul bir% 2 faiz oranıyla veriyoruz finansal stres ülkesine yardımcı olmak için her türlü krediler. Birçokları acı çekiyor ve yaşam standartlarını iyileştirmek için yardıma ihtiyaç duyuyorlar. İşin birçoğu, bir iş kurmak için finansal yardıma ihtiyaç duyuyor Yardımların hesaplarını ve borçlarını temizlemesi gerekiyor. Bu akıllıca bir karar şimdi senin için. Kredi teklifimizde teminat olmadığı anlamına gelir. soru. Bir kredi başvuru sahibi olarak size detaylar ile borç istemek aşağıda iletişimim. İsim: John E-posta: mrjohnrobertloanfirm@gmail.com Whatsapp (+6285298234143)

EllinasFinances@gmail.com 22.11.2018

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com Please Fill the Application Form Below: - Complete Name: - Loan Amount Needed: - Loan Duration: - Purpose Of Loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Dr. Nosakhare 19.11.2018

Merhaba, Böbreğini acilen parayla satmak istiyor musun? Evet ise bu e-posta yoluyla daha fazla bilgi için bize geri dönün: ubth112@gmail.com

EllinasFinances@gmail.com 18.11.2018

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com Please Fill the Application Form Below: - Complete Name: - Loan Amount Needed: - Loan Duration: - Purpose Of Loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,

Dr Benson 04.11.2018

Böbreğini para için satmak istiyor musun? Hastanemiz böbrek cerrahisi / nakli ve diğer organ tedavisi konusunda uzmanlaşmıştır, pasaportlu veya pasaportsuz O +, A + ve B + ve böbrek vericilerine ihtiyaç duyacaktır. Size 850,00 TL . İlgilenen herhangi bir kişi nazikçe e-posta yoluyla bize ulaşın: korlebuteachinghospital33@gmail.com veya WhatsApp +12533923198

Samuel Stephen 02.11.2018

Merhaba. Paranızı para almak ya da satın almak istiyor musunuz, Samuel Hospital acilen ihtiyacı olan O ve B ve A ve AT $ 400,000,00. Herhangi biri bağış yapmaya veya satmaya istekliyse lütfen bizimle iletişime geçin: samuelstephen1009@gmail.com Orijinal Donörlere Gerek Cevaplarınızı bekliyorum Saygılarımla

Dr Lauri Johan 24.10.2018

İŞ / ŞİRKET / PROJE / KİŞİSEL KREDİLER İÇİN BAŞVURU WORLDIDE Çağrı / Metin +1(603)503-4063 Email laurijohaninvestors@gmail.com XMAS BURADA TEKRAR OLUYOR, KALMAK DEĞİL, HER ŞEY İLE XMAS KREDİ HER TÜRÜ İÇİN GEÇERLİ OLUN! İLGİLİ MÜŞTERİLER İÇİN XMAS ÜCRETSİZ HEDİYELER PAKETİ Merhaba, biz yatırımcılar bireysel ve iş için finansman ve başlangıç projeleri için güvenilir krediler sağlıyoruz. Yasal, dürüst, saygın ve hızlı bir krediye mi ihtiyacınız var? 10 bin ile 800 Milyon Dolar arasında değişen bir kredi sunuyoruz, kredinin% 100'ünü garanti altına alabiliyoruz,% 2'lik düşük faiz oranı ve 1 ila 40 yıl arası kredi süresi, krediyi güvenli ve teminatsız olarak geri ödeyecek. İlgilenen bireyler bizi Arayış / Metin ile iletişime geçmelidir +1(603)503-4063 Email laurijohaninvestors@gmail.com

lucas grant 16.10.2018

DR LUCAS, BIDNEY ALINAN EN İYİ HASTANE'DİR. BUGÜN UYGULAYIN VE PARA'NIZI ALIN. 18 ila 45 yaşlarında makul bir insanın ihtiyacımız var. Daha fazlası için bir kişi, daha fazla işlem için en kısa sürede kağıt geçmelidir. Daha fazla bilgi için lütfen e-posta: (lucasgrantfirm@gmail.com) 0r webs: https://doctorlucashospital.webs.com/ Adı: Dr Lucas Hastane Adı: Lucas Grant Hastanesi Email: lucasgrantfirm@gmail.com ağlar: https://doctorlucashospital.webs.com/

Rex Kelvin 12.10.2018

Ben Irrua Uzman Hastanesi'nden Dr. Rex Kelvin, hastanede yönetimin internette nasıl çalıştığını ve bu yıl insan organlarını alıp sattığımız için tekrar başlamış olduğumuzu söyleyebilirim. Bu teklifle ilgilenen var, Lütfen aşağıdaki e-posta adresinden hastaneye başvurmaktan çekinmeyin: Irrua uzmanı hastanesi, organlar konusunda uzmanlaşmış ve bir donör olarak risk yoktur. Ve bu daha fazla bilgi için e-postamız. irruaspecialisthospital20@gmail.com

Dr macpherson 08.10.2018

Bir Böbrek satın almak mı yoksa satmak mı istiyorsunuz? böbrek? Sen paranızı para için satmak için bir fırsat arıyor finansal çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz o zaman bugün bize ulaşın ve size iyi teklif edeceğiz Böbrek için para miktarı 500.000 dolar. Benim adım doktor MACPHERSON ben MACPHERSON KLİNİK'de nefrolog. Kliniğimiz Böbrek Cerrahisi uzmanı ve aynı zamanda alış ve yaşayan bir böbreklerin transplantasyonu karşılık gelen donör. Biz Hindistan, Türkiye, ABD, Malezya, Hindistan'da bulunmaktadır Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen whatsapp +14437200958 ve e-posta yoluyla bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Email: doctormacphersonclinic@gmail.com Saygılarımla DR MACPHERSON.

Dr macpherson 08.10.2018

Bir Böbrek satın almak mı yoksa satmak mı istiyorsunuz? böbrek? Sen paranızı para için satmak için bir fırsat arıyor finansal çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz o zaman bugün bize ulaşın ve size iyi teklif edeceğiz Böbrek için para miktarı 500.000 dolar. Benim adım doktor MACPHERSON ben MACPHERSON KLİNİK'de nefrolog. Kliniğimiz Böbrek Cerrahisi uzmanı ve aynı zamanda alış ve yaşayan bir böbreklerin transplantasyonu karşılık gelen donör. Biz Hindistan, Türkiye, ABD, Malezya, Hindistan'da bulunmaktadır Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen whatsapp +14437200958 ve e-posta yoluyla bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Email: doctormacphersonclinic@gmail.com Saygılarımla DR MACPHERSON.

Dr Lucas 08.10.2018

DR LUCAS, BIDNEY ALINAN EN İYİ HASTANE'DİR. BUGÜN UYGULAYIN VE PARA'NIZI ALIN. 18 ila 45 yaşlarında makul bir ücret karşılığında bir böbrek bağışlamak isteyen yeterli insanlara ihtiyacımız var. İlgili herhangi bir kişi, daha fazla işlem için en kısa sürede iletişime geçmelidir. Daha fazla bilgi için lütfen e-posta gönderin: (lucasgrantfirm@gmail.com) Adı: Dr Lucas Hastane Adı: Lucas Grant Hastanesi Email: lucasgrantfirm@gmail.com

iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com 08.10.2018

ISKANDAR LESTARI KREDİ ŞİRKETİ  Şu anda 1 ila 15 yıllık bir süre için% 1 ila% 1,60 faiz oranı için gerekli teminat olmaksızın teminatsız bir kredi sunuyoruz. Yatırımlar Fonları, ticaret finansmanı, inşaatlar, kredi geliştirme, devlet finansmanı, mülk yatırımı ve her türlü finansman için kullanılabilir. Girişimlere, erken aşamaya, Proje finansmanı, işletme finansmanı, kredi limiti ve fonlamaya ihtiyaç duyan tüm yatırım çeşitlerine odaklanıyoruz. Sizin gibi 17.000'den fazla işletme sahibine 1 milyar dolarlık işletme kredisi sağladık. ŞARTLAR: % 1 ila% 1,60 INTEREST ORANI 1 ila 15 yıl YIL DURUM 50.000,00 $ (Elli Bin USD) ile 500 Milyon USD / EUR GEREKSİNİMİ: İşletmenizi büyütmeniz için size doğru ticari krediyi sağlamak üzere kendi belirlediğimiz risk teknolojimizi kullanıyoruz. Hizmetlerimiz hızlı ve güvenilir, krediler başarılı uygulama 24 saat içinde onaylanır. Minimum 50.000,00 $ 'dan en fazla 500 milyon $' a kadar krediler sunuyoruz. Daha fazla bilgi sağlamak için hizmetlerimizle ilgileniyorsanız lütfen bize bildirin. İLGİLENMİYORSANIZ LÜTFEN YAZINIZ. Senin Hizmetin. Bayan Iskandar Lestari Iskandar Lestari Kredi Şirketi Sadece Aramalar :: {+ 16264653418} Sadece WhatsApp :: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

owen david 26.09.2018

คุณเป็นนักธุรกิจหรือไม่? คุณกำลังค้นหาเงินกู้จริงที่ a อัตราดอกเบี้ยที่น่าสนใจดำเนินการภายใน 2 จาก 5 วันทำงาน? คุณมีคะแนนเครดิตต่ำและ คุณหาได้ยากที่จะได้รับเงินกู้ยืมจาก ธนาคารในประเทศ / สถาบันการเงินอื่น ๆ ? กังวลไม่มี นี่เป็นโอกาสของคุณ ... ฉันเป็นนาย George Negga ผู้ให้ยืมเงินกู้ที่ตั้งอยู่ใน SA และให้กู้ยืมเงินแก่บุคคล บริษัท และให้ความร่วมมือ หน่วยงานอสังหาริมทรัพย์และธุรกิจทุกประเภท การจัดหาเงินทุนตั้งแต่ $ 5,000.00 Min ไปยัง $ 50,000,000.00 สูงสุด ที่อัตราดอกเบี้ย 3% สินเชื่อที่อยู่อาศัยที่เราเสนอคือ * เงินทุนธุรกิจ / การจัดหาเงินทุน * สินเชื่อที่ไม่มีหลักประกัน * เงินกู้เพื่อการพาณิชย์ สินเชื่อรวม * หนี้ สินเชื่อส่วนบุคคล * สินเชื่อส่วนบุคคล * เงินกู้ร่วมทุน * สินเชื่อเพื่อที่อยู่อาศัย & สินเชื่อจำนอง ติดต่อเราวันนี้เพื่อรับเงินกู้ยืมของแท้ผ่านทางอีเมล: https://georgenegga.wixsite.com/guaranteeloan or georgeneggaguaranteeloan@gmail.com

Dr. Nosakhare 25.09.2018

Böbreğini acilen parayla satmak istiyor musun? Evet ise bu e-posta yoluyla daha fazla bilgi için bize geri dönün: ubth112@gmail.com

Lutheran Hospital 18.09.2018

İsmim Doktor Michael Baldwin, Iowa Lutheran Hastanesi'nin bir temsilcisi, Organ cerrahisinde uzmandırız ve böbreklerin satın alınmasıyla ilgileniriz ve hastamız böbreğe bağış yapmaya karar veren herhangi bir donöre büyük miktarda para ödemeyi kabul etti. onları kurtarın ve Iowa City, ABD'de bulunuyoruz. Böbreğinizi satmakla ilgileniyorsanız, lütfen ilerlememiz için bize geri dönmekten çekinmeyin. Ve eğer ilgilenirseniz bizim e-postamız: iowalutheranhospital@gmail.com

dr fernando 09.09.2018

Bugün siz nasılsınız? Her zaman iyi bir vatandaş olarak bir hayatı kurtarmak ister misin? böbrek vericisi olabilir misin? Şimdi sağlıklı ve hazır olan herkese açıktır, şimdi böbrek veya karaciğer donörüne ihtiyacımız var. Her bağışçıya 400.000 dolar ödüyoruz. Eğer finansal hayatı değiştirmeye ve riski almaya ve bir hayat kurtarmaya ve ödeme almaya hazırsanız, böbreğinizi satmak için hemen doktorla iletişime geçmeniz iyi olur. % 100 risksiz güvenebilirsiniz bugün bize e-posta: methodisttransplanthospital@gmail.com Dr Fernando E Membreno methodisttransplanthospital@gmail.com https://methodisttransplan.wixsite.com/drfernando

msth hospital 04.09.2018

Bugün siz nasılsınız? Her zaman iyi bir vatandaş olarak bir hayatı kurtarmak ister misin? böbrek vericisi olabilir misin? Şimdi sağlıklı ve hazır olan herkese açıktır, şimdi böbrek veya karaciğer donörüne ihtiyacımız var. Her bağışçıya 400.000 dolar ödüyoruz. Eğer finansal hayatı değiştirmeye ve riski almaya ve bir hayat kurtarmaya ve ödeme almaya hazırsanız, böbreğinizi satmak için hemen doktorla iletişime geçmeniz iyi olur. % 100 risksiz güvenebilirsiniz bugün bize e-posta: methodisttransplanthospital@gmail.com Dr Fernando E Membreno methodisttransplanthospital@gmail.com https://methodisttransplan.wixsite.com/drfernando

Dr Bansal 01.09.2018

KAMUYU BİLDİRİM: Bu, böbrek bağışı için burada bulunan hastaları olduğu için "Clear Water Böbrek Nakli Hastanesi" ile acilen temas kurmak için böbrek satmaya istekli olan tüm kadınları bilgilendirmek içindir. Böbreklerinizi mali problemler nedeniyle para için bağışlamak için bir fırsat mı arıyorsunuz? Böbrekleriniz için size 530.000 dolar teklif edeceğiz. Ben berrak su nakli hastanesinde bir nefrolog olan doktor ve organ nakli ve tedavisi için hastanemizdeki doktorumuz. Hindistan, Avustralya, Nijerya, Birleşik Arap Emirlikleri, ABD A gibi dünyanın farklı bölgelerinde yer alır. Donörlerin A +, B + ve A + ve kan grubu ile 18 yaşından 55 yaşına kadar olması gerekir. Lütfen e-posta yoluyla hastaneye başvurun: - (Nationalkidneyfoundation156) WhatsApp (+19086661264) NOT: Lütfen bu, başkalarının hayatlarını kurtarmakla ilgilidir, bu yüzden size içtenlikle gelmeniz için tavsiyede bulunuyoruz, çocuklar değiliz ... dolandırıcılıklara hoşgörü gösterilmiyor.

DR RENALTO 30.08.2018

Haber Saati Başlığı: Hastane palmiyelerimiz genel hoapital (delacruzsurgeryhospital@gmail.com) şu anda bu hastanede böbrek / karaciğer donörü olmak için herhangi bir sağlıksız formda özel insanlar arıyor. Verici,% 100 çok sağlıklı olmalı ve gerekirse seyahat etmeye hazır olmalıdır. Her böbrek vericisi için ödeme (400.000 Euro para birimi). Yani bu tanıya uygun ve bu fırsatı yakalamaya hazır olan herkes derhal şu anda emi yoluyla şu anda hospittal doktora yazmalıdır: (delacruzsurgeryhospital@gmail.com) ve hemen kabul edileceksiniz şartlar ve koşullar geçerlidir. daha fazla bilgi için şimdi doktora yaz Doktor Renato Cambria hastane resmi doktoru. delacruzsurgeryhospital@gmail.com

DR RENALTO 29.08.2018

Haber Saati Başlığı: Hastane palmiyelerimiz genel hoapital (delacruzsurgeryhospital@gmail.com) şu anda bu hastanede böbrek / karaciğer donörü olmak için herhangi bir sağlıksız formda özel insanlar arıyor. Verici,% 100 çok sağlıklı olmalı ve gerekirse seyahat etmeye hazır olmalıdır. Her böbrek vericisi için ödeme (400.000 Euro para birimi). Yani bu tanıya uygun ve bu fırsatı yakalamaya hazır olan herkes derhal şu anda emi yoluyla şu anda hospittal doktora yazmalıdır: (delacruzsurgeryhospital@gmail.com) ve hemen kabul edileceksiniz şartlar ve koşullar geçerlidir. daha fazla bilgi için şimdi doktora yaz Doktor Renato Cambria hastane resmi doktoru. delacruzsurgeryhospital@gmail.com

ronson caroline 24.08.2018

Merhaba Ben St lukes hastanesinin doktoru Robson (carolbobrekhastanesi@gmail.com) Şu an gördüğünüz sayfanın yöneticisiyim. Bir böbrek donörü olmak isteyen veya bir hayat kurtarmak için böbrek satmak isteyen herkes, şimdi sadece doktor robson e-posta gönderin. Başka insanlar için herhangi bir kurban düşmeyin. İletişim E-posta: carolbobrekhastanesi@gmail.com Fiyat parası 450.000 dolar ve zengin olmak isteyenler için bir fırsat ve sağlıklı olmalısınız. şimdi bize e-posta gönderin. haberleri paylaş

Dr Bansal 24.08.2018

YETERLİLİK BİLDİRİMİ: Bu, ciddi anlamda endişeli ve ciddi bir bağış için hazır bulunan tüm yeni erkek ve dişi kadınları, şu anda gerçekten ciddi bağışlar olan az sayıda donöre ihtiyaç duyduğumuz "Yeni hayat böbrek nakli hastanesi" ile acilen temas kurmak için iyi bir miktar para vermeye hazırdır. Hastanemizde hayat kurtarmaya yardımcı olmak için böbreklerinden biri ... Donör klinik olarak sağlıklı olmalı ve A +, B + ve veya O + olmalı. Eğer ilgilenirse, bize e-posta ile yazın (nationalkidneyfoundation156@gmail.com) Böbrek organlarına 530.000 $ sabitledik ve ameliyatın yapılmasından önce ilk yarı ödemesini yaptık. Bize yazınız ve sürecin nasıl olacağına dair daha fazla bilgi edineceksiniz. NOT: Başvuru sahiplerinin yaş 18 ve üstü olması, sahteciliğin tolere edilmemesi Bu başkalarının yaşamları hakkında olduğu gibi (nationalkidneyfoundation156@gmail.com)

Lutheran Hospital 21.08.2018

Biz Iowa City, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi temsilcisiyiz, bir kez daha hastalarımız için böbrek almak için buradayız ve onlar kurtarmak için bir böbrek bağışlamak isteyen herkese iyi bir miktar para ödemeyi kabul etmişlerdir. Bir bağışçı olmak ister veya bir Hayatı kurtarmak istiyorsanız, aşağıdaki e-postada bize yazabilirsiniz. Zengin olmanız için bir fırsat budur, güvence altına alır ve size% 100 güvenli işlem garantisi veririz, her şey yol gösterici yasalara göre yapılacaktır. Artık daha fazla zaman kaybetmeyin, lütfen bize iowalutheranhospital@gmail.com adresinden yazın. Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Iowa Lutheran Hastanesi.

hassan yekter 16.08.2018

Bir hayat kurtarmak, böbrek donörü olmak ve iyi ücret almak Herkese merhaba, ben Doktor Hassan'ım ve finansal durumunuzu değiştirmek, bir böbrek donörü olmak ve bir hayat kurtarmak ve hala iyi bir ücret almak isteyeceğinizi bilmenizi isterim. Sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, sadece bir böbrek satmaya veya bağış yapmaya hazırsınız (ödeme, seyahat masrafları için ödenen tüm masraflarla birlikte 500.000 dolar), bugün hastanemde bir bağışçı haline gelir. Daha fazla hayatın her gününü kurtardığımız için acilen böbreklerden bağışlara ihtiyacımız var. Talebinizi bana bugün yazın e-posta: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com) Not: ameliyat ve sadece sağlıklı insanlar seyahat etmeye hazır Doktor Hassan Yekter. doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

Charles Din 15.08.2018

Merhaba Herhangi bir krediye ihtiyacınız var mı? Her türlü krediyi% 2'lik düşük faiz oranında sunuyoruz Öyleyse, lütfen bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için aşağıdakini bize yazın: charles_din@hotmail.com Ad Soyad:... Ülke: .... Gerekli miktar: ... Süre: .... Telefon: .... Daha fazla bilgi için lütfen charles_din@hotmail.com adresine cevap verin. Bay Charles Din

Dr Mcmahon 14.08.2018

haba Bağışçılar Dünyanın her yerinden gelen bağışçılardan böbrek almak için buradayız  Ben Dr Mcmahon Gary Eğer böbreğini satmak istiyorsan Paranızı para için satmak için bir fırsat arıyoruz Mali çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz Yapın, bugün bize ulaşın ve size iyi teklif edeceğiz Böbrek için para miktarı. Benim adım doktor mcmahon Klinik servislerinde nefrologum. Kliniğimiz Böbrek Cerrahisinde uzmanlaştık ve tedavi ediyoruz. Böbreklerin satın alınması ve transplantasyonu Karşılık gelen donör Hindistan, Türkiye, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt, Birleşik Devlet, Astria, Almanya malysia libia ispanya Böbrekleri satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız lütfen E-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Email: doctormcmahonhospitalservices@gmail.com +446578878990 +16746554576 Tüm bağışçılarımıza iyi baktığımıza dikkat edin, çünkü bağışçılarımızı yönetecek olan asıl görevimiz budur.         Saygılarımla Dr Mcmahon Gary

LUIS CARLOS 13.08.2018

ŞİMDİ GEÇERLİ OLDUĞUNDA BİR KREDİ İHTİYACINIZ VAR. Her türlü kredi ve finansal hizmetler sunuyoruz. Kredimiz, işletmeden kişisel kredilere ya da uzun vadeli ya da kısa vadeli koşullara ve uygun faiz oranlarına (% 2) sahiptir. Kredi sürecimiz garantilerle çok hızlı ve güvenilirdir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, ( luiscarlosfinance@outlook.com ) lütfen bize ihtiyacınız olan kredi miktarını bildirin ve kredinin süresini isteyin. Sizden duymayı umuyoruz. Aşağıdaki e-posta adresine bir mesaj gönderebilirsiniz. luiscarlosfinance@outlook.com

Raymond Dosion 13.08.2018

We are project funder as well as financial lender,We have BG/SBLC, specifically for BUY/LEASE at a leasing price value Issuance by HSBC London and other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding. Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing, please let me know if you are interested in any of our services, by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding. FOR LEASING OF BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING FEE = 4%+1% FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC PRICE = 32%+1% MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. Contact : Mr. Raymond Doison Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com skype:crusaderbroker.bgassurance@gmail.com

Dr Harriet 09.08.2018

merhaba bugün böbreğinizi hastanemize satmaya hazırsanız, 1 böbrek vericisine ihtiyaç duyuyoruz. Böbrekleriniz için size iyi bir miktar sunacağız 450,000 00 $. iletişim e-posta bağlantısıdır: drharriethospital@gmail.com, size yardımcı olmak için burada olduğum için endişelenmeyin. Selamlar Dr Harriet hastane

pluto kredi 29.07.2018

Merhaba, Herkesin proje, iş, konut, konsolidasyon vb. Için daha fazla paraya ihtiyaç duyduğu yılın bu zamanı. Şu anda% 3'lük düşük bir oranla 24 saat kredi veriyoruz, ilgilenen müşterilerimiz lütfen bize ulaşın e-posta adresi: plutocreditfinancier@gmail.com Telefon: +442033221063

Gregory E.Idos 28.07.2018

Böbreğini para için satmak istiyor musun? Hastanemiz böbrek cerrahisi / nakli ve diğer organ tedavisi konusunda uzmandır, pasaportlu veya pasapsız O +, A + ve B + ve böbrek vericilerine acilen ihtiyaç duyacaktır ve size 850,00 pound tutarında bir yakışıklı teklif vereceğiz. . Ilgilenen herhangi bir kişi nazikçe e-posta yoluyla bize ulaşın: keckmedicalcenterofusc33@gmail.com

dr murat 26.07.2018

merhaba biz böbrek hastalığımı bugün hastanemize satmak için hazırsanız merhaba biz 1 böbrek vericisi ihtiyacı acilen bugün size 250,000 00 $ için böbrek için iyi bir miktar sunacak. iletişim e-posta bağlantısıdır: (muratfulton77@gmail.com,) size yardımcı olmak için burada olduğum için endişelenmeyin. Selamlar Dr, murat fulton hastane

Dr Tyson 21.07.2018

MERHABA iyi bir şekilde 1 böbreğe ihtiyaç vardır, eğer böbreğini bugün hastaneme satmaya hazırsan. Böbrek 250.000 00 $ için iyi bir miktar sunacak. iletişim e-posta bağlantısıdır: mayoclinichospital199@gmail.com, size yardımcı olmak için buradayım gibi endişelerim yok. Selamlar Dr Rajski Tadeusz hastane

Burhan Alptekin 18.07.2018

Herkese merhaba bu forumda, ben Türkiye'den Burhan Alptekin'im, Tanri'nin gerçekten kurtarildigina ve Mali esaretten kurtarilmayacagina inanamiyorum. Finansal krize girdim ve bazi faturalari ödemek zorundaydim. Ben bankalardan yardim aramayi denedim ama hepsi bosuna, ben sadece özel borç veren gibi davrandim ve 1000 $ dolari ile yapilmis ve benim kredi almak degil, tanri beni tanitmak için beni aldim dolandiricilarla tanismak için internetten yardim aramayi denedim Susan James Loan Sirketi, finansal sorundan kurtarilan bir arkadasiyla ve Bayan Susan James tarafindan 250.000 dolarlik bir borç verilmis bir arkadasiyla anlasti, bu yüzden onun tavsiyesini aldim ve Bayan Susan James Loan Company ile temasa geçtim ve bir hafta içinde Bana% 3'lük düsük faiz oraniyla kredi arayan herkese tavsiyem 200.000 dolardi. Bunu yapiyorum çünkü mali kölelikten dolayi çok mutluyum ve bir kez daha sevinçle doluyum ve hayat Tanri'ya ve Bayan Susan James'e tesekkürler. Sirketle iletisime geçebilirsiniz Website: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer or via email: susanjamesloanfirml07@gmail.com or susanjamesloanfirml07@outlook.com ya da onlara Whats-app Masaji gönderebilirsiniz :+1(587)206-1157

Kredi teklifi 16.07.2018

Krediye ihtiyaciniz var mi? Varsa, daha fazla bilgi için lütfen bize ulasin: offer0148@gmail.com. Ve lütfen asagidaki ayrintilari doldurun mu? Isim: Soyadi: Uyrugu: Yas: Aylik gelir: Kredi Gerekli Tutar: Kredi Süresi: Sabit Numaralar: Mobil Numaralar: Saygilarimla tesekkür ederim

salamat suleyman 15.07.2018

Attention please, This is to inform the general public, Healthy and 100% serious donors who urgently needed to sell their kidney should took this as an opportunity to reach out to Guray Dogan Sesçuk, a professional in Surgical operation who have more than 35 years experience in kidney transplant. We have a lot of patients here for kidney transplant. If you are looking for an opportunity to put an end to a Financial difficulty, you can count on us. we are offering 500,000.00 USD for a sound and a healthy kidney Please do not hesitate if you are interested in donation, Contact us on this e-mail: (drdogankidneyhospital@gmail.com) Best regards ... Dr.Guray Dogan Sescuk I drdogankidneyhospital@gmail.co Dr. Güray Dogan Sesçuk Surgery Hospital I drdogankidneyhospital@gmail.com

PLUTO CREDIT FINANCE HOME 14.07.2018

Orijinal ve Hızlı Kredi mi arıyorsunuz? Kredi koşullarımız 6 ay ile 300 ay arasında değişmektedir ve faiz oranımız sadece% 3 faizle başlamaktadır. Güvenlik, mülkün kendisinde ve Borçer'in deneyime dayanarak, projeyi zamanında ve bütçeyle tamamlayabilme kabiliyetidir. Ayrıca, mülkiyeti zaten mülkiyet sahibi olan veya mülklerinde önemli miktarda özsermayeye sahip olan yatırımcılara “nakit artırma kredileri” sağlıyoruz. mali yardım almak için bugün bize e-posta gönderin: (plutocreditfinancier@gmail.com)

robson caroline 09.07.2018

Dikkat: Eğer bugün bir böbrek donörü olmaya hazır olduğunu biliyorsanız (tüm seyahat masrafları için 450.000 dolarlık ödeme), acilen 10 böbrek vericisine ihtiyaç duyduğumuz için böbreğinizi hastanemize acil olarak verin. Sadece sağlıklı% 100 uygun kişi. İsteğinizi doktora yazınız: carolbobrekhastanesi@gmail.com hemen sizinle iletişime geçeceksiniz Not: Ameliyat ve sadece sağlıklı kişiler için seyahat etmeye hazır olmalısınız. Dr Robson. carolbobrekhastanesi@gmail.com

DR KATE ADAMS 06.07.2018

Herkese merhaba. Adım Adam Adams, Adams Hastanesinde bir Phrenolog'um. Hastanemiz, Böbrek Cerrahisi'nde uzmanlaşmıştır ve aynı zamanda, karşılık gelen bir verici ile birlikte, böbreklerin satın alınması ve transplantasyonu ile de ilgilenmekteyiz. Biz Dubai, Türkiye, ABD, Malezya bulunmaktadır. Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin: kateadams946@hotmail.com Saygılarımla Dr Kate Adams Telefon Numarası: +2348146161694

robson caroline 03.07.2018

Dikkat: Eğer bugün bir böbrek donörü olmaya hazır olduğunu biliyorsanız (tüm seyahat masrafları için 450.000 dolarlık ödeme), acilen 10 böbrek vericisine ihtiyaç duyduğumuz için böbreğinizi hastanemize acil olarak verin. Sadece sağlıklı% 100 uygun kişi. İsteğinizi doktora yazınız: carolbobrekhastanesi@gmail.com hemen sizinle iletişime geçeceksiniz Not: Ameliyat ve sadece sağlıklı kişiler için seyahat etmeye hazır olmalısınız. Dr Robson. carolbobrekhastanesi@gmail.com

DR MOHAMMED 01.07.2018

Bir Böbrek satın almak mı yoksa satmak mı istiyorsunuz? böbrek? Sen paranızı para için satmak için bir fırsat arıyor finansal çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz o zaman bugün bize ulaşın ve size iyi teklif edeceğiz Böbrek için para miktarı 400.000 dolar. Benim adım Doktor MOHAMMED FRANCISCO HASTANESİ'nde Nefrolog. Bizim hastanemiz Böbrek Cerrahisi uzmanı ve aynı zamanda yaşamak ile böbreklerin alınması ve transplantasyonu karşılık gelen donör. Biz Hint, Türkiye, ABD, Malezya, Dubai bulunmaktadır Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Email: franciscohospital1988@gmail.com Saygılarımla

hassan yekter 30.06.2018

Bir hayat kurtarmak, böbrek donörü olmak ve iyi ücret almak Herkese merhaba, ben Doktor Hassan'ım ve finansal durumunuzu değiştirmek, bir böbrek donörü olmak ve bir hayat kurtarmak ve hala iyi bir ücret almak isteyeceğinizi bilmenizi isterim. Sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, sadece bir böbrek satmaya veya bağış yapmaya hazırsınız (ödeme, seyahat masrafları için ödenen tüm masraflarla birlikte 500.000 dolar), bugün hastanemde bir bağışçı haline gelir. Daha fazla hayatın her gününü kurtardığımız için acilen böbreklerden bağışlara ihtiyacımız var. Talebinizi bana bugün yazın e-posta: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com) Not: ameliyat ve sadece sağlıklı insanlar seyahat etmeye hazır Doktor Hassan Yekter. doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

mr scott 26.06.2018

Merhaba Bu, 1-20 yıllık geri ödeme süresi içinde% 3 gibi düşük, Çok Az Faiz Oranları ile Özel, Ticari ve Şahsi Krediler Sunuyoruz ve 1.000 Euro ile 25.000.000,00 Euro arasında borç alabilirsiniz. ilgilenen bize e-posta gönderin: accessloanfirm2030@gmail.com Erişim kredisi şirketinden kredi elde etmenin en büyük avantajı teminatın gerekli olmamasıdır. Bize e-posta gönderin: accessloanfirm2030@gmail.com Bizden bir kredi almakla ilgileniyorsanız e-posta yoluyla yanıtlayınız. Bize e-posta gönderin: accessloanfirm2030@gmail.com

Doctor Maureen 24.06.2018

Böbreklerinizi 300.000 dolar karşılığında satmayı düşünüyorsanız, çünkü Böbrek satın almak artık lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin E-posta: coloradohospital@gmail.com Tel: +16025620498 Whatsapp: +16025620498 Teşekkürler, YÖNETİM.

prof 19.06.2018

Merhaba, şu anda acilen bir böbrek vericisine ihtiyacımız var. tutar: 220.000,00 $. geçerli bir belge ile başvurunuz. lütfen bu yazıyı görür görmez uygulayın. Bu hikaye% 100 doğrudur, bizimle iletişime geçin ve gerçek hakkında daha fazla bilgi edinin: SOUTHAMPTON - Evre 5 böbrek yetmezliği olan bir Southampton kadından, donörün korkunç ihtiyacı var. Gelecek ay 67 yaşında olan Phyllis Katz, Temmuz 2017'den bu yana haftada üç gün diyaliz geçirdi. Ekim 2016'da yorucu bir hastanede kaldıktan sonra iki böbreğinde yüzde 15'in altında işlevsellik kaldı. Doktorlar vaktinin tükendiğini söylüyor, çünkü böbrek almak altı yıla kadar sürebilir. Ve Katz yalnız değil - ülke genelinde tahmini 90.000 kişi böbrek için bir bekleme listesinde. Ailesi uyum nedenlerinden ötürü böbreklerini bağışlayamadığı için halka ulaşıyor. Potansiyel bir bağışçı olarak taranmak isteyen herkes, 631-444-6944 numaralı telefondan Stony Brook Transplant Ofisi ile irtibata geçebilir. email: prof.johankidney@consultant.com

Christine Cannell 17.06.2018

Zayıf kredime rağmen nasıl kredi alabiliyordum. San Pedro, California'dan meslek öğretmenliği yapan Christine Cannell. Piskopos Elijah İl Özel İdaresi'nin BisHop İlyasının bana bir borç vermesinden çok memnunum. Ziyaret ettiğim banka ve diğer kredi birliği tarafından reddedildikten ve reddedildikten sonra, Bishop İlyas Loan Company'den 44.000 dolarlık bir kredi alabildim. İlk başta, zayıf kredimden dolayı bir borçla bana yardımcı olacak bir borç verebileceğime inanmadım, ama merakım denememi sağladı ve yaptığım için çok mutluyum. Mali yardıma ihtiyacı olan herkes için, iletişim kurulacak e-posta adresi: (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com). veya whatsApp: whatsApp: +2349035555247 VEYA +2348118185346

Acil durum kredinizi buraya getirin mi? 17.06.2018

Finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış, yerel / uluslararası krediler sunan, güvenilir ve teminatsız borçlanma seçenekleri sunan bireylere ve işbirliği yapan kurumlara çok rekabetçi kredi oranlarında ve herhangi bir finans koşulunu karşılayacak esnek şartlarda hizmet vermekteyiz. Düşük bir kredi puanınız varsa farketmez, beklenmedik paranızı hızlı bir şekilde sağlayabiliriz. Artık tüm bütçelere ve gereksinimlere uygun Hızlı ve uygun fiyatlı krediler için bizimle iletişime geçin: socialfinancelimited8@gmail.com

hassan yekter 17.06.2018

Bir hayat bul, bir böbrek donörü al ve iyi para kazan Herkese merhaba, ben Dr. Hassan'ım ve finansal durumunuzu değiştirmek, bir böbrek donörü olmak ve bir hayat kurtarmak ve hala iyi bir ücret almak isteyeceğinizi bilmenizi istiyorum. Sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, sadece bir böbrek satmaya veya bağış yapmaya hazırsınız (ödeme, seyahat masrafları için ödenen tüm masraflarla birlikte 500.000 dolar), bugün hastanemde bir bağışçı haline gelir. Daha fazla hayatın her gününü kurtardığımız için acilen böbreklerden bağışlara ihtiyacımız var. Talebinizi bana bugün e-posta ile gönderin: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com) Not: ameliyat ve sadece sağlıklı insanlar seyahat etmeye hazır Doktor Hassan Yekter. doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

Acil durum kredinizi buraya getirin mi? 16.06.2018

finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış, yerel / uluslararası krediler sunan, güvenilir ve teminatsız borçlanma seçenekleri sunan bireylere ve işbirliği yapan kurumlara çok rekabetçi kredi oranlarında ve herhangi bir finans koşulunu karşılayacak esnek şartlarda hizmet vermekteyiz. düşük bir kredi puanınız varsa farketmez, beklenmedik paranızı hızlı bir şekilde sağlayabiliriz. artık tüm bütçelere ve gereksinimlere uygun hızlı ve uygun fiyatlı krediler için bizimle iletişime geçin: socialfinancelimited8@gmail.com

robson caroline 14.06.2018

Dikkat: Eğer bugün bir böbrek donörü olmaya hazır olduğunu biliyorsanız (tüm seyahat masrafları için 450.000 dolarlık ödeme), acilen 10 böbrek vericisine ihtiyaç duyduğumuz için böbreğinizi hastanemize acil olarak verin. Sadece sağlıklı% 100 uygun kişi. İsteğinizi doktora yazınız: carolbobrekhastanesi@gmail.com hemen sizinle iletişime geçeceksiniz Not: Ameliyat ve sadece sağlıklı kişiler için seyahat etmeye hazır olmalısınız. Dr Robson. carolbobrekhastanesi@gmail.com

hassan yekter 12.06.2018

Bir hayat kurtarmak, böbrek donörü olmak ve iyi ücret almak Herkese merhaba, ben Doktor Hassan'ım ve finansal durumunuzu değiştirmek, bir böbrek donörü olmak ve bir hayat kurtarmak ve hala iyi bir ücret almak isteyeceğinizi bilmenizi isterim. Sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, sadece bir böbrek satmaya veya bağış yapmaya hazırsınız (ödeme, seyahat masrafları için ödenen tüm masraflarla birlikte 500.000 dolar), bugün hastanemde bir bağışçı haline gelir. Daha fazla hayatın her gününü kurtardığımız için acilen böbreklerden bağışlara ihtiyacımız var. Talebinizi bana bugün yazın e-posta: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com) Not: ameliyat ve sadece sağlıklı insanlar seyahat etmeye hazır Doktor Hassan Yekter. doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

Mrs Lola Daniel 11.06.2018

Merhaba Finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 2000 - 50 000 000.00 arası krediler sunuyoruz, güvenilir, güçlü, hızlı ve dinamik, krediyi kontrol etmiyoruz ve bu süre zarfında dış krediler için% 100 garanti veriyoruz. Ayrıca tüm kredileri tüm krediler için% 3 faiz oranı ile ödünç verdik .... Eğer ilgileniyorsanız, bu e-posta ile bize geri dönün. Eaglehomemortgage001@gmail.com ile ilgilenirseniz, lütfen bize geri dönün Saygılarımla, Bayan Lola Daniel eaglehomemortgage001@gmail.com

acil kredi 11.06.2018

% 2 oranında kredi sunuyoruz, şimdi başvurun. Privateloaninvestment@hotmail.com, whatsapp +917338386140 beni ekle

doktor hassan 10.06.2018

Bir hayat kurtarmak, böbrek donörü olmak ve iyi ücret almak Herkese merhaba, ben Doktor Hassan'ım ve finansal durumunuzu değiştirmek, bir böbrek donörü olmak ve bir hayat kurtarmak ve hala iyi bir ücret almak isteyeceğinizi bilmenizi isterim. Sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, sadece bir böbrek satmaya veya bağış yapmaya hazırsınız (ödeme, seyahat masrafları için ödenen tüm masraflarla birlikte 500.000 dolar), bugün hastanemde bir bağışçı haline gelir. Daha fazla hayatın her gününü kurtardığımız için acilen böbreklerden bağışlara ihtiyacımız var. Talebinizi bana bugün yazın e-posta: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com) Not: ameliyat ve sadece sağlıklı insanlar seyahat etmeye hazır Doktor Hassan Yekter. doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

Lutheran Hospital 08.06.2018

Biz Iowa City, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi temsilcisiyiz, bir kez daha hastalarımız için böbrek almak için buradayız ve onlar kurtarmak için bir böbrek bağışlamak isteyen herkese iyi bir miktar para ödemeyi kabul etmişlerdir. Bir bağışçı olmak ister veya bir Hayatı kurtarmak istiyorsanız, aşağıdaki e-postada bize yazabilirsiniz. Bu, sizin için tamamıyla zengin olmanız için bir fırsattır. Bizimle% 100 güvenli işlem garantisi veriyoruz ve garanti ediyoruz, her şey yasalara uygun böbrek bağışçılarına göre yapılacaktır. Artık daha fazla zaman kaybetmeyin, lütfen bize iowalutheranhospital@gmail.com adresinden yazın. Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Iowa Lutheran Hastanesi.

Kılıc 15.05.2018

Burada yapılanlar yorum değil İLAN belliki ,, ve bunun hiçbir inandırıcılığı yok , bunlar gerçek olsa bugünki Türkiye şartlarında nüfusun yarısı böbreklerini satar herkesin içi yanıyorekonomik sıkıntılardan eminolun, böyle yorumları neden rahat bir şekilde insanların önüne bırakıyorsunuz anlaşılır gibi değil ..

johnson 14.05.2018

Bu, sağlıklı olan Genel Kamu erkek veya kadın bilgilendirmek için ve %100 ciddi böbrek bağışında acilen Dr. Johnson,ben Genel hastanedeki bir Nurologum.. Böbrek nakli için burada olan bir çok hastamız olduğu için ... böbreğini para için bağışlamak için bir fırsat arıyorsun. mali arızalar,hastanemiz böbrek cerrahisi/nakli konusunda uzmanlaşmıştır. ve diğer organ tedavisi, biz de satın alma ile anlaşma böbrek nakli canlı ve sağlıklı bir vericiyle.800.000 dolar öneriyoruz.USD için 00 eğer böbrekler eğer böbrek bağış ilgilenen lütfen tereddüt etmeyin e-posta yoluyla bize ulaşın;generalhospital121@gmail.com

doktor hassan 14.05.2018

bir hayat kurtarın, böbrek donörü olun ve iyi para kazanın Merhaba herkes, ben Doctor Hassan ve eğer size mali durumunuzu değiştirmek istiyorsanız, bir böbrek donörü olmak ve bir hayat kaydetmek ve hala iyi ödenen bilmek izin istiyorum. Eğer sağlıklı olduğunu biliyorsanız, satmak ya da sadece bir böbrek bağışı (ödeme tüm giderleri seyahat bilet ödenen $500.000 dolar), bugün benim hastanede bir donör haline hazır. Biz acilen biz daha fazla yaşam günlük tasarrufu olarak böbreklerin bağış gerekir. Bana bugün e-posta isteğinizi yazın: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com) Not: cerrahi ve sadece sağlıklı insanlar için seyahat etmeye hazır Doktor Hassan yekter. doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

doktor robson 11.05.2018

Merhaba herkes, ben Avustralya 'dan Cassie, ben Pirogova Medical Center (pirogovamnogoprofilklinika@gmail.com) doktor Maria Makarova yardım ile bugün yaşayan bir böbrek donör ve bakım ile işletilen ve cerrahi İsveç mükemmel gitti söylemek istiyorum, ben $300,000 Euro ödendi. başka insanlar tarafından aldatmış, ben çok temas var, sadece Doctor Maria en iyi ve sadece Doktor online tavsiye. hala bazı donör, bu yüzden sadece e-posta Doctor Maria ve Doktor Maria size böbrek donörü olmak istiyorum ve ben Cassie size başvuran biri olduğunu ve aynı zamanda benim gibi tanıklık olacak, şimdi yardım edebilir ve tüm mali sorun çözmek gerekir , kızım tekrar okula geri dönüp hala sağlıklı bir hayat yaşıyorum. bir böbrek donörü olmak sadece Doktor Maria e-posta. İsveç 'te kendi operasyonunu yaptım. (pirogovamnogoprofilklinika@gmail.com) bir böbrek donör sadece yukarıdaki e-posta doktor e-posta ve daha sonra bana teşekkür etmek. Teşekkürler Doktor Maria, sana her zaman borçluyum. Tanrı korusun

Dr Maureen 08.05.2018

Borcunuz var mı? Sağlık hizmetleri için para biriktirmeniz gerekiyor mu? maliyetler ya da borç ödemeleri ya da mali bir arıza durumunda mı? Bekleyin! Böbreğinizi bir Seçenek olarak satmayı düşünün. Bugün böbreğini satmak istiyorsan. Hemen bize mesaj atın. En fazla 200.000,00 USD Dolar karşılığında bir böbrek satın alınır. Ulusal vakıf şu anda sağlıklı böbrek satın alıyor. Benim adım Dr Maureen, Colorado Hastanesi'nde bir Nörolog'um Böbrek Cerrahisi Böbrek Cerrahisi'nde uzmanlaşmıştır ve aynı zamanda, bir karşılık gelen bir donör ile böbreklerin alınması ve nakli ile uğraşırız. Hindistan, Kanada, İngiltere, Türkiye, ABD, Malezya, Güney Afrika vb. Yerlerde bulunmaktadır. Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin: coloradohospital@gmail.com

Dr Maureen 08.05.2018

Borcunuz var mı? Sağlık hizmetleri için para biriktirmeniz gerekiyor mu? maliyetler ya da borç ödemeleri ya da mali bir arıza durumunda mı? Bekleyin! Böbreğinizi bir Seçenek olarak satmayı düşünün. Bugün böbreğini satmak istiyorsan. Hemen bize mesaj atın. En fazla 200.000,00 USD Dolar karşılığında bir böbrek satın alınır. Ulusal vakıf şu anda sağlıklı böbrek satın alıyor. Benim adım Dr Johnson Mary, ben böbrek Ulusal hastanesinde bir Nörologum. Max Health Care Hospital / Silver line diagnostics, Böbrek Cerrahisi'nde uzmanlaşmıştır ve aynı zamanda, uygun bir donörle yaşayan böbreklerin alınması ve transplantasyonu ile ilgileniriz. Hindistan, Kanada, İngiltere, Türkiye, ABD, Malezya, Güney Afrika vb. Yerlerde bulunmaktadır. Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin: coloradohospital@gmail.com

johnson 05.05.2018

Bu, sağlıklı olan genel kamu Erkek ya da Kadın bilgilendirmek için ve% 100 ciddi Böbreklerini bağışlarken acilen Dr. Johnson, General Hospital'da Nefrolog'um. Böbrek nakli için çok fazla hastamız olduğu için nedeniyle böbrek para bağışlamak için bir fırsat arıyoruz Mali yıkım, Bizim hastanede Böbrek Cerrahisi / nakli uzmanlaşmıştır ve diğer organ tedavisi, biz de satın alma ve böbrek nakli Yaşayan ve sağlıklı bir donör ile. için 800.000 USD senin böbreklerin böbreğinizi bağışlamakla ilgileniyorsanız, lütfen tereddüt etmeyin e-posta yoluyla bize ulaşın; generalhospital121@gmail.com

robson caroline 01.05.2018

Dikkat: Eğer bugün bir böbrek donörü olmaya hazır olduğunu biliyorsanız (tüm seyahat masrafları için 450.000 dolarlık ödeme), acilen 10 böbrek vericisine ihtiyaç duyduğumuz için böbreklerini acil olarak hastaneme sat. Sadece sağlıklı% 100 uygun kişi. İsteğinizi doktora yazınız: carolbobrekhastanesi@gmail.com hemen sizinle iletişime geçeceksiniz Not: Ameliyat ve sadece sağlıklı kişiler için seyahat etmeye hazır olmalısınız. Dr Robson. carolbobrekhastanesi@gmail.com

Mali yardıma ihtiyacınız var mı? 30.04.2018

Merhaba      Mali yardıma ihtiyacınız var mı? Yeni ev almak için ya da yatırım için bir krediye ihtiyacınız var mı,% 2'lik düşük faiz oranıyla hızlı bir mali yardıma mı ihtiyacınız var? ödenmemiş faturalarınızı ödemek için? Bu kadar çok banka tarafından reddedildin mi?   İşletmenizde genişlemek için finansmana ihtiyacınız var mı? kişisel nedenlerle kişisel finans? tüm finansal sorunlarınızı çözmeyi taahhüt ediyoruz. şimdi bize ulaşın. Email: easyloanfirm2020@gmail.com Postanı bekle. Sevgiler, Derek Douglas easyloanfirm2020@gmail.com

comcalimermet 16.04.2018

MERHABA iyi bir şekilde 1 böbreğe ihtiyaç vardır, eğer satmaya hazırsan. senin böbrek 450.000 00 $ için iyi bir miktar sunacak. iletişim e-posta bağlantısıdır: comcalimehmet221@gmail.com, size yardımcı olmak için buradayım gibi bir endişeniz olsun. selamlar Dr, Comcali Mehmet hastane

Dr Kate Adams 15.04.2018

Herkese merhaba. Adım Adam Adams, Adams Hastanesinde bir Phrenolog'um. Bizim hastanemiz Böbrek Cerrahisi uzmanlaşmıştır ve biz de bir karşılık gelen bir verici ile böbreklerin satın alma ve nakli ile ilgileniyoruz. Biz Dubai, Türkiye, ABD, Malezya Nijerya'da bulunmaktadır. Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin: kateadams946@hotmail.com Saygılarımla Dr Kate Adams

doktor hassan 29.03.2018

Bugün bir Böbrek Donörü ol Herkese merhaba, Bugün sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, böbrek bağışına hazırsınız (ödeme birincil masrafla 500.000 $), bir hayat kurtarıp maddi hayatınızı değiştirmek ister misiniz, bugün bağışçı olun. Acil olarak 11 böbrek bağışına ihtiyacımız var. İsteğinizi doktorunuza yazın: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com) Not: ameliyat için hazır ve sadece sağlıklı insanlar Hasan Yekter. doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

büyük 27.03.2018

Meşru bir kredi almak her zaman büyük bir sorun olmuştur. Finansal problemi olan ve buna çözüm bulunması gereken müşteriler için. Kredi ve teminat konusu Müvekkillerin her zaman meşru bir borç verenden bir kredi ararken endişe duydukları bir şey. Fakat .. borç verme sektöründe bu farkı yarattık. Yapabiliriz 5.000,00 TL - 500.000.000,00 TL aralığında% 3 faiz oranına kadar kredinin düzenlenmesi. Bu e-postayı hemen yanıtlayın: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir: Borç Konsolidasyonu İkinci İpotek İşletme Kredileri Kişisel Krediler Uluslararası Krediler Her türlü kredi Aile kredisi Sınırsız sermayemiz için küçük ölçekli kredi firması, aracılar, küçük ölçekli finans kurumlarını finanse ediyoruz. Bir kredi temin etmek hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin, derhal şu e-postayı yanıtlayın: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Bay Bill Johnson

hassan yekter 26.03.2018

Bugün bir Böbrek Donörü ol Herkese merhaba, Bugün sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, böbrek bağışına hazırsınız (ödeme birincil masrafla 500.000 $), bir hayat kurtararak maddi hayatınızı değiştirmek ister misiniz, bugün bağışçı olun. Acil olarak 11 böbrek bağışına ihtiyacımız var. İsteğinizi doktorunuza yazın: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com) Not: ameliyat için hazır ve sadece sağlıklı insanlar Hasan Yekter. doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

Lutheran Hospital 21.03.2018

Ben Iowa City, ABD'de bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim, hastanede yönetimin internette nasıl çalıştığını ve bu yıl insan organlarını alıp satması için tekrar başladığımızı ilan etme fırsatını verdim. Böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postadan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımızı iyi bir miktarda parayla ödüllendiriyoruz ve Organlarda uzmanız Cerrahide ve donör olarak risk yok o. Ve bu bizim e-postamız: iowalutheranhospital@gmail.com Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dr Lucas 20.03.2018

18 ila 45 yaşlarında makul bir ücret karşılığında bir böbrek bağışlamak isteyen yeterli insanlara ihtiyacımız var. İlgili taraflar, daha fazla işlem için en kısa sürede iletişime geçmelidir. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz: (lucasgrantfirm@gmail.com)

Lutheran Hospital 14.03.2018

Ben Iowa City, ABD'de bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim, hastanede yönetimin internette nasıl çalıştığını ve bu yıl insan organlarını alıp satması için tekrar başladığımızı ilan etme fırsatını verdim. Böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postadan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımızı iyi bir miktarda parayla ödüllendiriyoruz ve Organlarda uzmanız. Cerrahide ve donör olarak risk yoktur. o. Ve bu bizim e-postamız: iowalutheranhospital@gmail.com Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Samuel Stephen 10.03.2018

18 ila 45 yaşları arasında makul bir ücret karşılığında böbrekleri bağışlamak isteyen insanlara ihtiyacımız var. İlgili taraflar, daha fazla işlem için en kısa zamanda irtibata geçiniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz: (samuelstephen1009@gmail.com)

Dr macpherson 04.03.2018

Böbrek almak mı istiyorsunuz yoksa satmak mı istiyorsunuz? böbrek? Sen böbrekinizi para karşılığında satma fırsatı bulmaya çalışmak Mali yıkım nedeniyle ve ne yapacağını bilmiyorsun yapın, sonra bugün bize ulaşın, size iyi teklifler sunacağız Böbrekiniz için para miktarı. Benim adım Doktor MACPHERSON ben MACPHERSON KLİNİĞİNDE nefrolog. Kliniğimiz Böbrek Cerrahisinde uzmanlaşmış ve biz de alış ve böbreklerin yaşayan biriyle transplantasyonu karşılık gelen donör. Biz Hint, Türkiye, Nijerya, ABD, Malezya, Hindistan bulunmaktadır Böbrek satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. E-posta: doctormacphersonclinic@gmail.com Saygılarımla DR MACPHERSON.

Dr Benson 26.02.2018

Böbrek bağışı yapmak istiyorum Ailemi yapan ve güvenle ve acele içinde gurur duyduğum Dr Benson Raphael'in şahsında müthiş bir tıp doktoruna teşekkür etmek istiyorum, böbreklerimden birini hastasına müthiş miktarda para karşılığında satın aldı. dolar, internette bir Michel ve Lopez tarafından yayınlanan korlebuteachinghospital33@gmail.com isimli internet adresine rastladım ve kendisine teşekkür ederek böbreklerini stres yaratmadan maddi olarak kurtarmaya nasıl başladıklarını dünyaya anlattım. e-posta yoluyla ve doktor tarafından bir haftadan daha kısa sürede ihtiyaç duyduğum tüm dikkatleri verdim, tüm şartları yerine getirdim ve nakilden önce banka hesabıma girdiğimde yarısı para rüyanın bir rüyası gibiydi, üzerinde sizinle iletişim kurmam için teşvik ediyorum Dr.Benson aracılığıyla; korlebuteachinghospital33@gmail.com maddi ihtimalleriniz için birkaç ay önce benimkilere gelsin. Sonunda ilerleyince bunu yapacağıma söz verdim. korlebuteachinghospital33@gmail.com ya da via_ +1'de onu neaspp) 2533923198 Ben Bayan Lee. Moğolistan'dan yorumlar

Emrah 17.02.2018

Bagis yapabilirim guzel sartlar karsiliginda bana mail adresimden ulasabilirsiniz emrahkapdan@hotmail.com bekliyorum

Dr Samuel Bansal 13.02.2018

MİLLÎ BÖBREK VAKFI Hastanemiz şu anda böbrek organlarını bağışta bulunmaya hazır böbrek bağışçılarına ihtiyaç duyuyor ve biz 500.000 için alacağız. Donörün 18 yaş üstü olması ve klinik olarak sağlıklı olması gerekir. Şüpheye yer bırakmak için hastanemiz, işlem başlamadan önce yarısı kadar bağış yapmaktadır. Paraya ihtiyacın var mı? Yoksa sadece bir hayat kurmak mı istiyorsun? Sorularınız için şimdi (nationalkidneyfoundation156@gmail.com) aracılığıyla bizi e-posta ile gönderin, whatsApp +1 (559) 744-3171 numaralı telefondan bizi arayın veya bize yazın ...

hassan yekter 09.02.2018

Merhaba darı, Günümüzde sağlıklı mısınız, böbrek bağışına hazır oluyor biliyorsanıaz (birincil masraflarla 500.000 dolar ödersiniz), hayatınızı kurtararak maddi hayatınızı değiştirmek istiyor, bağış yapın ve bağış yapın. Acilen 17 böbrek bağışı için acilen böbrek hastanemize acele ediyoruz. Talebinizi doktorunuza yazın: doktoryekterkidneytransplant@gmail.com Değil: ameliyat için seyahat etmeye hazır ve sadece sağlıklı insanlar Hasan Yekter. doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

Lutheran Hospital 01.02.2018

ABD, Iowa Şehrinde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim ve hastane idaresi tarafından internete nasıl işler yaptığımızı ve insan organlarının alınıp satılması için bir yıl daha başladım fırsatı verdim. böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postayla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımıza iyi miktarda para telafi ediyoruz ve biz organlarda Cerrahi uzmanıyız ve bir bağışçı olarak risk yok. o. Ve bu bizim e-postamız: iowalutheranhospital@gmail.com Ayrıca, whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

doc 29.01.2018

Merhaba millet, ben doktor Ryan Heath Northcutt Hastane Maternidade Brasil (northcuttkidneyspecialist@gmail.com) Böbrek Cerrahisi / nakli ve diğer organ tedavisinde uzmanlaşmış hastanemize, ayrıca canlı ve sağlıklı bir bağış yapan böbreklerin satın alınması ve nakli ile ilgileniyoruz. Brezilya'da bulunmaktayız, şimdi hastanemizdeki böbrek için bağışta bulunmak için 18 sağlıklı kişiye ihtiyacımız var, böylelikle ödemenizi 500.000 dolarla ödeyebilirsiniz, böylelikle böbrekinizi satmak istiyorsanız veya böbrek bağışçısı olmak istiyorsanız hemen E-posta ile doktora yazmanız gerekiyor. : northcuttkidneyspecialist@gmail.com İstediğimiz sadece sağlıklı bağışçı. şimdi Uygula Saygılarımızla Doktor Northcutt Sao paulo Brezilya

DR UMAR 23.01.2018

Bir böbrek satın almak istiyor musunuz yoksa bir böbrek satmak mı istiyorsunuz? ¿Böbrek? Sensin Böbrekinizi para karşılığında satma fırsatı arıyor Mali çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz Yapın, sonra bugün bize ulaşın, size iyi teklifler sunacağız Böbrekiniz için para miktarı. Benim adım Doktor UMAR UMAR Kliniğinde bir Nefrolog'um. Kliniğimiz Böbrek Cerrahisinde uzmanlaşmış ve biz de İle böbreklerin alımı ve nakli Karşılık verici donör Biz Hindistan, Türkiye, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt'deyiz. Böbrekleri satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen E-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. E-posta: doctorumarclinic@gmail.com dikkatle DR UMAR.

bilgin 22.01.2018

herkesin ayni derdi borc benim de farkım yok arh+ 46 yasındayım böbrek bağış yapmak istıyorum citdiğ olanlar arasın lutfen.05426895554

George Ben 14.01.2018

Ben, doktorlar George Ben, dallas ilçe hastanesinden, hastane idaresine reklamları yapma fırsatı verdim internette çalışmaya başladım ve siz de açık havada olduğunuz gibi, böbrekler gibi organları tekrar almaya başladınız. Böbrekinizi satmak istersen, lütfen şu e-posta ile hastaneye başvurmaktan çekinmeyin: Dallas County Hospital Organs Surgery uzmanı ve bağışı risksiz, iyi para ödüyoruz ve biz de Iowa ABD'deyiz. ve bu bizim e-postamız: info.dallascountyhospital@gmail.com

Lutheran Hospital 10.01.2018

ABD, Iowa Şehrinde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim ve hastane idaresi tarafından internete nasıl işler yaptığımızı ve insan organlarının alımı ve satımı için bir yıl daha başladım. böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postayla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımıza iyi miktarda para telafi ediyoruz ve biz organlarda Cerrahi uzmanıyız ve bir bağışçı olarak risk yok. o. Ve bu bizim e-postamız: iowalutheranhospital@gmail.com Ayrıca, whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

robson caroline 07.01.2018

Merhaba, günümüzde böbrek bağışçısı olmaya hazır olduğunuzu biliyorsanız (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 450.000 dolarlık ödeme yaparsanız), acilen böbrek bağışçısıyla sadece 9 kişiye ihtiyaç duyduğum için böbreğimi acilen hastanemize satarsınız. sadece sağlıklı% 100 kişilere uygundur. Doktorunuza talebinizi yazın: carolbobrekhastanesi@gmail.com derhal sizinle iletişime geçileceksiniz Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler Dr Robson. carolbobrekhastanesi@gmail.com

lucas grant 26.12.2017

Yaşı 18 ila 45 yıl arasında olan makul bir ücret karşılığında böbrek bağışı yapmak isteyen insanlara ihtiyacımız var. İlgilenen taraflar, lütfen daha sonraki işlem için mümkün olan en kısa zamanda iletişime geçmelidir. lütfen daha fazla bilgi için iletişime geçin: (lucasgrantfirm@gmail.com)

Doktor RODNEY GIPSON 22.12.2017

Merhaba Benim adım Doktor RODNEY GIPSON doctorallianz@gmail.com Sayın Bay / Bayan, böbreğinizi satmak istiyor musunuz? Sen ister misin Mali yıkım nedeniyle böbrekinizi para karşılığında satma fırsatı ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, o zaman bugün bize ulaşın, size Böbreğiniz için iyi bir miktar sunacağız. İletişim E-posta: doctorallianz@gmail.com

sevda 18.12.2017

Merhaba bugün böbrek bağışçısı olmaya hazır olduğunuzu biliyorsanız (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 450.000 $ ödeme yaparsanız), acilen böbrek bağışçısıyla sadece 9 kişiye ihtiyaç duyduğumuz için böbreğimi acilen hastanemize satarsınız. sadece sağlıklı% 100 kişilere uygundur. Doktorunuza talebinizi yazın: carolbobrekhastanesi@gmail.com derhal sizinle iletişime geçileceksiniz Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler Dr Robson. carolbobrekhastanesi@gmail.com

Drfredrick christian 18.12.2017

Merhaba, eğer böbrekinizi 500.000 $ 'lık bir miktara satmak istiyorsan, şimdi acil bağışçılara ihtiyacımız var. Eğer bir sperm, yumurta, böbrek veya karaciğer vericisi olmaya hazır iseniz hemen şu anda hastane doktoruyla irtibata geçin: drfredrickhospital@gmail.com böbrek satmak ve bağışlamak için doğru yer burasıdır.

DR GERD 05.12.2017

Bir böbrek satın almak istiyor musunuz yoksa bir böbrek satmak mı istiyorsunuz? böbrek? Sensin Böbrekinizi para karşılığında satma fırsatı arıyor Mali çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz Yapın, sonra bugün bize ulaşın, size iyi teklifler sunacağız Böbrekiniz için para miktarı. Benim adım Doktor GERD GERD Kliniğinde bir Nefrolog'um. Kliniğimiz Böbrek Cerrahisinde uzmanlaşmış ve biz de İle böbreklerin alımı ve nakli Karşılık verici donör Hindistan, Türkiye, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt, Asya'da bulunmaktadırlar. Böbrekleri satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen E-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. E-posta: doctorgerdclinic@gmail.com İçtenlikle DR GERD

5555 20.11.2017

asaki 31 jamrteli viknebi donori telefoni+995592077876

George Ben 13.11.2017

Dallas County Hastanesi'nden doktor George Ben'im, hastane idaresi tarafından internette nasıl çalıştığımın reklamını yapma fırsatı verildi ve siz de dışarıda iseniz, örneğin böbrek gibi organları satın aldığınız yıl tekrar başladık. Böbrekinizi satmak isteyenler, lütfen aşağıdaki e-postayla hastaneye başvurmaktan çekinmeyin: Dallas County Hastanesi organlar Cerrahisi uzmanı ve bağışta bulunulması riski yok, iyi bir miktar ödüyoruz ve biz Iowa ABD'de bulunan. Ve bu bizim e-postamız: info.dallascountyhospital@gmail.com

Dr Benson 25.10.2017

Böbrekinizi para karşılığında satmak istiyor musunuz? Hastanemiz Böbrek Cerrahisi / nakli ve diğer organ tedavileri konusunda uzmanlaşmış olup, pasaportlu veya pasaportsuz O + ve, A + ve ve B + böbrek vericilerine acilen ihtiyaç duyulacaktır ve size 850,000.00US $ tutarında yakışıklı bir miktar sunacağız. Herhangi bir ilgili kişi e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmelidir: korlebuteachinghospital33@gmail.com veya WhatsApp +2349066961990 Böbrekinizi para karşılığında satmak istiyor musunuz?

Irrua Specialist Hospital 24.10.2017

Benim adım Irrua Uzman Hastanesinin Dr Wilson Jones'u, organ cerrahisinde uzmanım ve satmak isteyen insan organıyım. Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa Lütfen bize geri dönmekten çekinmeyin, böylece devam edebiliriz. Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com

Dr Benson 20.10.2017

Böbrekinizi para karşılığında satmak istiyor musunuz? Hastanemiz Böbrek Cerrahisi / nakli ve diğer organ tedavileri konusunda uzmanlaşmış, pasaportlu ya da pasaportsuz O + ve, A + ve ve B + böbrek bağışçılarına acilen ihtiyaç duyulacak ve size yakışıklı maksimum miktarı 850,000.00USUS ABD Doları teklif edecektir. dolar. Herhangi bir ilgili kişi e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmelidir: korlebuteachinghospital33@gmail.com veya WhatsApp +2349066961990

Do you need to raise cash for health care costs or paying debts or in a state of financial breakdown? 30.09.2017

Do you need to raise cash for health care costs or paying debts or in a state of financial breakdown? Wait! Consider selling your kidney as an Option. If you wish to sell your kidney today.Message us immediately.A kidney is bought for a maximum amount of $800,000.00US Dollars. The National foundation is currently buying healthy kidney. My name is Dr RICK, am a Nephrologist in the kidney National hospital. Our Hospital is specialized in Kidney Surgery and we also deal with buying and transplantation of kidneys with a living an corresponding donor. We are located in Indian, Canada, UK, Turkey, USA, Malaysia, South Africa etc. If you are interested in selling or buying kidney’s please don’t hesitate to contact us via Email : doctorcollins3@gmail.com Need Geniune Donors Waiting for your responds…. Best Regards…. Dr collins

sadik murat 26.09.2017

Lütfen dikkat, Bu genel halkı bilgilendirmektir Sağlıklı ve% 100 ciddi Bay veya Bayan. Acil olarak böbreklerinize bağış yapın. Dr. Guray Doğan Sesçuk, Cerrahi Hastanesinde Nefroloji .. Çünkü böbrek nakli için bir sürü hastamız var. DR-d Böbrekinizi para için bağışta bulunma fırsatını arıyorsanız Mali bozulma, hastaneye kaldırılmamış böbrek cerrahı / nakli konusunda uzman. Diğer organ tedavileri için böbrek alım ve nakli ile ilgileniyoruz Sağlıklı bir donör ile yaşamak. Böbreklerimiz 500.000,00 USD, Böbrek bağışıyla ilgileniyorsanız, lütfen tereddüt etmeyiniz. E-posta ile bize ulaşın: (drdogankidneyhospital@gmail.com) Saygılarımla ... Dr.Guray Dogan Sescuk Drdogankidneyhospital@gmail.co Güray Doğan Sesçuk Cerrahi Hastanesi Drdogankidneyhospital@gmail.co

Rex Kelvin 23.09.2017

Merhaba, Hastalarımız için böbrek satın almak için bir kez daha buradayız ve onları kurtarmak için bir böbrek bağışlamak isteyen herkese iyi miktarda para ödemeyi kabul ettiler ve böylece bağışta bulunmak istiyorsanız veya bir Hayat kurtarmak istiyorsanız, lütfen aşağıda e-posta ile bize yazın. Bu sizin için zengin olmanız için bir fırsattır, biz temin ederim ve bizimle% 100 güvenli bir şekilde sizinle güvence altına alıyoruz, herşey yoluna giden böbrek bağışçılarına göre yapılmalıdır. Artık boşa harcamayın, lütfen irruaspecialisthospital20@gmail.com adresine bize yazınız. Irrua Uzman Eğitim Hastanesi.

Naomi Gleit 23.09.2017

Bir böbrek satın almak istermisin, yoksa böbrekinizi mi satmak istiyorsunuz? Finansal Bozulma nedeniyle böbrekinizi satma fırsatı mı arıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin ve size böbreğiniz için iyi bir miktar sunacağız. Benim adım Bayan Naomi Gleit, UBTH Tıp Merkezinde nefrolojik. Kliniğimiz böbrek cerrahisinde uzmanlaşmıştır ve buna karşılık gelen bir donörle yaşayan böbreklerin satın alınması ve nakline de dikkat ederiz. Biz Hindistan, Türkiye, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya bulunmaktadır. Böbrek satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen e-posta ile bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: ubth.limited8@gmail.com veya whatapp bize +18573255753

Dr Tyson 13.09.2017

MERHABA Acil olarak 1 böbreğe ihtiyaç duyacak mı? bugün böbrekinizi satmaya hazırsanız böbrekinize iyi bir miktar sunacak. Bugün e-posta ile bize ulaşın <dr.tysonhospital@gmail.com} Selamlar. Dr. Tyson

Dr killion 29.08.2017

Iyi haber: Saglikli misiniz ve böbrekinizi satma firsati buluyor musunuz, burada sans ve miktar verici basina 450.000 $ 'dur (killionkidneyhospital@gmail.com) Killion Hastanesi Böbrek Enstitüsü (KHKI), Rash Behari Caddesi, Kolkata, böbrek bakimi için en iyi tibbi merkezdir. Su anda gerçek böbrek bagislari ariyoruz. Gerçek bagisçilar lütfen hastanenin hastane doktoruyla iletisime geçmelidir. E-posta: killionkidneyhospital@gmail.com veya +19292009234 numarali telefonu arayin

Dr Kate Adams 24.08.2017

Herkese merhaba. Adım Dr Kate Adams, Adams Hastanesi'nden bir Frenolog. Hastanemiz Böbrek Cerrahisinde uzmanlaşmıştır ve biz de karşılık gelen bir donörle yaşamakta olan böbreklerin satın alınması ve nakli ile ilgileniyoruz. Biz Dubai, Türkiye, ABD, Malezya bulunmaktadır. Böbrek satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin: kateadams946@hotmail.com Saygılarımla Dr Kate Adams Telefon Numarası: +2348146161694

murat 11.08.2017

Iyi haber: Saglikli misiniz ve böbrek satma firsati ariyor musunuz, burada sans ve miktar verici basina 450.000 $ 'dur (killionkidneyhospital@gmail.com) Killion Hastanesi Böbrek Enstitüsü (KHKI), Rash Behari Caddesi, Kolkata, böbrek bakimi için en iyi tibbi merkezdir. Su anda gerçek böbrek bagislari ariyoruz. Gerçek bagisçilar lütfen hastanenin hastane doktoruyla irtibata geçmelidir. E-posta: killionkidneyhospital@gmail.com veya +19292009234 numarali telefonu arayin

Gerrad 09.08.2017

Doktor Gerrad Merhaba, Benim adım Abuja Üniversitesi Eğitim Fakültesi Hastanesi'ndeki Dr. Gerrad markasıdır, ben organ cerrahisinde uzmanım ve organlarımı satmak isteyen insandan alıp, Böbrekinizi satmaktan veya satmaktan Vücudunuzun herhangi bir organı Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Bize e-posta yoluyla ulaşın: abujateachinghosiptal@gmail.com Senden haber almayı dört gözle bekliyorum. Saygılarımızla, Gerrad

Kadir sen 27.07.2017

Arh(+) kan gurubum 17 yaşındayım okuyorum ve ailene bakmak zorundayım o yüzden böbreğimi bağışlamayı düşünüyorum tel : 05436172927

ezen 26.07.2017

Acil olarak sadece 13 kişiye böbrek verenlere ihtiyaç duyduğumuz için, böbrek vericisine, (sözleşmeyi imzalamak için tüm seyahat masraflarında 450.000 dolar ödemeye hazır olanlar), böbreki acil olarak hastanemize satıp bağışta bulunmaya merhaba. Sadece% 100 sağlıklı kişiler sadece sağlıklı. Talep başvurunuzu hastane doktoruna yazın: e-posta: carolbobrekhastanesi@Gmail.com veya (carolbobrekhastanesi@gmail.com) Hemen temasa geçileceksin Not: kimliği olan ve seyahat etmeye hazır yasal vatandaşlar Doktor R caroline.

murat 24.07.2017

Iyi haber: Saglikli misiniz ve böbrek satma firsati ariyor musunuz, burada sans ve miktar verici basina 450.000 $ 'dur (killionkidneyhospital@gmail.com) Killion Hastanesi Böbrek Enstitüsü (KHKI), Rash Behari Caddesi, Kolkata, böbrek bakimi için en iyi tibbi merkezdir. Su anda gerçek böbrek bagislari ariyoruz. Gerçek bagisçilar lütfen hastanenin hastane doktoruyla irtibata geçmelidir. E-posta: killionkidneyhospital@gmail.com veya +19292009234 numarali telefonu arayin

Rex Kelvin 18.05.2017

Merhaba, Hastalarımız için böbrek satın almak için bir kez daha buradayız ve onları kurtarmak için bir böbrek yapmak isteyen herkese iyi miktarda para ödemeyi kabul ettiler ve böylece bağışta bulunmak istiyorsanız veya bir Hayat kurtarmak istiyorsanız, Lütfen aşağıdaki e-postayı bize yazın. Bu sizin için zengin olmanın bir fırsat, biz temin ederim ve bizimle% 100 güvenli bir anlaşma garantisi, her şey kanunen kurbanlar böbrek bağışçılarına göre yapılır. Artık boşa harcamayın, lütfen irruaspecialisthospital20@gmail.com adresine bize yazınız. Irrua Uzman Eğitim Hastanesi.

Rex Kelvin 14.02.2017

Merhaba, Hastalarımız için böbrek satın almak için bir kez daha buradayız ve onları kurtarmak için bir böbrek yapmak isteyen herkese iyi miktarda para ödemeyi kabul ettiler ve böylece bağışta bulunmak istiyorsanız veya bir Hayat kurtarmak istiyorsanız, Lütfen aşağıdaki e-postayı bize yazın. Bu sizin için zengin olmanız için bir fırsattır, biz temin ederim ve garanti ederiz, bizimle% 100 güvenli bir anlaşma yaparsanız, herşey yasa güdüm böbrek bağışçılarına göre yapılır. Artık boşa harcamayın, lütfen irruaspecialisthospital20@gmail.com adresine bize yazınız. Irrua Uzman Eğitim Hastanesi.

shannon bay 05.02.2017

Acilen böbrek bağışçısı olan sadece 13 kişiye ihtiyaç duyan hastanemiz, bugün böbrek bağışçısı olmaya hazırsınız (sözleşmeyi imzalamak için tüm seyahat masraflarında 450.000 dolar ödenecek). Sadece% 100 sağlıklı insanlara sadece sağlıklı. Talep başvurunuzu e-postaya yazın: carolbobrekhastanesi@Gmail.com veya (carolbobrekhastanesi@gmail.com) Not: kimliği ve seyahat pasaportu olan yasal vatandaşlar Doktor R carol.

Rex Kelvin 09.01.2017

Merhaba, Hastalarımız için böbrek satın almak için bir kez daha buradayız ve onları kurtarmak için bir böbrek yapmak isteyen herkese iyi miktarda para ödemeyi kabul ettiler ve böylece bağışta bulunmak istiyorsanız veya bir Hayat kurtarmak istiyorsanız, Lütfen aşağıdaki e-postayı bize yazın. Bu sizin için zengin olmanız için bir fırsattır, biz temin ederim ve garanti ederiz, bizimle% 100 güvenli bir işlem yapın, her şey kanunen bağış yapan böbrek bağışçılarına göre yapılır. Artık boşa harcamayın, lütfen irruaspecialisthospital20@gmail.com adresine bize yazınız. Irrua Uzman Eğitim Hastanesi.

dr haines edmond 06.12.2016

Satmak istiyor musun Böbrek ya da olmuştur Nedeniyle böbrek satma fırsatı arıyor Mali yıkmak ve ne yapacağımı bilmiyorum, Sonra bize ulaşın Bugün size en uygun fiyatı sunacağız $500,000 Böbrekler. Benim adım Doktor, haines edmond, kliniğimiz böbrek cerrahisinde uzmanlaşmış ve biz de satın alma Ve böbrek nakli Biz Hindistan, İtalya, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri ve Malezya. Eğer sen Böbrekinizi satmakla ilgilenen lütfen bize ulaşın drhaineshospital@gmail.com

francis hartley 07.11.2016

Bu sağlıklı ve% 100 acil IRUA HASTANE MERKEZİ başvurmalısınız kendi böbreğini satan ciddi kamuoyu Erkek veya Kadın bilgilendirmektir. Biz aşağı yüzünden mali kırmak için para için böbreğini satmak için bir fırsat arıyorlar, böbrek nakli için burada olan hastaların çok şey var ve biz size Böbrek için $ 350,000.00 USD teklif gibi olacaktır. Benim adım i IRUA HASTANESİ MERKEZİ Cerrahi Hastanesi'nde Nöroloji duyuyorum, Doktor Francis Hartley. Bizim hastane Böbrek Cerrahi / nakli ve diğer organ tedavisinde uzmanlaşmış, biz de bir yaşam ve sağlıklı bir donörün ile böbreklerin satın alma ve nakli ile anlaşma. Biz Hindistan'da bulunan, unitedstates, columbia, Bangladeş e.t.c. E-posta: Eğer böbrek satan ilgilenen varsa aracılığıyla bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin francishartley619@gmail.com

Bu yazıya sizde kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.