Didim'de İlluminati'nin Ayak Sesleri

CHP'nin Ege'deki bazı belediye başkan adaylarını apansız değiştirmesi sonrasında adaylardan bir örnekleme yaparak (rastgele birkaç isim seçerek) bir değerlendirme yaptım. Ortak yönleri şu, bu adayların: Rotary veya Lions'lara üyelikleri.. ve-ya çoğunlukla, bu İlluminati uzantılarının yaptıkları, daha çok, sosyal-kültürel aktivitelere  çok yakın olmaları. Bu ani müdahaleler beni çok huylandırdı. Temayüllerde güçlü adayların aniden by-pass edilmesini neye yormalıydık. Yorduğum şeylerden biri ve en ağırlıklısı bu. Tabii, benim siyasetle ilgili en ufak bir şey  yazmaya pek ilgim yok da, nedendir bilmiyorum, sanırım bir bilinç evresi geçişi yaşadım, insan incelemelerinden sistem incelemelerine geçtim. Sezilmesi ilk başta zor bir hisle başladı bu merak.
Kabalist öğreti Mısır kökenliymiş. İşi yarı geyiğe vurup, ta o zamanlardaki, oradaki kültür yoğuşmalarının da kökenini Türklere bağlamak isterim. Benim meselem hiçbir zaman ırkçılık veya ırkların kavimlerin birbirinden “üstünlüğü-alçaklığı” olmadı. İnsanları sevmemin sebebi insanlar da olmadı hiç. İnsanlarla güzel şeyler yapabilmek umudundaki o hayali insanı-insanları sevdim ben. Yoksa yani bir insan diğer bir insanı niye sever ki!
Didim'deki belediye başkan adayının aniden değiştirilmesi sonrasında değişik yorumlar yaptım kendimce. Taslak yorumlardı bunlar. Ona buna da sordum, görüşlerini aldım. Belki daha da görüşleri alınacaklar vardır. Çünkü ben burada bir buçuk yıldır kalıyorum.
Seçimlerin lafı edilmeye başlandığı zamanlarda  yerel medyada da belirgin halde  önemli iki önemli  olay yaşandı. Birisi, Alevi “önderlerinden” birkaç kişiyle Belediye başkanı'nın dikleşmesi. Mesele mezhepsel bir mesele değil fakat yine de tabanı bölmek maksadıyla kullanılabilecek bir olguydu bu.
Sonra, Akbük belde belediyesinin de adının karıştığı,  Mümin Kamacı'nın  “kasetleri-iddiası” olayı ortaya çıktı. Fakat bu olay tabanı fazla etkileyecek gibi görünen bir gelişme değildi. Kasetler ister olsun ister olmasın, parti ismine değil de, Mümin Kamacı ismine çok önem veren tabanı fazla etkilemezdi. Fakat, buraya sonradan gelen oldukça büyük “kafadan CHP'li “ bir kitle-Alevi kitlesini belki etkileyebilir..
Sonra, bir durum daha ortaya çıktı. Ankara genel merkezle  Akbük'ten ve başka birtakım kişilerin merkezin kararında da etkili olduğu söylendi. En azından, Akbük'ten birtakım kişiler Kamacı'nın adaylıktan alınmasından önce Ankara'ya gitmişlerdi.
Ben ilk önce bunun şu  Alevilerin içinde yer etmiş, rantiyeci bir gurubun oyunları olduğunu, hatta bunların oyları bölerek (Kafadan CHP'li Aleviler, Mümin Kamacı'lı CHP'liler) CHP'ye burada seçimi kaybettirecekleri  ve sonrasında AKP'ye yol açacakları şeklinde yorumlamıştım. İlk etapta,işi sadece rantiyeye yoruyordum... Çünkü Kamacı'ya diklenen Alevi gurubun içinde ideolojiyle inançla ilgisi olmayan Kürt Aleviler de vardı. Hatta PKK-BDP sempatizanı kişiler... Süreç denen bölünme yolunda BDP-PKK sempatizanı Kürt Aleviler'in bu işine gelebilirdi. Ve sonrasında AKP'nin genel zihniyeti içinde yer alan talancılık'a da yol açılmış olurdu. Bir taşla iki kuş, veya bir kaset  bir dikleşme, bir merkezle Akbük mekiği, iki üç kuş birden vurulabilirdi. 
Bunlar, benim kurduğum taslak yorumlardı.
Peki bu İlluminati örgütlerini nereye koymalı bu manzarada? Daha genel bir soru: Onlar gerçekten “aydınlık” mı isterler?
Kamacı'nın hiç beklenmedik şekilde adaylıktan alınması, yerine Deniz Atabek'in atanması. Atabek 2010 yılında Didim'de,”dinlerin kardeşliği-barış-sevgi” içerikli bir faaliyette konuşması esnasında ilginç bir çıkış yapıyor. Bu “kardeşlik” içerikli faaliyette Didim'in ileri gelenleri var: kaymakam, belediye başkanı, il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri gibi. Çıkış dediğim şey ise şu: kiliseler, kiliselerin açılması... Bu çıkışı salonda bir şaşkınlık yaratıyor fakat sonra seyir normale dönüyor.
İlluminati'ye; ilk kurulduğu zamanlarda esaslı bir felsefe de lazımdı. Onlar mı aradı da Hegel'i buldular yoksa Hegel mi onları buldu bilmiyorum, felsefe olarak da Tez-anti tez felsefe olarak bünyelerine yerleşti. Bunun pratikteki anlamı: sadece kabalist inanç-açıklama sistemi yetmez, bir de bunun gerçek hayatta uyarlanabilir, yayılabilir olmasını sağlayacak güçlü bir araç gerekir. Felsefi bir temel, değil de bir yapıtaşı. Yani bir mücadele-ilerleyiş aracı. Bir şey yok etmek istiyorsan karşıtını onun karşısına koymalısın. Bu “Karşıt” kelimesini illaki top tüfek veya saldırganlık ifade eden bir şey olarak anlamamak lazım. Karşıt: bir şeyin karşısında duran şeydir, desek yeridir. İlluminati'nin uç örgütleri yok edilmek istenen şeylerin karşısında çoğunlukla azametli bir düşman gibi durmaz; yok edilmek-ele geçirilmek  istenen şeyin karşısında güzel bir şey gibi  durur. “Karşıt” gibi anlaşılmayan ama aslında felsefi düzlemde gerçekten karşıt olan. Yani mesele dönüp dolanıp “dinler arası diyaloga” mutlaka geliyor.
...
Yani sonuçta burada, Kamacı, CHP'den değil de, başka bir partiden  seçime katılabilir. Muhtemelen CHP genel merkez Kamacı'yı adaylıktan alma kararından  dönmeyecek gibi görünüyor. Kamacı, kendi kitlesini gittiği yere götürse bile oyların bölüneceğin kesin. Fakat sanırım Merkez CHP Kamacı'nın kaybettireceği CHP oylarına rağmen  yeni adayla kazanabileceğini düşünüyor. CHP burada yeni adayla kazanamasa da, AKP'nin kazanması da aynı anlama geliyor. Neden?.. Yaşasın İlluminati!

 


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Teknik Düşünceler 1 - Çip Bilim / Teknik 16.05.2020
Kafa 1500 Genel 30.04.2020
Cephe 4.0 Genel 17.03.2020
Mekanizma 4.0 Yaşam 14.03.2020
Corona 4.0 Bilim / Teknik 28.01.2020
Başlık Kategori Yayın Tarihi
ODTÜ'YÜ ŞAKA GİBİ DEMİR AĞLARLA ÖRMÜŞLER !! Politika 25.05.2020
"KEMALİST ATATÜRKÇÜLER" SİYASİ KARANTİNADA... Politika 23.05.2020
AKP ve Kapitalizm Politika 21.05.2020
Millet'in vekili olamamış YCHP'nin Parti Vekilleri !! Politika 17.05.2020
ATATÜRK'ÜN AMACI VASİYETİNDE GİZLİ.... Politika 16.05.2020

Yazıya yapılan bütün yorumlar

Justine Achiever 21.05.2020

İyi günler, dünyaca ünlü kardeşliğin {Illuminati} üyesi olmanın kolay bir yoludur. İşçi sınıfı için, daha büyük, Dünyada Daha Güçlü ve Etkili olmak isteyen İşadamları / Kadınlar, Sanatçılar, Politikacılar, bugün resmi üyemiz olmak için bize katılın. Kayıt tamamlandığında, Illuminati çevresini ziyaret etmek için ideal bir şans verilecek, fedakarlığa veya insan hayatına gerek yok, Illuminati kardeşliği beraberinde hayatın korunmasını, gücünü, zenginliğini ve şöhretini getiriyor. Yoksulluğu kuşağınızdan çıkarmak için tam erişime sahipsiniz. Sadece Illuminati çemberinin mevcut bir üyesi çembere herhangi bir üyeyi tanıtma gücüne sahiptir. Bu yüzden bizimle iletişime geçmeden önce 18 yaşından büyük olmalısınız ve üye olduğunuzda hayatınızın geri kalanında tüm avantajlardan yararlanabileceksiniz. Üye olmaya hazırsanız, resmi WhatsApp Numarası +1 (931) 994 3522'yi yazın

amanda 20.05.2020

BU DÜNYA İÇİN AYDINLATILMIŞ RESMİ MESAJDIR NOT: İNSAN KURULUŞU KATILMIYOR Tapınak acentesine WhatsApp aracılığıyla ulaşabilirsiniz: +1 (732) 314-6064 Bir iş adamı, politikacı, müzisyen, öğrenci misiniz? Zengin, ünlü, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşliğinin kültüne katılmak ve zengin bir anlık toplam elde etmek istiyorsunuz. Haftada 1 milyon dolar ve ücretsiz bir ev. bu dünyada yaşamayı ve ayda bile 50.000.000 dolar kazanmayı seçtiğiniz her yerde ... Illuminati üyesi olan yeni üyeler için avantajlar. 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev. 2. 1500.000 USD değerinde yeni bir rüya araba. 3. Dünyanın en zengin erkekleriyle tanışma fırsatı Ortaklarımızla iletişim kurabilmek için en az 25 yaşında olmalısınız E-posta: greatilluminati977@gmail.com Whatsapp: +1 (732) 314-6064

Illuminati Worldwide Headquarter. 17.05.2020

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, aydınlanmış olanların bursuna, burada kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatın yanı sıra yatırımları ile seçtikleri ve konumlarının bulunduğu bir eve ulaşmak için 550.000 $ tutarında ödeme yapıyoruz. AYDINLATMAYA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 $ nakit ödül. 2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254

ILLUMINATI 15.05.2020

Siz bir iş adamı, iş kadını, sanatçı, politikacı, müzisyen, öğrenci, bankacı, öğretim görevlisi, başkan mısınız? Sınırsız servet ve güç kazanmak için bugün Illuminati'ye katılın, Eğer büyük kardeşliğe katılmak istiyorsanız, Illuminati gizli toplum krallığı bugün, merkezi ABD'de. nazik gelen büyük kardeşlik Illuminati Ajan Bay, Michael Nelson whats-app cep şimdi veya arayın (Whatsapp On +17022133132). Bugün büyük kardeşlik Illuminati krallığına katılacak yeni üyelere verilen fayda. 1. Başladıktan sonra 2 Milyar ABD Doları tutarında nakit fiyat ödülü. 2. İnisiyasyonunuzdan sonra size yeni ve şık bir rüya aracı verilecektir. 3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi. 4. Bir aylık tatil (tam ücretli) hayalinizdeki turistik yere. 5. Bir yıl golf üyelik paketi. 6. Dünyadaki tüm havaalanlarında v.i.p tedavisi. 7. Tam bir yaşam tarzı değişikliği. 8. Bohem bahçesine erişim. 9. Büyük kardeşlik Illuminati gizli toplum krallığının tam üyesi olarak her ay banka hesabınıza aylık 1 Milyar ABD Doları ödeme yapılır. 10. Bir ay dünyanın en iyi 5 dünya lideri ve en iyi 5 ünlü ile randevu aldı. Uyarı 18 yaşın üzerinde olmalısınız. illuminatysociety3131@outlook.com  +17022133132 Üzerinde Whatsapp Lucifer'i selamlayın 6 6 6, Işık taşıyıcıyı selamlayın!

Illuminati Worldwide Headquarter. 09.05.2020

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, aydınlanmış olanların bursuna, burada kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatın yanı sıra yatırımları ile seçtikleri ve konumlarının bulunduğu bir eve ulaşmak için 550.000 $ ödüyoruz. AYDINLATMAYA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 $ nakit ödül. 2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254

Illuminati brotherhood members 05.05.2020

Para, güç ve güvenlik için Illuminati Kardeşliği'ne katılın. E-posta: illuminatiworldstar666@gmail.com veya WhatsApp +1(607)463-8998. ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER. 1. $ 2,060,000 USD Nakit Ödül. 2. USD 370,000 USD değerinde Yeni Şık Rüya ARABA. 3. İstediğiniz ülkede bir Rüya Evi satın aldı. 4. Her ay üye olarak banka hesabınıza $ 80,000USD aylık ödeme. 5. 3 gün içinde Işık, para ve güç göremiyorum. 6. İnsan kurban edilmez. 7. Milyoner Olun, sonsuza dek zengin olun. Bize katılmak istiyorsanız, E-posta: illuminatiworldstar666@gmail.com veya WhatsApp +1(607)463-8998.

amanda 23.04.2020

BU DÜNYA İÇİN AYDINLATILMIŞ RESMİ MESAJDIR NOT: İNSAN KURULUŞU KATILMIYOR Tapınak acentesine WhatsApp aracılığıyla ulaşabilirsiniz: +1 (732) 314-6064 Bir iş adamı, politikacı, müzisyen, öğrenci misiniz? Zengin, ünlü, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşliğinin kültüne katılmak ve zengin bir anında elde etmek istiyorsunuz. Haftada 1 milyon dolar ve ücretsiz bir ev. bu dünyada yaşamayı ve ayda bile 50.000.000 dolar kazanmayı seçtiğiniz her yerde ... Illuminati üyesi olan yeni üyeler için avantajlar. 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev. 2. 1500.000 USD değerinde yeni bir rüya araba. 3. Dünyanın en zengin erkekleriyle tanışma fırsatı Ortaklarımızla iletişim kurabilmek için en az 25 yaşında olmalısınız E-posta: greatilluminati977@gmail.com Whatsapp: +1 (732) 314-6064

Illuminati Worldwide Headquarter. 20.04.2020

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, kayıp hayallerinizi geri alabileceğiniz ve aynı zamanda zenginliğin ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmış Olanların bursuna katılmak için açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatın yanı sıra yatırımları ile seçtikleri ve konumlarının bulunduğu bir eve ulaşmak için 550.000 $ tutarında ödeme yapıyoruz. AYDINLATMAYA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 $ nakit ödül. 2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254

FINANCIAL INSTRUMENTS 15.04.2020

We are Ireland based major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe. we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable. DESCRIPTION OF INSTRUMENTS: 1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A) 2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro 3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25 . 4. Age: One Year, One Day 5. Leasing Price: 4+ 2% 6. Sale Price: 32+2% 7. Delivery by SWIFT . 8. Payment: MT103-23 9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. If you have need for Corporate loans, International project funding, etc. or if you have a client that requires funding for his project or business, We are also affiliated with lenders who specialize on funding against financial instruments, such as BG, SBLC, POF or MTN, we fund 100% of the face value of the financial instrument. Inquiries from agents/ brokers/ intermediaries are also welcomed; do get back to us if you are interested in any of our services and for quality service. Name : Finn Walsh E-mail : everydayfinancedesignated@gmail.com Skype id : everydayfinancedesignated@gmail.com

Harry Kelly 28.03.2020

Bugün İlluminati kültüne katılın ve milyoner olun, dünyada yaşamayı seçtiğiniz her yerde ücretsiz bir ev ile 5.000.000,00 USD milyon dolarlık bir toplam olun ve ayrıca aylık 3000 dolar dahil güç, etki, servet, iyi bir pozisyon şöhreti elde edin bir maaş, eğer ilgileniyorsanız bize tüm ayrıntıları ile geri almak (illuminate0302@gmail.com) veya: Whatsapp: (+12563872052) !!!

GREAT ILLUMINATI ORDER 20.03.2020

ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN SEYRETLER kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda yatırımları ile seçtikleri ve konumlarının bir evine katılması için 650.000 USD tutarını ödüyoruz, ayrıca hayatta olmaları için ünlü olma fırsatı ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül. 2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA 3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi. Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb. Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

Illuminati brotherhood members 15.03.2020

Para, güç ve güvenlik için Illuminati Kardeşliği'ne katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778. ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER. 1. 5.060.000 ABD Doları tutarında Nakit Ödül. 2. USD 370,000 USD değerinde Yeni Şık Rüya ARABA. 3. İstediğiniz ülkede bir Rüya Evi satın aldı. 4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 80.000 USD tutarında aylık ödeme. 3 gün içinde Işığı, parayı ve gücü göremezsiniz. İnsan fedakarlığı yok 7. Milyoner Olun Bize katılmak istiyorsanız, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.

Mr. Lee 10.03.2020

bir milyoner olmak, 5.000.000,00 USD milyon dolarlık bir anlık, ilgileniyorsanız (tam aydınlatma ile bize geri dön) (illuminate0302@gmail.com) veya :( Whatsapp: +12563872052) !!!

illuminati worldwide headquarter. 04.03.2020

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve ayrıca herhangi bir kan fedakarlığı olmadan zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz AydınlanmışLar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek. AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR. 1. Ödül nakit $ 550,000. 2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

GREAT ILLUMINATI ORDER 27.02.2020

ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN selamlar, bu, Illuminati'nin kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve aynı zamanda zenginliğin ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz kardeşliğe katılmak için açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz. ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül. 2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA 3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi. Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb. Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

Bobby James 27.02.2020

Merhaba İzleyiciler

illuminati worldwide headquarter. 24.02.2020

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve ayrıca herhangi bir kan fedakarlığı olmadan zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz AydınlanmışLar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek. AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR. 1. Ödül nakit $ 550,000. 2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

illuminati worldwide headquarter. 19.02.2020

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve ayrıca herhangi bir kan fedakarlığı olmadan zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz AydınlanmışLar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek. AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR. 1. Ödül nakit $ 550,000. 2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

Justine Achiever 18.02.2020

Günaydın, işte dünyaca ünlü kardeşliğin {Illuminati} üyesi olmanın kolay bir yolu geliyor. Dünyadaki işçi sınıfı için daha büyük, daha güçlü ve daha etkili olmak isteyen işadamları / kadınlar, sanatçılar, politikacılar için resmi üyelerimizden biri olmak için bize katılın. Kayıt sürecini tamamladıktan sonra, insan hayatından ödün vermeden Illuminati ortamını ziyaret etmek için ideal bir fırsata sahip olacaksınız, Illuminati kardeşliği hayata, güce, servete ve şöhrete hayat veriyor. Onun kuşağının yoksulluğu ortadan kaldırmak için tam erişimi var. Sadece çevreye herhangi bir üye dahil etme yetkisine sahip olan Illuminati çemberinin mevcut bir üyesidir. Daha sonra, bizimle iletişime geçmeden önce 18 yaşından büyük olmalısınız ve üye olduğunuzda, hayatınızın geri kalanında tüm avantajlardan yararlanma hakkına sahip olacaksınız. Kaydolmaya hazırsanız, resmi Illuminati Gmail'i kiralayın (justineilluminati@gmail.com)

ILLUMINATI ORD 08.02.2020

ILLUMINATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞİNDEN BİRLEŞİK DEVLETE VE DÜNYAYA GİDEN SEYRETLER kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyeleri kardeşliğe katılırken, aynı zamanda ünlü oldukları için yaşamdaki bu fırsatın yanı sıra yatırımlarla seçtikleri ve konumlarının bir evine katılmaları için 650.000 USD ödüyoruz. ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 650.000 ABD Doları tutarında nakit ödül. 2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA 3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi. Dünyanın en iyi 5'i ile bir aylık randevu. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun: greatilluminate99@gmail.com NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb. Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI

illuminati worldwide headquarter. 05.02.2020

Kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz aydınlı ların komünyonundan ve ayrıca kan fedaetmeden zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz bir komünyondan selamlar. Ve ayrıca 550.000 $ toplam ödeme onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer onların ünlü olmak için hayatta bu fırsatı ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için. IŞıKLARA KATıLAN YENI ÜYELERE ARKA PLAN. 1. Ödül nakit $550,000. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir RAC Sleek Dream 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresine başvurun - illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254

amanda 05.02.2020

MERHABA Seyirci Nihayet İlluminati semtine nasıl katıldığım ve ZENGİN, ÜNLÜ VE GÜÇLÜ olduğum hakkındaki tanıklığımı paylaşmak için buradayım. Kardeşliğin bir üyesi olmak için elimden geleni yaptım, ancak nihayet net hakkında bir tanıklık bulmadan önce birkaç kez hile yaptım, bu yüzden ajanla iletişime geçtim, o kadar korktum ki davlumbana katılmadan önce bana çok para isteyecekti, ama büyük bir sürprizle, sadece 335 dolara mal olan ritüel materyalleri satın almamı istedi, ne olduğumu ve bugün dünyaya zengin olduğumu ve tüm bunlarla birçok iş kurabildiğimi söylemekten mutluluk duyuyorum. Kişisel hesabımda toplam 124 milyon dolar var ve dünya çapında Illuminati'nin bana verdiği işle de tanınıyorum. ve istediğimi yapma gücüm de var ... Biliyorum ki birçok insan benim şeridimde olabilir, burada da yardım arayan Resmi e-posta: greatilluminati977@gmail.com Whatsapp uygulama: +1 (732)314-6064 SCAMMERS İLE DİKKATLİ VE 18 YAŞINDA OLMALIDIR.

illuminati worldwide headquarter. 04.02.2020

Aydınlanmış komünyondan, kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca kan fedakarlığı olmadan servet ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz selamlar. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatla yatırımları ile kendi seçtikleri ve bulundukları bir yere sahip olmaları için toplam 550.000 dolar ödüyoruz. IŞIKLARA KATILAN YENİ ÜYELERE ARKA PLAN. 1. 550.000 $ nakit ödül. 2. 150.000 ABD Doları değerinde yeni bir RAC Şık Rüya 3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi. Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun - illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

Illuminati 04.02.2020

Para, güç ve güvenlik için Illuminati Kardeşliği'ne katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778. ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER. 1. 5.060.000 ABD Doları tutarında Nakit Ödül. 2. USD 370,000 USD değerinde Yeni Şık Rüya ARABA. 3. İstediğiniz ülkede bir Rüya Evi satın aldı. 4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 80.000 USD tutarında aylık ödeme. 3 gün içinde Işığı, parayı ve gücü göremezsiniz. İnsan kurban yok. Bize katılmak istiyorsanız, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(631)215-3778.

illuminati headquarter worldwide. 28.01.2020

Birleşik devletten ve tüm dünyadan büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, Aydınlanmış'ın, kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz topluluğuna katılmak için açık bir fırsattır. herhangi bir kan kurbanı. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatla yatırımları ile kendi seçtikleri ve konumlarındaki bir eve gelmeleri için 550.000 $ ödüyoruz. IŞIKLARA KATILAN YENİ ÜYELERE ARKA PLAN. 1. 550.000 $ nakit ödül. 2. 150.000 ABD Doları değerinde yeni bir RAC Şık Rüya 3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi. Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun - illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

Harry Kelly 21.01.2020

Merhaba,   Bugün İlluminati kültüne katılın ve milyoner olun, dünyada yaşamayı seçtiğiniz her yerde ücretsiz bir ev ile 100.000.000,00 USD milyon dolarlık bir toplam olun ve ayrıca ayda 10.000 dolar ile güç, etki, servet, iyi bir pozisyon şöhreti elde edin maaş. Unutmayın ki bu büyük toplumun üyesi olmak istediğinizde hayattaki amacınıza kolayca ulaşabilirsiniz, güç, servet aynı zamanda kendinizi nihai hedefinize yönlendirecektir, Kirli bir oyun, insan kurbanı ve kötülük yok… bir barış kültüdür, eğer ilgileniyorsanız (illuminate0302@gmail.com) veya Whatsapp +1 (256) 387-2052 veya Google Hangout Adres: illuminate0302@gmail.com aracılığıyla tüm ayrıntılarınızı bize geri almak Saygılarımızla, Dünya Düzeni Üye Merkezini Aydınlatın!

Mr Pendelis 13.01.2020

Finansal endişelerimi nasıl sona erdirdiğime dair ifade Herkese merhaba, bireylere, şirketlere ve işbirliği yapan kurumlara tarım ve projeleri finanse eden işletme kredileri sağlıyoruz. Bayan Clency Dexter. Florida'da yaşıyorum ve bugün mutlu bir kadınım, Bay Pendelis Servetine teşekkür ederim. , bir Tanrısal adam (IT'S TRUE) aracılığıyla iletişim: pwloancompany484@gmail.com Saygılarımla

Illuminati Headquarter Worldwide. 12.12.2019

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninin selamı, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz aydınlanmış ların komünyonuna katılmak için açık bir fırsattır, ve ayrıca herhangi bir kan fedakarlığı olmadan zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz yerdir. Ve ayrıca 550.000 $ toplam ödeme onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer onların ünlü olmak için hayatta bu fırsatı ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için. IŞıKLARA KATıLAN YENI ÜYELERE ARKA PLAN. 1. Ödül nakit $550,000. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir RAC Sleek Dream 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresine başvurun - illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp 15184145254 https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

lopez 06.12.2019

BU, ILLUMİNATİ'DEN DÜNYANIN RESMİ NOT: İNSAN KAYNAK YOKTUR Tapınak acentesine WhatsApp aracılığıyla ulaşabilirsiniz: (+12342651819) İş adamı mısın, kadın mı, politikacı, müzisyen, öğrenci mi? Zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşliğinin kültüne katılmak ve zengin bir anlık toplamı elde etmek istiyorum. Haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. Bu dünyada yaşamayı seçtiğin her yerde ve aynı zamanda ayda 90.000.000 dolar alıyor. Illuminati'ye üye olan yeni üyelerin faydaları. 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev. 2. Yeni bir rüya araba 60.000.000 ABD Doları değerinde. 3. Dünyanın en zengin erkekleriyle tanışma fırsatı. Ortaklarımızla iletişim kurabilmeniz için 20 yaş ve üstü olmalısınız E-posta: illuminatiworldagent@gmail.com Whatsapp: (+12342651819).

Illuminati Headquarter. 28.11.2019

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninin selamı, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz aydınlanmış ların komünyonuna katılmak için açık bir fırsattır, ve ayrıca herhangi bir kan fedakarlığı olmadan zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz yerdir. Ve ayrıca 550.000 $ toplam ödeme onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer onların ünlü olmak için hayatta bu fırsatı ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için. IŞıKLARA KATıLAN YENI ÜYELERE ARKA PLAN. 1. Ödül nakit $550,000. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir RAC Sleek Dream 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresine başvurun - illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

Illuminati Headquarter. 21.11.2019

Büyük sipariş selamlar birleşik devlet için aydınlanma ve tüm dünya, bu açık bir fırsat Aydınlanmış komünyon katılmak için nerede kayıp hayallerinizi kurtarmak ve ayrıca zenginliğin ışığını görebileceğiniz bir yer ve herhangi bir kan kurban olmadan mutluluk. Ve biz de 550.000 $ toplamı almak için ödeme katıldıklarında tüm yeni üyeler kardeşlik ve aynı zamanda onların bir ev yatırımlarla seçim ve konum onlar için hayatta bu fırsat Ünlü. KATıLAN YENI ÜYELERE ARKA PLAN ışık. 1. Ödül nakit $550,000. 2. USD değerinde yeni bir RAC Sleek Dream 150,000 3. Bir rüya ev ülkede satın aldı senin seçimin. 5 en iyi ile istişare bir ay Dünya. Liderler ve en önemli 5 ünlü Dünyada. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun - illuminatiworldwideorder@gmail.com veya bizim wahtsapp +15184145254 https://www.gaia.com/article/what-is-the- ılluminati

Illuminati Headquarter. 04.11.2019

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmışlar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. kan fedakarlığı yapmadan. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek. AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR. 1. Ödül nakit $ 550,000. 2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

harry kelly 30.10.2019

MERHABA MERHABA MERHABA MERHABA MERHABA İYİ HABERLER İYİ HABERLER İYİ HABERLER. Siz bir iş adamı avukat doktoru mu yoksa sadece 3 gün içinde milyarder olmak isteyen biri mi, başarınız için Illuminati kardeşliğine katılmak için geleceğinizi kovalamanız ve aylık maaş olarak 500.000,00 $ kazanmanız için bize ulaşın e-posta: illuminate0302@gmail .com veya whatapp numarası + 1256-387-2052 teşekkür ederim.

harry kelly 30.10.2019

Illuminati News Dünya Siparişi Üye Merkezine katılmaya ve ABD'de ücretsiz bir eve sahip olmanın 100.000.000,00 USD tutarında bir anı tutarında milyoner olmanın Merhaba E-posta: illuminate0302@gmail.com Via Whatsapp +1256 3872052 .

GREAT ILLUMINATI ORDER 29.10.2019

Aydınlanmanın büyük düzeninden birleşmiş devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Illuminate kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katılırken, seçtikleri ve bulundukları bir eve, yatırımlarla birlikte yaşamlarını sağlamak için 650.000 USD tutarında bir ödeme yapıyoruz. KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR 3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım. Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresini arayın: greatilluminate99@gmail.com NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, Singapur, Kanada, vb. Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Illuminati Headquarter. 14.10.2019

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmışlar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. kan fedakarlığı yapmadan. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek. AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR. 1. Ödül nakit $ 550,000. 2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

Illuminati Headquarter. 07.10.2019

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmışlar kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. kan fedakarlığı yapmadan. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve aynı zamanda onların tercih ve yer yatırımları ile birlikte onları ünlü olmak için bu fırsat ile bir ev için tüm yeni üyeleri almak için 550.000 $ toplamı ödemek. AYDıNLATMAYA KATıLAN YENI ÜYELERE VERILEN AVANTAJLAR. 1. Ödül nakit $ 550,000. 2. Yeni bir Sleek Dream CAR USD 150.000 USD değerinde 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev. Dünyanın en iyi 5 ile istişare bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254 başvurun

james derrick 18.09.2019

BU DÜNYANIN RESMİ MESAJI ILLUMINATI NOT; KATILDIĞIMIZ İNSAN SINIRI YOKTUR Büyük İlluminati, whatsapp'taki tapınak ajanı ile ilişki kurabileceğiniz kayıt ücreti talep etmiyor; +1 {631} 209-7738 Siz bir erkek, kadın, siyasetçi, müzisyen, öğrenci, hayatında güçlü, ünlü biri olmak, bugün illuminati kardeşliği kültüne katılmak ve zengin bir anlık toplamı elde etmek istiyor musunuz? haftada bir milyon dolar ve bedava bir ev. 50.000.000 $ aylık maaş olarak ... Bu dünyada yaşamak için seçtiginiz her yer İlluminati'nin yeni üyeleri için faydalar 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev. 2. 1500,000 USD değerinde yeni bir rüya araba 3. Dünyanın en zengin erkekleriyle tanışma fırsatı. Ortaklarımızla iletişim kurmadan önce 25 yaş ve üstü olmalısınız. E-postalar; doctorjames534@gmail.com Whatsapp: {+ 1 {631} 209-7738

JOHN KAYS 12.09.2019

Bu dünyaya bir ILLUMINATI RESMİ MESAJI NOT: İNSAN KAYNAK YOKTUR Harika Illuminati kayıt ücreti talep etmiyor Tapınak acentesine WhatsApp: +1682214867 aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İş adamı mısın, kadın mı, politikacı, müzisyen, öğrenci mi? Zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşliğinin tarikatına katılmak ve zengin bir anlık toplamı elde etmek istiyor musunuz? Haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. herhangi bir yerde, bu dünyada yaşamayı ve ay başına maaş olarak 50.000.000 dolar kazanmayı seçtin. Illuminati'ye üye olan yeni üyelerin faydaları. 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev. 2. 1500.000 USD değerinde yeni bir rüya araba. 3. Dünyadaki en zengin erkeklerle tanışma şansı Ortaklarımızla iletişim kurabilmeniz için önce 25 yaşında veya daha büyük olmalısınız E-posta: illuminate666temple@outlook.com Whatsapp: (+ 168-221-4967)

Illuminati Headquarter. 08.09.2019

Bugün İlluminati'ye ait ve ışığı ara. Para, güç, şöhret ve zenginlik nesil boyunca başlık haline ve hayallerinizi nasıl gerçeğe bakın. Eğer (ABD) dünya çapında Illuminati sipariş karargahı katılmadan ilgileniyorsanız, e-posta bugün bize. E-posta: illuminatiworldwideorder@gmail.com Ya da whats-app bize ... +19292811087 Çevrimiçi başlatma için. Nerede olursan olun. Hiçbir mesafe bizim baphomet çalışmalarını etkileyebilir. Not.. Whatsap'ı kabul etmiyoruz.

JOHN KAYS 31.08.2019

BU DÜNYANIN ILLUMİNATI RESMİ MESAJI NOT: İNSAN KAYNAK YOKTUR Harika Illuminati kayıt ücreti talep etmiyor Tapınak acentesine WhatsApp: +1682214867 aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İş adamı mısın, kadın mı, politikacı, müzisyen, öğrenci mi? Zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşliğinin tarikatına katılmak ve zengin bir anlık toplamı elde etmek istiyor musunuz? Haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. herhangi bir yerde, bu dünyada yaşamayı ve ay başına maaş olarak 50.000.000 dolar kazanmayı seçtin. Illuminati'ye üye olan yeni üyelerin faydaları. 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev. 2. Yeni bir rüya araba, 1500 USD, 000 USD değerinde. 3. Dünyadaki en zengin erkeklerle tanışma şansı Ortaklarımızla iletişim kurabilmeniz için önce 25 yaşında veya daha büyük olmalısınız E-posta: illuminate666temple@outlook.com Whatsapp: (+ 168-221-4967)

ROBERTO LIGHT 28.08.2019

GRAB THIS LIFE CHANGING OPPORTUNITY TODAY Make a right and positive choice for this chance of opportunity for you today to be among the 10 lucky persons that the great Illuminati wants to admit and makes wealthy , famous and rich and also be entitled to million dollars ($20,000,000 USD). if you are interested, WhatsApp us: Whatsup: +2348147226753 Email: illuminatiword0666@gmail.com

Illuminati Headquarter. 28.08.2019

Bugün İlluminati'ye ait ve ışığı ara. Para, güç, şöhret ve zenginlik nesil boyunca başlık haline ve hayallerinizi nasıl gerçeğe bakın. Eğer (ABD) dünya çapında Illuminati sipariş karargahı katılmadan ilgileniyorsanız, e-posta bugün bize. E-posta: illuminatiworldwideorder@gmail.com Ya da whats-app bize ... +19292811087 000 000 000 000 000 000 000 000 000 Çevrimiçi başlatma için. Nerede olursan olun. Hiçbir mesafe bizim baphomet çalışmalarını etkileyebilir. Not.. Whatsapp aramasını kabul etmiyoruz. https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

James Derrick 23.08.2019

Merhaba, Amerika Birleşik Devletleri'nden Natasha’yım, bu, nihayet tüm dünyadan aydınlanmış olanlara nasıl katılacağımın bir kanıtı.   2 yıldan fazla bir süredir girmeye çalışıyorum, ancak dolandırıcılara paramı birkaç kez aldık. Katılmaya çalıştım Onları çok uzun süre aydınlatan, ama dolandırıcıların paramı almaya devam ettim burada büyük hafta online   bu da çevrimiçi kardeşliğe katılmamda bana yardımcı oldu ve banka hesabımdaki 10 milyon tutarı hemen aldı.   Online başlangıç ​​ritüelimden sonra ve her ayın sonunda 6 milyon kazanacağım, çok mutluyum! Eğer sen   Dünyayı aydınlatmak için bugün katılın, dolandırıcıları kabul etmek yerine bugün büyük usta ile iletişime geçin.   Tüm paranızı katılmak için yardım etmek adına arayın, arayın ya da whatssap grandmaster'a katılın, whatssap ile   +2349055856914 Anında başlamanız veya e-posta ile başvurmanız için doctorjames534@gmail.com ...

John 12.08.2019

WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD. Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home. any where you choose to live in this world and also get 20,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026 BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI. 1. A Cash Reward of USD $800,000 USD 2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $500,000 USD 3.A Dream House bought in the country of your own choice 4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination. 5.One year Golf Membership package 6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove 9.Monthly payment of $2500,000,000 USD into your bank account every month as a member 10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World. If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us now with this number or whatsapp me (+2348083325148 }OR Email- Illuminatimoney66@gmail.com

Great Illuminati Brotherhood 06.08.2019

Para, güvenlik ve güç için Illuminati kardeşliğine bugün katılın. Tüm üyelere nakit ödüller ve avantajlar verilmiştir:     1. 100.000.000 USD tutarındaki nakit ödüller.     2. Her ay 10.000 ABD Doları.     3. Seçtiğiniz yepyeni bir araba.     4. Dünyanın herhangi bir yerindeki bir ev.     5. Hiçbir insan fedakarlığı yok.     6. Sadece 3 gün sonsuza dek zengin olacaksınız. Üye olmak için, WhatsApp +1(518)617-1036 veya E-posta: bize illuminatistar6666@gmail.com adresine yazınız.

mike 05.08.2019

KARDEŞLİK. Sizi dünyada zengin ve ünlü yapacak ve dünyadaki en üst düzeydeki insanları kontrol etme gücüne sahip olacak bir Illuminati kardeşliği üyesi olmak ister misiniz? Siz bir iş adamı ya da kadın, sanatçı, siyasi, müzisyen, öğrenci Zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşlik kültüne katılmak ve anında zengin toplamı elde etmek istiyor musunuz? Haftada 2 milyon dolar ve bu dünyada yaşamayı tercih ettiğiniz ücretsiz bir ev. Ayrıca maaş olarak aylık 10.000.000 ABD doları alıyorlar. 2026 ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLDİĞİ YARARLAR. 1. 500.000 USD USD Nakit Ödül 2. 300.000 USD USD Değerinde Yeni Şık Bir Rüya Otomobil 3. Kendi seçtiğiniz bir ülkede satın aldığınız bir Dream House 4. Hayalinizdeki turistik varış yerine bir aylık tatil (tamamen ücretli). 5.Bir yıl Golf Üyeliği paketi 6.Dünyadaki tüm Havaalanlarında VIP muamelesi 7.Toplam bir Yaşam Biçimi değişikliği 8.Bhemian Grove'a erişim 9.Bir aylık olarak her ay banka hesabınıza aylık 1.000.000 ABD Doları ödeme yapın. , Dünyanın En İyi 5 Dünya Lideri ve En İyi 5 Ünlü ile Randevu Aldı. Bize daha fazla bilgi için büyük kardeşlik illuminati satanic el sembol whatsapp numarası (+14702884016) katılmakla ilgileniyorsanız

illuminatiworldorder 29.07.2019

Welcom İlluminati Dünya Örgütü Avrupa Forum sipariş. Bu dünyanın en büyük Holding ve kariyer ulaşmak bir parçası olmak için açık bir davetiye. Biz bu yıl işe alım programı ve hasat bizim yıllık bayram başlamak gibi neredeyse eldeki. bizim resmi İlluminati Avrupa Forumu aracılığıyla bize ulaşın whatsApp numarası + 39-3512-433-107 veya e-posta illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com... Online inisiyasyon için. Nerede olursanız yapın. Hiçbir mesafe bizim Baphomet bildirim çalışmasını etkileyebilir üyeliğinizi işlemek için gereken katılım ücretleri R666 Not.. Biz çağrı whatsap kabul etmiyoruz. https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

Illuminati Headquarter. 28.07.2019

Birleşik devletin büyük sipariş ve tüm dünya için selamlar, bu açık bir fırsat nerede kayıp hayalleri geri alabilirsiniz aydınlanmış Ones ve kardeşlik katılmak için, Ayrıca nerede herhangi bir kan olmadan zenginlik ve mutluluk ışığı görebilirsiniz Kurban. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve onlar için yaşam bu fırsat ile birlikte yatırımlar ile kendi seçim ve konum bir ev için tüm yeni üyeleri almak için $550.000 toplamı ödemek ünlü olmak. AYDıNLATMA KATıLMAK YENI ÜYELERE VERILEN FAYDALARı. 1. ödül nakit $550.000. 2. yeni bir şık rüya araba USD $150.000 USD değerinde 3. bir rüya ev seçtiğiniz ülkede satın aldı. Dünyanın en iyi 5 ile danışmadan bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlüleri. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya bizim wahtsapp + 19292811087

Illuminati Headquarter. 27.07.2019

Aydınlanma merkezi Birleşik Devlet ve tüm dünya için büyük sipariş selamlar, bu açık bir fırsat sizin kayıp rüyalar geri olabilir aydınlanmış Ones ve dostluk katılmak için, ve aynı zamanda nerede zenginlik ve ışık görebilirsiniz herhangi bir kan fedakarlığı olmadan mutluluk. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve onlar için yaşam bu fırsat ile birlikte yatırımlar ile kendi seçim ve konum bir ev için tüm yeni üyeleri almak için $550.000 toplamı ödemek ünlü olmak. AYDıNLATMA KATıLMAK YENI ÜYELERE VERILEN FAYDALARı. 1. ödül nakit $550.000. 2. yeni bir şık rüya araba USD $150.000 USD değerinde 3. bir rüya ev seçtiğiniz ülkede satın aldı. Dünyanın en iyi 5 ile danışmadan bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlüleri. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya bizim wahtsapp + 19292811087

Illuminati Headquarter. 25.07.2019

Birleşik Devlet ve tüm dünya için aydınlanma büyük sipariş selamlar, bu açık bir fırsat nerede kayıp rüyalar geri olabilir aydınlanmış Ones ve dostluk katılmak için, Ayrıca nerede zenginlik ve mutluluk ışığı görebilirsiniz herhangi bir kan fedakarlığı olmadan. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve onlar için yaşam bu fırsat ile birlikte yatırımlar ile kendi seçim ve konum bir ev için tüm yeni üyeleri almak için $550.000 toplamı ödemek ünlü olmak. AYDıNLATMA KATıLMAK YENI ÜYELERE VERILEN FAYDALARı. 1. ödül nakit $550.000. 2. yeni bir şık rüya araba USD $150.000 USD değerinde 3. bir rüya ev seçtiğiniz ülkede satın aldı. Dünyanın en iyi 5 ile danışmadan bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlüleri. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya bizim wahtsapp + 19292811087

Illuminati Headquarter. 20.07.2019

Birleşik devlette aydınlanma büyük sipariş ve tüm dünya için selamlar, bu açık bir fırsat nerede kayıp hayalleri geri olabilir aydınlanmış Ones ve dostluk katılmak için, Ayrıca nerede olmadan zenginlik ve mutluluk ışığı görebilirsiniz herhangi bir kan fedakarlığı. Ve biz de onlar kardeşlik katılmak ve onlar için yaşam bu fırsat ile birlikte yatırımlar ile kendi seçim ve konum bir ev için tüm yeni üyeleri almak için $550.000 toplamı ödemek ünlü olmak. AYDıNLATMA KATıLMAK YENI ÜYELERE VERILEN FAYDALARı. 1. ödül nakit $550.000. 2. yeni bir şık rüya araba USD $150.000 USD değerinde 3. bir rüya ev seçtiğiniz ülkede satın aldı. Dünyanın en iyi 5 ile danışmadan bir ay. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlüleri. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya bizim wahtsapp +19292811087

illuminatiworldorder 18.07.2019

İlluminati dünya organizasyonu Avrupa forum düzenine hoş geldiniz. Bu, dünyanın en büyük holdinginin ve kariyere ulaşmanın bir parçası olmanız için açık bir davettir. Bu yıl işe alım programımıza başlarken ve yıllık hasat ziyafetimiz neredeyse elimizde. Bizi resmi illuminati avrupa forumu olan whatsApp numarası + 39-3512-433-107 e-posta yoluyla bize ulaşın ya da illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com adresine e-posta gönderin ... Online başlatmanız için. Nerede olduğunun bir önemi yok. Hiçbir baphomet bildirimimizin çalışmasını etkileyemez. Üyeliğinizin işleme koyulması için gereken ücretler R666 Not .. whatsap çağrısını kabul etmiyoruz. https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

harry kelly 16.07.2019

Illuminati News Dünya Siparişi Üye Merkezine katılmaya ve ABD'de ücretsiz bir eve sahip olmanın 100.000.000,00 USD tutarında bir toplamı olan milyoner olmak için merhaba. E-posta: illuminate0302@gmail.com Whatsapp +1 (256) 387-2052) çevrimiçi yardımınız.

Great Illuminati Brotherhood 14.07.2019

Para, güç ve güvenlik için Illuminati Brotherhood'a katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(518)617-1036. ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR VE ÖDÜLLER. 1. 5.060.000 USD tutarında Nakit Ödül. 2. Yeni Şık Bir Rüya ARABASI, 370.000 USD değerindedir. 3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi. 4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 80.000 USD tutarında aylık ödeme. 5. 3 gün içinde Işığı, parayı ve gücü görmekte başarısız olun. 6. Hiçbir insan fedakarlığı yok. Bize katılmak isterseniz, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(518)617-1036.

Chief Olaf 13.07.2019

BÜYÜK ILLUMİNATI'NIN HABERLERİNE AŞAĞIDAKİ BUGÜNE KATILIN ve DAHA İYİ BİR MUTLU YAŞAM YAŞAYIN. ZENGİNLER, ÇERÇEVE VE GÜÇLERİN BÜYÜK SESİNE HOŞ GELDİNİZ. Bir iş, Erkek veya kadın, politikacı, müzisyen, papaz, avukat, aktör, oyuncu, bankacı ve siz misiniz? zengin, güçlü ve yaşamda ünlü olmak istiyorum. Hayallerinizi Büyük ILLUMINATI kardeş davlumbazın bir üyesi olarak elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, tüm büyük İlluminati kardeşliğinin bir üyesi olmak istiyorsanız tüm rüyalarınız ve kalp arzunuz tam olarak yerine getirilebilir. Not: Yeni işe alınan üyeler, sizi koruyacak ve sizi koruyacak olan 600.000 ABD Doları, Altın Yüzük almaya hak kazanır. düşmanları ve Amerika Birleşik Devleti'ne ücretsiz vize. Lütfen kan paylaşmayız. Bize Ulaşın: Hangout @: grandmaster683@gmail.com

PARA VE GÜÇÜN BÜYÜK ILLUMİNATİ'NİN EN İYİ FIRSATINIZ. NOT: HİÇBİR YANLIŞ HİÇBİR YERLEŞTİRİLMEMEK Tapınak temsilcisine Whatsapp: +1 (760-227-6948) aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 09.07.2019

PARA VE GÜÇÜN BÜYÜK ILLUMİNATİ'NİN EN İYİ FIRSATINIZ. NOT: HİÇBİR YANLIŞ HİÇBİR YERLEŞTİRİLMEMEK Tapınak temsilcisine Whatsapp: +1 (760-227-6948) aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Siz bir iş adamı mı yoksa kadın mı, politik, müzisyen, öğrenci, zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşlik kültüne katılmak ve anında zengin toplamı elde etmek istiyor musunuz? Haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. bu dünyada yaşamayı ve maaş olarak ayda 350.000 ABD dolarını kazanmayı seçtiğiniz herhangi bir yer… Illuminati üyesi olan yeni üyelerin faydaları. 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev 2. 50.000 Dolar değerinde yeni bir rüya araba Ortaklarımızla iletişime geçmeden önce 18 yaş ve üstü olmalısınız. E-posta: bigbrotherhoodilluminati@gmail.com Qiuck cevap araması veya +1 (517-258-5988)

illuminatiworldorder 06.07.2019

Bugün illuminati'ye katıl ve ışığı ara. Para, güç, şöhret ve servet kuşağı boyunca ünvanı haline gelir ve hayallerinin nasıl gerçekleştiğini keşfeder. Dünya genelindeki Illuminati siparişi veren Avrupa genel merkez forumundaki (İtalya) forumuna katılmak istiyorsanız, bugün bize bir e-posta gönderin. E-posta: illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com Ya da bize-app bize .. + 39-3512-433-107 Online başlatmanız için. Nerede olduğunun bir önemi yok. Hiçbir baphomet bildirimimizin çalışmasını etkileyemez. Üyeliğinizin işleme koyulması için gereken ücretler R666 Not .. whatsap çağrısını kabul etmiyoruz. https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

illuminati united state order 05.07.2019

HURRAH Nihayet ILLUMINATI TEKRAR BURADA VE ILLUMINATI RUSYA'DA ŞİMDİ Politikacı mısın, futbolcu mu, Sanatçılar mı? ILLUMINATI, hayallerinin hayata geçirildiğinden emin olmak için burada. + 4368860326436 iluminati yüzünden bugün zengin olmayı hiç düşünmedim bugün olduğum kişiyim / bu sizin için bir ömür boyu fırsat hepsi bu illuminati'nin bu Büyük Kardeşliği'nin bir parçası olacak. Üye olmanın birçok faydası var. * Seçtiğiniz bir araba * Kalmak istediğiniz ülkelerin herhangi birinde tercih ettiğiniz bir ev. * Paris'te siz ve aileniz için bir tatil yeri * Belirlenen hesabınıza her hafta 50.000 ABD Doları tutarında ödül. NOT; eğer daha önce dolandırılmış olsaydın, kaybettiğin her şeyi geri alabilirsin, çünkü kardeşlik sana yardım edecek. Katılan kişiyi trcae. +4368860326436 numaralı telefondan Müşteri Masası ile iletişime geçin Veya daha fazla bilgi için Brotherhoodilluminati19@gmail.com adresine e-posta gönderin. Acele et, böylece hayallerin başarabilir, ,,,,,,,, TEŞEKKÜRLER BİZ BU ORTAMI KULLANMAK İSTİYORUM kardeşim aracılığıyla ışığı görmek için sizi çağırmak için .....

illuminatiworldorder 01.07.2019

Bugün illuminati'ye katıl ve ışığı ara. Para, güç, şöhret ve servet kuşağı boyunca ünvanı haline gelir ve hayallerinin nasıl gerçekleştiğini keşfeder. Dünya genelindeki Illuminati siparişi veren Avrupa genel merkez forumundaki (İtalya) forumuna katılmak istiyorsanız, bugün bize bir e-posta gönderin. E-posta: illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com Ya da bize-app bize .. + 39-3512-433-107 Online başlatmanız için. Nerede olduğunun bir önemi yok. Baphomet çalışmalarımızı hiçbir mesafe etkileyemez. Not .. whatsap çağrısını kabul etmiyoruz. https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

Illuminati Worldwide Headquarter. 28.06.2019

Birleşmiş devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, kaybolan rüyalarınızı geri alabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmış Olanların arkadaşlığına katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve seçtikleri ve bulundukları yerdeki bir eve, bu yaşamda ünlü olmaları için yaptıkları bu yatırımla birlikte girebilmeleri için 550.000 $ tutarında para ödüyoruz. AYDINLATMA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 $ 'lık ödül parası. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya evi. Dünyadaki en iyi 5 kişiyle yapılan danışma görüşmesi. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +19292811087

ILLUMINATI ORDER 27.06.2019

ILLUMİNATI'NIN BÜYÜK SİPARİŞTESİNDEN BİRLEŞTİRİLMİŞ HEDEFE VE DÜNYADA HEDEF, bu, İlluminati'nin kardeşliğine katılmak için kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamlarında ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 650.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz. İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 650.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR 3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım. Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb. Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

mrs jane david 26.06.2019

illuminati kilisesi çoklu milyarderlerden oluşuyor ve gücü, örgüsü, zenginliği var ve dünyada ünlüsü. Bugün çevrimiçi illuminati tarikatına katılın ve dünyanın herhangi bir yerinde yaşamak istediğiniz her yerde ücretsiz bir yuva ile 300 milyon dolarlık anında toplam kazanın ve ayrıca maaş olarak aylık 100.000.000 dolar kazanın ... İlgileniyorsanız, lütfen bu e-postaya aşağıdaki bilgileri doldurun altta (power666brotherhood@gmail.com ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLDİĞİ YARARLAR: 300.000.000 USD USD tutarında Nakit Ödül Kendi tercih ettiğiniz ülkede satın aldığınız bir Ay tatilinde satın aldığınız 120.000 USD USD değerinde Yeni Şık Bir Rüya ARABASI Hayalinizdeki turistik varış noktasına bir yıl Golf Üyeliği paketi Dünyadaki tüm Havalimanlarında VIP muamelesi Toplam Yaşam tarzı değişikliği Bohemya Korusu'na giriş yapın Her ay üye olarak banka hesabınıza 70.000.000 USD tutarında aylık ödeme Bir ay rezervasyonu En iyi 5 Randevu Dünya Liderleri ve Dünyadaki En İyi 5 Ünlüler Bize biraz kendinizden bahsedin ... Kirli oyun yok, fedakarlık yok ve kötülük yok, bir barış kültü, büyük amaç Illuminati bize e-posta gönderin er666brotherhood@gmail.com

illuminatiworldorder 23.06.2019

Join the illuminati today and seek the light. Money, power, fame and wealth become their title throughout their generation and they discover how their dreams come true. If you are interested in joining the Illuminati ordering world wide forum Europe headquarters in (Italy), send us an email today. Email: illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com Or whats-app us .. +39-3512-433-107 For your online initiation. No matter where you are. No distance can affect the work of our baphomet. Note .. We do not accept call whatsap. https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

Illuminati Worldwide Headquarter. 19.06.2019

Birleşmiş devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, kaybolan rüyalarınızı geri alabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmış Olanların arkadaşlığına katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve seçtikleri ve bulundukları yerdeki bir eve, bu yaşamda ünlü olmaları için yaptıkları bu yatırımla birlikte girebilmeleri için 550.000 $ tutarında para ödüyoruz. AYDINLATMA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 $ 'lık ödül parası. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya evi. Dünyadaki en iyi 5 kişiyle yapılan danışma görüşmesi. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +19292811087 NOT; İlluminati’nin bu kardeşliğini dünyanın her yerinden bir araya getirebileceğiniz Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, avustralya, vb ILLUMINATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN SEBZE.

john 17.06.2019

WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD. Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home. any where you choose to live in this world and also get 20,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026 BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI. 1. A Cash Reward of USD $800,000 USD 2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $500,000 USD 3.A Dream House bought in the country of your own choice 4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination. 5.One year Golf Membership package 6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove 9.Monthly payment of $2500,000,000 USD into your bank account every month as a member 10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World. If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us now with this number or whatsapp me (+2348083325148 }OR Email- Illuminatimoney66@gmail.com

Illuminati Worldwide Headquarter. 10.06.2019

Birleşmiş devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, kaybolan rüyalarınızı geri alabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmış Olanların arkadaşlığına katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve seçtikleri ve bulundukları yerdeki bir eve, bu yaşamda ünlü olmaları için yaptıkları bu yatırımla birlikte girebilmeleri için 550.000 $ tutarında para ödüyoruz. AYDINLATMA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 $ 'lık ödül parası. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya evi. Dünyadaki en iyi 5 kişiyle yapılan danışma görüşmesi. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +19292811087 NOT; İlluminati’nin bu kardeşliğini dünyanın her yerinden bir araya getirebileceğiniz Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, avustralya ILLUMINATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN SEBZE.

We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC 06.06.2019

We are authorized Financial consulting firm that work directly with A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,HSBC bank etc We provide BG, SBLC,and lots more for clients all over the world. We are equally ready to work with Brokers and financial consultants/consulting firms in their respective countries. Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned We offer certifiable and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. We are RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days We hope to establish a long term business relationship with you even after this first trial Regards ANDREW ROBERT CARTER Email: acarterrobertandrew9@gmail.com Skype: 2a8abaf2b1f14be0 Tel contact: +447031968934 Registered No: 4560747

Illuminati Worldwide Headquarter. 31.05.2019

Birleşmiş devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, kaybolan rüyalarınızı geri alabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmış Olanların arkadaşlığına katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve seçtikleri ve bulundukları yerdeki bir eve, bu yaşamda ünlü olmaları için yaptıkları bu yatırımla birlikte girebilmeleri için 550.000 $ tutarında para ödüyoruz. AYDINLATMA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 $ 'lık ödül parası. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya evi. Dünyadaki en iyi 5 kişiyle yapılan danışma görüşmesi. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. İlgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +19292811087 NOT; İlluminati’nin bu kardeşliğini dünyanın her yerinden bir araya getirebileceğiniz Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, avustralya, vb Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

henry 30.05.2019

BÜYÜK BROTHER HOOD BUGÜN KATILIN ve DAHA İYİ VE MUTLU YAŞAM YAŞAYIN. RİCA EDERİM ZENGİNLER VE ÇERÇEVE BÜYÜK TEMPLE. Sen iş misin dostum? Politik, müzikal, öğrenci ve zengin olmak, güçlü olmak ve olmak istiyorsun hayatında ünlü? Hayallerinizi, Büyüklerin bir üyesi olarak başarabilirsiniz. Hood Illuminati kardeşi. Bununla, tüm hayallerin ve kalbin arzuların olabilir. Tamamen yerine getirin, gerçekten de mükemmel Illuminati'ye üye olmak istiyorsanız kukuletalı kardeş, şimdi Lord Illuminati ile iletişime geç, Not: yeni üye koruyacak bir altın yüzük olan 12.000.000 ABD Doları ve düşman guild ve Amerika Birleşik Devletleri'ne ücretsiz vize. Lütfen kan paylaşmayız. Bu şansı kaybetme. tarih Yeni sevgili üyelerin işe alınması, çağrı ve zengin olma! Şimdi LORDMASHA ILLUMINATIONELOVE müşteri hizmetlerinde: Motto; Azaltmak için buradayız dünyadaki yoksulluk ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Bekliyoruz Cevabınız, bizi WhatsApp Mobile’a ekleyebilir ve ay. bize bir e-posta gönder: henryfrank485@gmail.com Whatsapp bize: 1 (662) -270-5399

John Coffe 30.05.2019

BEST OFFER BG/SBLC FOR LEASE OR SALE We are project funder as well as financial lender. We have BG/SBLC specifically for BUY/LEASE at a leasing price of 4%+2% of face value Issuance by HSBC London and many other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding. Also We are into the provision of short term and long term business/personal loans for both small and large scale business funds. * FOR LEASING OF BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING FEE = 4%+2% * FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC PRICE = 32%+2% MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. Name : John Coffe E-mail : agolpvn@gmail.com Skype id : agolpvn@gmail.com

Great Illuminati 27.05.2019

Bugün büyük Illuminati kardeşliğine katılın, zengin ve ünlü olun. Bilgelik ve bilgi mi arıyorsunuz? Bir işadamı mısın, papaz? Politikacı, müzisyen, doktor, futbolcu, öğrenci? Öyle mi ünlü bir sanatçı veya aktör olmak (e tc) olmak ve olmak Zengin, güçlü ve dünyada ünlü? Üyelerimize Nakit 560.000 $, aylık ödeme ise 8000 $ olarak verilmektedir. Bana WhatsApp +1(806)305-9914, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com yazın. Sadece 3 gün içinde ışığı ve parayı göremeyin

Great Illuminati 23.05.2019

Para için bugün Illuminati'ye katılın, sonsuza dek zengin, Ünlü ve sonsuza dek güvende olun. Nakit para 560,000 dolar, aylık ödeme ise 8000 dolar. Bana WhatsApp +1(806)305-9914, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com. Sadece 3 gün içinde ışığı ve parayı göremezsiniz.

Illuminati Worldwide Headquarter. 14.05.2019

Bugün illuminati'ye katıl ve ışığı ara. Para, güç, şöhret ve zenginlik, neslin boyunca ünvan haline gelir ve hayallerinin nasıl gerçekleştiğini gör. ABD'deki (ABD) dünya çapındaki Illuminati sipariş merkezine katılmakla ilgileniyorsanız, bize bugün e-posta gönderin. E-posta: illuminatiworldwideorder@gmail.com Veya bize whats-app .. +19292811087 Online başlatmanız için. Nerede olduğunun bir önemi yok. Baphomet çalışmalarımızı hiçbir mesafe etkileyemez. Not .. whatsap çağrısını kabul etmiyoruz. https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

Great Illuminati 04.05.2019

Bugün Illuminati'ye para karşılığında katılın ve sonsuza kadar zengin olun. Tüm yeni üyelere avantajlar ve ödüller verilir. Nakit para 560,000 dolar, aylık ödeme ise 8000 dolar. Ds beni WhatsApp +1(806)305-9914. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com. Işığı ve parayı 3 gün içinde göremezsin.

illuminatiworldwide 23.04.2019

Kalbinizden bir seçim yapın bugün illuminati'ye ait olun ve ışığı arayın. Para, güç, şöhret ve zenginlik, neslin boyunca ünvan haline gelir ve hayallerinin nasıl gerçekleştiğini gör. ABD'deki (ABD) dünya çapındaki Illuminati sipariş merkezine katılmakla ilgileniyorsanız, bize bugün e-posta gönderin. E-posta: illuminatiworldwideorder@gmail.com Veya bize whats-app .. +19292811087 Online başlatmanız için. Nerede olduğunun bir önemi yok. Baphomet çalışmalarımızı hiçbir mesafe etkileyemez. Not .. whatsap çağrısını kabul etmiyoruz. https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

GREAT ILLUMINATI ORDER 17.04.2019

Aydınlanmanın büyük düzeninden birleşmiş devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Illuminate kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katılırken, seçtikleri ve bulundukları bir eve, yatırımlarla birlikte yaşamaları için, bu yaşamda ünlü olmaları için fırsat sunmak için 550.000 USD tutarında bir ödeme yapıyoruz. KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR 3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım. Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com NOT; dünyanın her yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb. Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Great Illuminati 15.04.2019

Ekonomik güç, servet ve manevi güç için Illuminati'ye katılın. WhatsApp +1(806)305-9914. İLLUMİNATİYE KATILAN ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 1.500.000 USD tutarında Nakit Ödül. 2. Yeni Şık Bir Rüya ARABASI, 370.000 USD değerindedir. 3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi. 4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 8,000 ABD Doları tutarında aylık ödeme. 5. 3 gün içinde Işığı, parayı ve gücü görmekte başarısız olun. Bize katılmak isterseniz, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(806)305-9914. https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

Norman Ash 17.03.2019

PARA VE GÜÇÜN BÜYÜK ILLUMİNATİ'NİN EN İYİ FIRSATINIZ. NOT: İNSAN KAYNAK YOK KATILMAYACAK Tapınak temsilcisine Whatsapp: +1 (1267-725-1932) aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Siz bir iş adamı mı yoksa kadın mı, politik, müzisyen, öğrenci, zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşlik kültüne katılmak ve anında zengin toplamı elde etmek istiyor musunuz? Haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. bu dünyada yaşamayı ve 350.000 ABD doları almayı seçtiğiniz herhangi bir yer maaş olarak aylık dolar… Illuminati üyesi olan yeni üyelerin faydaları. 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev 2. 50.000 Dolar değerinde yeni bir rüya araba Ortaklarımızla iletişime geçmeden önce 18 yaş ve üstü olmalısınız. E-posta: bigbrotherhoodilluminati@gmail.com Qiuck cevap araması veya +1 metni için (254-206-2233)

illuminatiworldwide 01.03.2019

Bugün illuminati'ye katıl ve ışığı ara. Para, güç, şöhret ve zenginlik, neslin boyunca ünvan haline gelir ve hayallerinin nasıl gerçekleştiğini gör. (ABD) 'deki dünya çapındaki Illuminati sipariş merkezine katılmakla ilgileniyorsanız, bize bugün e-posta gönderin. E-posta: illuminatiworldwideorder@gmail.com Veya bize whats-app .. +19292811087 Online başlatmanız için. Nerede olduğunun bir önemi yok. Baphomet çalışmalarımızı hiçbir mesafe etkileyemez. Not .. whatsap çağrısını kabul etmiyoruz. https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

Dr daniel 21.02.2019

BÜYÜK BROTHERHOOD'A HOŞGELDİNİZ. Sizleri dünyada zengin ve ünlü yapacak ve kontrol etme gücüne sahip olacak bir kardeşlik olarak Illuminati'ye üye olmak ister misiniz? Dünyadaki yüksek yerdeki insanlar. Siz bir iş adamı ya da kadınım, sanatçı, politik, müzisyen, öğrenci olmak ister misiniz? zengin, ünlü, hayatta güçlü, bugün Illuminati kardeşlik tarikatına katılın ve anında zengin toplamı elde edin. Haftada 2 milyon dolar, ve özgür bir ev. Bu dünyada yaşamayı seçtiğin herhangi bir yer ve ayrıca aylık 2.000.000 ABD doları alıyor. +2348167205598 VEYA BİLGİ illuminatiworldwilde08@gmail.com İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. Başladıktan sonra 00USD, 1.000.000 $ değerinde bir Nakit ödülü. 2. 33.000 USD değerinde Yeni Bir Şık Rüya ARABASI 3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi 4. Hayalinizdeki turistik yere bir Aylık tatil (tamamen ücretli). 5.Bir yıllık Golf Üyelik paketi 6.Dünyadaki Tüm Havaalanlarında V.I.P Tedavisi 7.Toplam Yaşam tarzı değişikliği 8. Bohemian Grove'a giriş. 9.Bir aylık üye olarak her ay banka hesabınıza 1.000.000,00 USD tutarında ödeme yapılması 10.On Ay rezervasyonu. Dünyadaki En İyi 5 Dünya Lideri ve En İyi 5 Ünlü Büyük kardeşlik illuminati'inde bize katılmak isterseniz, Dr. Daniel +2348167205598 VEYA BİLGİ illuminatiworldwilde08@gmail.com aşağıdakileri de doldurunuz ADI .................... KIN SONRASI ................... ADRES................. MEDENİ HAL............. ÜLKE ......... BELİRTMEK, BİLDİRMEK.................. MESLEK................ MOBİL HATTI ............  

Dr daniel 19.02.2019

BÜYÜK BROTHERHOOD'A HOŞGELDİNİZ. Sizleri dünyada zengin ve ünlü yapacak ve kontrol etme gücüne sahip olacak bir kardeşlik olarak Illuminati'ye üye olmak ister misiniz? Dünyadaki yüksek yerdeki insanlar. Siz bir iş adamı ya da kadınım, sanatçı, politik, müzisyen, öğrenci olmak ister misiniz? zengin, ünlü, hayatta güçlü, bugün Illuminati kardeşlik tarikatına katılın ve anında zengin toplamı elde edin. Haftada 2 milyon dolar, ve özgür bir ev. Bu dünyada yaşamayı seçtiğin herhangi bir yer ve ayrıca aylık 2.000.000 ABD doları alıyor. +2348167205598 VEYA BİLGİ illuminatiworldwilde08@gmail.com İLLUMİNATİYE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. Başladıktan sonra 00USD, 1.000.000 $ değerinde bir Nakit ödülü. 2. 33.000 USD değerinde Yeni Bir Şık Rüya ARABASI 3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi 4. Hayalinizdeki turistik yere bir Aylık tatil (tamamen ücretli). 5.Bir yıllık Golf Üyelik paketi 6.Dünyadaki Tüm Havaalanlarında V.I.P Tedavisi 7.Toplam Yaşam tarzı değişikliği 8. Bohemian Grove'a giriş. 9.Bir aylık üye olarak her ay banka hesabınıza 1.000.000,00 USD tutarında ödeme yapılması 10.On Ay rezervasyonu. Dünyadaki En İyi 5 Dünya Lideri ve En İyi 5 Ünlü Büyük kardeşlik illuminati’de bize katılmak isterseniz, Dr. Daniel +2348167205598 VEYA BİLGİ’ya başvurun. illuminatiworldwilde08@gmail.com aşağıdakileri de doldurunuz ADI .................... KIN SONRASI ................... ADRES................. MEDENİ HAL............. ÜLKE ......... BELİRTMEK, BİLDİRMEK.................. MESLEK................ MOBİL HATTI ............  

Dr Greg 18.02.2019

ILLUMINATI666 BROTHERHOOD'A KATILIN !!! !!! +2348035692248 veya illumnatib53@gmail.com adresinden bize ulaşın İş adamı mısın yoksa kadın mı, papaz mısın? veya bir sanatçı, ünlü olmak ister misin istersin zengin ya da güçlü olmak için, bir olsan daha iyi olur Illuminati üyesi ve hayalini gerçekleştir doğru . bu şimdi senin için olma şansı tapınağın üyesi KINGDOM ve ne aldığını Bizden arayınız. Üye olmaya hazırsanız Illuminati ve sonra hayalini gerçekleştirmek-: whatsapp bize veya e-postaya illumnatib53@gmail.com aşağıdakileri de doldurunuz ADI .................... KIN SONRASI ................... ADRES................. MEDENİ HAL............. ÜLKE ......... BELİRTMEK, BİLDİRMEK.................. MESLEK................ MOBİL HATTI ............ YENİ BİR ÜYE TOPLAMI VERECEK 120 MİLYON DOLAR, ARAÇ VE HERHANGİ BİR EV DÜNYANIN BİR KISMI. NOT: BİZ KADAR DEĞİLİZ BU İÇİN HERHANGİ BİR VÜCUT. Eğer ilgi göstermiyorsanız LÜTFEN BAŞVURMAYIN

hakan 04.02.2019

üye olmak için müracaatta bulundum.bir daktilo kağıdıyla bana bütün bilgilerimi cevap vermemi istiyorlar bu grubu kullanıp bütün bilgilerini alan bir grup gibiler.tel ver diyorum yok diyor.elden verim yok.posta atim yok.tam bir dolandırıcı şirket.

Elda Tyga 03.02.2019

Politik ve ekonomik güç, servet ve manevi güç için Illuminati'ye katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(806)305-9914, +1(361)384-5724. İLLUMİNATİYE KATILAN ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 20.500.000 USD tutarındaki Nakit Ödül. 2. Yeni Şık Bir Rüya ARABASI, 700.000 ABD Doları değerindedir. 3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi. 4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 3.000.000 USD tutarında aylık ödeme. Bize katılmak isterseniz, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(806)305-9914, +1(361)384-5724.

CashMoney 27.01.2019

Politik ve ekonomik güç, servet ve manevi güç için Illuminati'ye katılın. E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp +1(806)305-9914. İLLUMİNATİYE KATILAN ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 20.500.000 USD tutarındaki Nakit Ödül. 2. Yeni Şık Bir Rüya ARABASI, 700.000 ABD Doları değerindedir. 3. Kendi seçtiğiniz ülkede satın aldığınız bir Rüya Evi. 4. Her ay üye olarak banka hesabınıza 3.000.000 USD tutarında aylık ödeme. Bize katılmak isterseniz, E-posta: illuminatistar6666@gmail.com veya WhatsApp: +1(806)305-9914.

illuminati united state order 21.01.2019

Merhaba arkadaşlar ...... Burada bu zengin adama Birleşik Devletlere katılma şansınız var. United, nerede olacağın ve güçlü olacağın yer. Tüm yapman gereken whatsapp +4368860326436) ve dünyanın her yerinde sadık bir iletişim kurmak, bir parçamız ve zengin ol.  Ayrıca bizimle iletişime geçebilirsiniz daha fazla bilgi ve üyelik süreci için kardeşliğin bir üyesi olmak. NOT: Tüm yeni üyelere kısmi ödeme yapılır. vize işleminde bizimle birlikte olmak için vize almak onlarla birleşmiş Tebriklerin faydaları. O zaman, sahip olmaya başlayabilirsin. normal yıllık kardeşlik yardımları. aylık ve haftalık İLLUMİNATİ ÜYELİĞİNİN YENİ YARARLARI. 1. 550.000 USD USD Nakit olarak ödül 2. 134.000 $ CAR değerinde yeni bir rüya 3. Seçiminize göre bir rüya evi satın alın 4. Aylık turizm tatiliniz (tamamen ücretli). 5. Bir yıllık golf üyelik paketi 6.A V.İ.P Dünyanın bütün havalimanlarında tedavi 7. Bir değişiklik yaşam biçimi 8. Bohemya Korusu'na erişim Banka hesabınıza her ay için aylık 100.000.000 ABD Doları 10. Dünyadaki en önemli 5 liderle üç aylık randevular dünyanın en büyük Illuminti kardeşliğinin en iyi ailesi. Tek yapman gereken bizimle iletişim kurmak brotherhoodilluminati19@gmail.com veya whatsapp +4368860326436) +9957468736388 +34 7586748936

BBVA Financials offre prestiti AL 3% TASSO DI INTERESSE PER IMPRESE E PRESTITI PERSONALI 09.01.2019

BBVA Financials offre prestiti AL 3% TASSO DI INTERESSE PER IMPRESE E PRESTITI PERSONALI, Ottieni fondi oggi. Contattateci al numero +1 (470) 575-1336 (SMS AMMESSO) Prendi un prestito entro 72 ore senza indugio. Buon giorno a tutti io sono Alvado, base a Chicago e voglio farvi notare che dovreste stare attenti là fuori quando state cercando di ottenere un prestito da istituti di credito online e in secondo luogo dovete essere consapevoli che solo poche compagnie online sono reali e legittimo. Sono stato in debiti finanziari per 8 mesi e ho perso oltre $ 28000 cercando di ottenere un prestito non ero davvero preoccupato di pagare le tasse tutto quello che volevo era ottenere un prestito e finalizzare di nuovo la mia attività perché ero molto indietro. Ecco una buona notizia per tutti c'è una società di prestito reale che emette prestiti per il tasso di interesse del 3% e quando si ottiene una notifica dalla società che il vostro prestito è stato approvato essere certi che si sta ricevendo il vostro prestito e il suo 100% garanzia. La buona notizia non è assegni di credito, nessuna garanzia e anche con un basso punteggio di credito è ancora possibile ottenere un prestito, è possibile approvare entro 48 ore se si è sul serio anche il prestito perché avranno bisogno delle informazioni corrette per approvare il prestito. Ho ottenuto un prestito di $ 170000 e ho iniziato a rimborsare il prestito già perché finalmente ho riavuto la mia attività. Contattami se hai qualche domanda così buona fortuna a tutti. Dio ti benedica. Per e-mail di risposta veloce, la società con l'importo del prestito necessario per l'indirizzo email sottostante per maggiori dettagli. Nome della società: BBVA Indirizzo email: Email: customer.bbvafinancials@gmail.com Chiamata o testo: +1 (470) 575-1336 Lenox Rd, Atlanta, GA

ELDER SCOT 08.01.2019

ILLUMİNATİ'NİN büyük SİPARİSİNDEN Birleşik Devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve ayrıca zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Aydınlanmanın kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca, yeni üyelere kardeşliğe katıldıkları ve yatırımları ile seçtikleri ve konumlandıkları bir evin yanı sıra, bu yaşamda ünlü olmaları için bir fırsat olarak kabul edilmeleri için 500.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz. KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 500.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül. 2. 200.000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABASI 3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya evi ve daha pek çoğu NOT; Dünyanın her yerinden Illuminati kardeşliğine katılabilirsiniz: Hindistan, Türkiye, Afrika, Birleşik Devletler, Malezya, Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb. NOT: İlgilendiğiniz takdirde lütfen e-posta yoluyla bize ulaşın: illuminatibrotherhood1987@gmail.com Selamlar TEMPLE ILLUMINATI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

GREAT ILLUMINATI ORDER 26.12.2018

Aydınlanmanın büyük düzeninden birleşik devlete ve tüm dünyaya selamlar, bu, hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz Illuminate kardeşliğine katılmak için açık bir fırsattır. Kan fedakarlığı olmadan. Ayrıca bütün yeni üyelere kardeşliğe katılırken, seçtikleri ve bulundukları yere sahip bir eve yatırım yapmakla birlikte, bu yaşamda ünlü olma fırsatını karşılamak için 550.000 USD tutarında bir ücret ödüyoruz. KATILAN KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 ABD Doları tutarında bir nakit ödül. 2. 150.000 USD değerinde yeni bir Şık Dream CAR 3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldım. Dünyadaki en iyi 5 kişiden oluşan bir aylık randevu. Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresiyle iletişim kurun = greatilluminate99@gmail.com NOT; dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu Illuminati kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, Birleşik Krallık, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb. Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

PARA VE GÜÇÜN BÜYÜK ILLUMİNATİ'NİN EN İYİ FIRSATINIZ. 23.12.2018

PARA VE GÜÇÜN BÜYÜK ILLUMİNATİ'NİN EN İYİ FIRSATINIZ. NOT: İNSAN KAYNAK YOK KATILMAYACAK Tapınak temsilcisine Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz: (1267-725-1932) Siz bir iş adamı mı yoksa kadın mı, politik, müzisyen, öğrenci, zengin olmak, ünlü olmak, hayatta güçlü olmak, bugün Illuminati kardeşlik kültüne katılmak ve anında zengin toplamı elde etmek istiyor musunuz? Haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. bu dünyada yaşamayı ve 350.000 ABD doları almayı seçtiğiniz herhangi bir yer aylık maaş olarak… Illuminati üyesi olan yeni üyelerin faydaları. 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev 2. 50.000 Dolar değerinde yeni bir rüya araba Ortaklarımızla iletişime geçmeden önce 18 yaş ve üstü olmalısınız. E-posta: bigbrotherhoodilluminati@gmail.com Qiuck cevap çağrısı veya metin için (1254-206-2233)

PARA VE GÜÇ BÜYÜK ILLUMİNATİ TEMPLE İÇİN EN İYİ FIRSAT. 14.12.2018

PARA VE GÜÇ BÜYÜK ILLUMİNATİ TEMPLE İÇİN EN İYİ FIRSAT. NOT: HIÇBIR İNSAN SAKRİFASI INVOLVE Tapınak ajanına Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz: + 1682-214-4967 Siz bir iş adamı ya da kadın, politik, müzisyen, öğrenci misiniz, zengin, ünlü, yaşamda güçlü olmak istiyorsun, bugün Illuminati kardeşlik tarikatına katılıp anında zengin bir toplam olsun. Bir haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. Bu dünyada yaşamayı tercih ettiğiniz ve aylık olarak 350.000 ABD doları maaş aldığınız… İlluminati üyesi olan yeni üyeler için faydalar. 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev 2. $ 50,000 dolar değerinde yeni bir rüya arabası Ortaklarımızla iletişime geçebilmeniz için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız E-posta: illuminate666temple@outlook.com Whatsapp: (+ 1682-214-4967)

GREAT ILLUMINATI99 ORDER 22.11.2018

Aydınlanmanın büyük düzeninden, birleşik devlete ve tüm dünyadan selamlar, bu, Kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz Aydınlık Kardeşliği'ne ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. herhangi bir kan kurban olmadan. Ayrıca, yeni üyelerimize, kardeşliğe katılmaları ve aynı zamanda da tercih ettikleri bir hayat için bu fırsatla birlikte, yatırımları ile tercih ettikleri bir yer ve evlerine katılmaları için 550.000 ABD Doları ödüyoruz. ILLUMINATE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 USD USD nakit ödül. 2. 150.000 USD USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA 3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldı. Dünyadaki en iyi 5 ile randevu ayı. Liderler ve dünyanın en önemli 5 ünlüleri. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresi ile iletişime geçin = greatilluminate99@gmail.com NOT; Hindistan, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, dünyanın herhangi bir yerinden katılabileceğiniz bu İlluminati kardeşliği Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Avrupa. Asya, Avustralya, vb. Selamlar TEMPLE ILLUMINATE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

THE GREAT BROTHERHOOD 10.11.2018

İlluminati'nin büyük düzeninden birleşik devlete selamlar ve tüm dünyada, bu katılmak için açık bir fırsat illuminati kardeşlik hayalleri kaybettim, ve böylece zenginliğin ışığını ve herhangi bir kan kurbanı olmadan mutluluk. Ve böylece toplamını ödüyoruz Yeni üyelere katılmaları için 550.000 USD Kardeşlik ve böylece onların seçimi ve konumu ile bir ev Yatırımlar, hayattaki bu fırsatla birlikte Ünlü. ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 USD USD nakit ödül. 2. 150.000 USD USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA 3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldı. Bir ay dünyadaki en iyi 5 ile randevu. Liderleri ve world.if 5 en önemli ünlüler thebrotherhood724@gmail.com üzerinden ilgili cevap NOT; Her yerden katılabileceğin bu İlluminati kardeşliği Dünyada Hindistan, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Europe.Asia vb. Benim saygım büyük illuminati ABD

THE GREAT BROTHERHOOD 09.11.2018

İlluminati'nin büyük düzeninden birleşik devlete selamlar ve tüm dünyada, bu katılmak için açık bir fırsat illuminati kardeşlik kayıp rüyalar, ve aynı zamanda zenginlik ışığını ve herhangi bir kan kurbanı olmadan mutluluk. Ve biz de toplamını ödüyoruz Yeni üyelere katılmaları için 550.000 USD Kardeşlik ve aynı zamanda kendi seçim ve konumu ile bir ev Yatırımlar, hayattaki bu fırsatla birlikte olabileceğini ünlü. ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR. 1. 550.000 USD USD nakit ödül. 2. 150.000 USD USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA 3. Seçtiğiniz ülkede bir rüya evi satın aldı. Dünyadaki en iyi 5 ile bir aylık randevu. Dünyadaki liderler ve 5 en önemli ünlüler. Youbrotherhood724@gmail.com aracılığıyla kndly cevap NOT ; Her yerden katılabileceğin bu İlluminati kardeşliği Dünyada Hindistan, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt, İngiltere, Avusturya, Almanya, Europe.Asia vb. Benim saygım büyük illuminati ABD

Bu yazıya sizde kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.