Halk bu oyunu bozar, Erdoğan'ı yedirmeyecek

Halk bu oyunu bozar, Erdoğan'ı yedirmeyecek
Başbakan Erdoğan'ın Gezi Parkı olaylarına alenen destek verdiği gerekçesiyle köprüleri attığı doğuş gurubuna ait Garanti Bankasından vatandaşların 40 milyon liralık mevduatı çektikleri ve bugüne kadar bin 500 kart iptalinin yaşanması üzerine Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Akın'ın istifa ettiği duyuruldu.
Mayıs ayı sonlarında Silivri'de görülen davada işlerin karışacağı sinyali belli olmuştu.  Fitil ateşlendi ve Gezi parkı üzerinden Başbakana karşı bir kampanya başlatıldı. Taksimde olayların başladığı saatlerde NTV de üzerine düşeni yaptı. Hitler belgesi yayınlayarak Diktatörün önlenemez karizması ile meydanlara mesaj iletildi.
Bizler toplum olarak daha neyin ne olduğunu sorgulamaya henüz başlamışken kozmik şifrelerin kırıldığı ve Genelkurmay Başkanlığının varlığını kabul etmediği Türkiye Ulusal Stratejiler ve Harekât Dairesi TUSHAD'a ait dokümanlar, görev ve teşkilat şemaları, fişleme kayıtları ortaya saçıldı. Seferberlik Tetkik Kurulu'nun Kozmik odasında başlayan aramalarda ele geçirilen dokümanlar arasında 12 Eylül, 12 Mart, 28 Şubat ve yakın tarihe kadar karanlık kalan süreçlere dair bilgi ve belgeler ele geçirildi. Yaklaşık 60 yıllık bir arşivin deşifresi sayesinde ele geçen Belge ve dokümanlarla Özel Harp Dairesi'yle ile iş birliği yapan sivil uzantı da deşifre oldu. Neler yoktu ki bu belgelerin içinde. Medya ayağından isimler, siyasi uzantılar, işadamları, sivil toplum örgütleri yöneticileri ve azınlıklarla ilgili cemaatler ve cemiyet bilgileri...
Kozmik odada ele geçirilen hard disk dökümlerinin deşifresi ile sıranın kendilerine geldiğini bilen malum baronlar yolun sonunu görmüşlerdi.
Baronlar gardını alarak Gezi'ye dâhil oldular.  Susayanlara su, yağmurda kalanlara kapüşonlu yağmurluk ve iki yüz liralık harçlıklar dağıtıldığı sosyal medyada günün konusu oldu. Paranın kaynağı yapılan çalışmalar neticesinde tespit edildi...
Akabinde ele geçirilen bilgi ve belgelerin mahkemeye intikali süreci ve mahkemenin 28 Şubat Davasını kabul etmesi olayı yaşandı.
Reyhanlı'da patlatılan bombalarla sonuç alamayan çevreler arakasına aldıkları yerli işbirlikçiler ve İsrail, İngiliz, Alman vs. diğer şer ittifakı ile Erdoğan'ın istifasını ve “tek adam”lığını sorgulamaya başladılar.
Taksim Gezi parkında başlayan Ağaç protestosunun orta yerine “Tayyip istifa”, Üçüncü köprü yapılmasın, Havaalanından vazgeç, Kanal Projesini unut gibi uçuk kaçık ve ne akla hizmet edildiği anlaşılamayan talepleri sıraladılar.
İşte bu noktada bazıları için aydınlanma dönemi başlıyordu.  İşin rengi değişmişti, biz bu filmi bilmem kaçıncı kez seyretmiştik.
Meselenin bir ağaç olmadığını ayan beyan görmüştük.  Bir gecede milyon dolarların el değiştirdiği, devlet bankalarının içlerinin boşaltıldığını daha dün gibi hatırlıyorduk.
Tamam, Tayyip Erdoğan'ı sevmek zorunda değilsiniz ama Allah aşkına Erdoğan'ı istemeyenler kimler durup bir bakalım.
Avrupa'da hemen her yerde aniden başlayan protesto eylemleri, bırakın Avrupa'yı Afrika'da sorsan haritada Türkiye'nin yerini bilmeyen guruplar meydandaydı.
Avrupa ve Alman basını karalama kampanyalar başlatıyor. Avrupa Parlamentosu bize “ayar” vermeye kalkışıyor.
Suriye üzerinden üniformalı özel birlikler sınırdan girmeye uğraşıyor.
Çeteler, ETÖ ve bilumum derin yapılar avuçlarını ovuşturuyor.
İsrailli parlamenter radyoda açıktan dua ederek Tayyip'ten kurtulma histerisi içinde sevincini gizlemiyor.
Almanlar istemiyor,
İngilizler istemiyor,
Fransızlar istemiyor,
Belçika, Danimarka istemiyor,
İspanya, Rusya, Japonya ve hatta Çin istemiyor,
İsrail, Suriye istemiyor,
Yunanistan ve Rumlar istemiyor,
Amerikan medyası Irak savaşında bile bu kadar muhabirini göndermemişken taksime üs kuruyor.  Amerikan medyasını ve dünya medyasını elinde bulunduran güç istemiyor.
Macar Yahudi kökenli ABD'li  Finans spekülatörü George Soros istemiyor.
Soros'un Türkiye'deki medya ve dernekler ayağıyla kimlere hangi guruplara para akıttığını biliyorsunuz. Hangi derneklere parasal destek sağladığı malumunuz. Ne kadar marjinal gurup varsa hepsi Açık Toplum Vakfı tarafından finanse ediliyor.  Mesela, LGBT dernekleri, KADER kadın dernekleri, TESEV, Sabacı ve Koç Üniversitesi gibi daha onlarca Medya ve derneğin finansörlüğünü sağlıyor. Tüm bunlara para akıtması ne kadar çok hayırsever olduğunu mu gösteriyor, neyin karşılığı olarak veriliyor bu paralar veya ne karşılığı...
Silah tüccarları,  Tefeciler, Ekonominin dizginlerini elinde bulunduran baronlar ve faizden para kazanmaktan başka derdi olmayan faiz lobisi de istemiyor.
Dahası var, MHP'ye sorsan istemiyor,
CHP keza tüm siyasi söylemini Tayyip düşmanlığı üzerine kurguluyor,
Ulusalcılar ve “çapulcular” deseniz öyle...
Şimdi tekrar soralım kendimize.
Düşmanlarımız bizi niye alkışlar; yanlış yolda olduğumuzu bilince.
Düşmanlarımız Erdoğan'ı neden istemez, çıkarları bozulunca.
Para babaları baronlar neden sevmez, hortumları kesildiği için.
Çeteler, gizli yapılar, illegal örgütler, marjinaller vs.vb. mademki istemiyor buradan çıkaracağımız bir tek ve en doğru sonuç: TAYYİP ERDOĞAN DOĞRU YOLDA!
Vatanını seven gerçek milliyetçiler ve devletine bağlı her vatanseverin Recep Tayyip Erdoğan'ın safında yer alarak bu oyunu bozmaları gerekir.
Halk bu oyunu bozar, saflarımızı sıklaştıralım beyler...
O halde ne duruyoruz, hep birlikte yüksek sesle haykıralım;
RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I YEDİRMEYİZ, YEDİRMEYECEĞİZ

Twitter: @medya_ilisuluk, @malatyanews,@44yorumcu44

Kişisel Sitem


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Büstünüzü de dikin tam olsun! Genel 04.08.2019
DÜNYA BİZİ KISKANIYOR Genel 21.07.2019
Müslüman Türkiye’nin İçler Acısı Hali Genel 24.05.2019
Merhaba Yazarport Ailesi, Yeniden Aranızdayım Genel 09.05.2019
Malatya'ya Tiyatroyu Sevdiren Adam; Ömer Konakçı Kültür / Sanat 27.07.2014
Başlık Kategori Yayın Tarihi
BİR HUKUK REFORMU ÖNERİSİ... Politika 17.02.2020
"Seçim İttifakları", Küçük partileri "Küçültüyor" ! Politika 16.02.2020
Siyasetteki TSK Korkusu Politika 15.02.2020
"AYIYI İNİNE SOKACAĞIZ” Politika 13.02.2020
ÇALGÜNER, KILIÇDAROĞLU'NA "DEVLET AYAĞINI" SORDU ! Politika 12.02.2020

Yazıya yapılan bütün yorumlar

00.00.0000

Peki polisin uyguladığı orantısız güç kullanımı hakkındaki fikirlerinizi de alabilir miyim ? Bu konudaki fikirlerinizi fazlaca merak etmiş durumdayım. Yazınızı bilgilere ve kanıtlara dayanarak yazmışsınız. Öyle umut ediyorum ki benim sorumu da aynı kararlılıkla cevaplayacaksınız. Teşekkürler...

00.00.0000

Sayın Damarlı,polis şiddeti veya orantısız adı ne olursa savunulacak bir tarafı yoktur olamazda. Ben parçaları birleştirince gördüğüm resmi buradan paylaştım. Yazılarımı takip edenler kişisel hassasiyetimi bilirler. ayrıca bu konuyla alakalı yazdığım bu üçüncü yazımdır. Topçu kışlasından yeni bir parti çıkar mı demiştim bir önceki yazımda. Ondan önceki yazım çeşitli bloglar ve kişisel sitemde mevcuttur.Ayrıca tüm arşiv yazılarımı Malatya Gerçek Haber portalında bulabilirsiniz,sevgi saygı ve en derin muhabbetlerimle...

00.00.0000

Sayın Göle, iyi yazmışsınız da, olayı çok taraflı görmüşsünüz. 1- Garanti Bankasından çekilen mevduat, başbakanınızın köprü atması veya alması ile alakalı değil. NTV televizyonunun polis şiddetini halktan saklaması üzerine insanların bu gruba ait Garanti'den paralarını çekmesi. Sonrasında COO'su geziye destek vererek bu gidişi durdurmak istedi, mesele bu. AKP seçmeni zaten mevduatını Asya, Faysal gibi finans kuruluşlarında kar payı ile değerlendiriyor. Bakın kar payı dedim faiz değil. 2- Madem eylemler Başbakanı yıpratmaya yönelik, o halde sabaha karşı biber gazı ile gezi parkına saldıran ve çadırları yakan provakatör polisler hakkında soruşturma oldu mu? Malum olayları onlar başlattı. 3- Bakanlar, Vali nihayetinde Başbakan özür diledi. Siz hala niçin dilememekte direniyorsunuz? 4- Suriye'de halkına saldıran Esat isimli diktatöre karşı para ve militan aktaran Başbakan kendi halkına karşı önce Roboski de bomba, sonra tüm Türkiye'de kimyasal gaz ile saldırmadı mı? Empati kelimesini daha önce duydunuz mu? Size göre diktatör olmak için kaç kişiyi öldürmek gerekiyor?

Bu yazıya sizde kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.