AK PARTİ GÜNDEMİNDE YER ALANLAR

AKP Hükümeti zamanında bile hala Diyarbakır'daki PKK Mezarlığı duruyor. PKK'lılar nasıl getirildi ? AKP Hükümeti PKK liderine (Abdullah Öcalan'a) AKP'lileri gönderdi. AKP Hükümeti PKK uzantısı BDP ile aynı masaya oturdu. AKP Hükümeti Türkiye'yi ayrıştırmak için Kürtlere imtiyazlar verdi.
AKP Hükümeti ile Hizbullah'ın Batman'da ilişkisi ortaya çıktı. Hizbullah eylemleri kesti. AKP Hükümeti Hizbullah'ın (Pan-İslamcıların) isteklerini gerçekleştiriyor. Okul sistemini değiştiriyor.
AKP Hükümeti yabancılara yardım ediyor ve hristiyanlığa çalışıyor. Kilise açıyor ve ayin yaptırıyor. Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) Başkanı Recep Tayip Erdoğan. BOP Büyük İsrail'i kuracak. İnsanların beynine yavaş yavaş, ince ince yerleştiriyor.
AKP Hükümeti Yabancılara yardım ediyor ve Yabancıların isteklerini gerçekleştiriyor. Yabancıların Türkiye'ye yerleşmesini sağlıyor. Toprak, Kamu Kurumları, Yer Altı Kaynakları satıyor.
AKP Hükümeti barışı sağlamak için Çalışma Komisyonu kurdu. Meclis Tüzüğünde olmayan (sadece sorma hakkı olan) Akil Adamlar Projesi, barışı anlatmak için kuruldu.
 


Başlık Kategori Yayın Tarihi
En Önemli En Sinsi Oyun -2 Politika 16.11.2019
Asimilasyon Kültür / Sanat 15.11.2019
Mafya Kültür / Sanat 14.11.2019
En Önemli En Sinsi Oyun Politika 11.11.2019
Büyüme Ekonomi Modeli Ekonomi 10.11.2019

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.