Astrovasküler Cerrahi Raporu

Neptünün kendi ekseninden ziyade hafif bir yay çizip satrünün etrafindan dolanarak venüse yaklasmasi, baliklar üzerinde nacizane duygusal devinimler yaratiyor. Bu duygusal devinimler nedeniyle yerinde bitürlü duramayan baliklar, bitaraflarinda sürekli kaynayip duran microorganizmalari dökmek için firsat kolluyorlar. Gelgelelim bu firsati kendisine vermemekte israrla direnenler, birgün gelip kendileri o firsat için can atiyorlar. Oysa bir bilseler karsisinda nasil biri oldugunu, sonradan böyle pisman olmazlar heralde. O zaman size bir iyilik yapalim ve baligimizi taniyalim..
Efendim bu alik insanlarin duygusal yapilari her alanda kendisini gösterir. Sanata egilimli olduklari için bir çok sanatçinin alikça özellikleri güçlüdür. Arkadaslik duygularina çok fazla önem verdikleri için, yasantilarinda yapilan hatalari kismen affetmezler. Çevrelerinin çabuk etkisinde kalirlar ama yine de belli etmemeye çalisirlar. Yasamda basarili olmak için motivasyona ihtiyaçlari vardir. Ona bu motivasyonu saglayabilicek kisilere minnettar kalirlar. Mistik güçleri çok fazladir. Hissetme yönleri güçlüdür. Özellikle önsezilerinde yüksek olasilikla hakli çikarlar. Bilmeyi ve ögrenmeyi seven bu kisiler yasam boyunca her seyi merak ederler. Baslarina da ne gelirse hep bu meraklari yüzünden gelir zaten. Hatalardan ders almasini beceremezler. Ayni hatalari birkaç kez tekrarladiklari sikça görülmüstür. Aliskanliklarina bagli oldugu için de bulunduklari sartlari kolay degistirmekten hoslanmazlar. Çok çabuk karamsarlasabilen bu kisilerle yasamak hem zevkli hem de zordur. Duygu ve mantik arasinda dogru dengeyi kurabilirlerse, yasam onlar için mükemmel olur. Fakat ne yazik ki, her zaman ayni ölçüyü tutturamazlar. Toplum iliskilerine önem verseler de, kuskucu yapilari yüzünden olaylara uzak kalabilirler. Sürekli haklarinda konusuluyormus hissi içinde, karamsar ve huzursuzlasabilirler. Politika konusunda duyarli fakat etkilesime hazir olduklari için de zaman zaman hata yapabilirler. Aile baglari güçlü ve sevdiklerine bagli olan bu kisilerle anlasmak her zaman kolay degildir. Onlarla yalniz zeki insanlar her zaman anlasabilir, çünkü bir dahinin ne anlatmak istedigini ancak baska bir dahi anlayabilir.
Balik insani ilk bakista büyüleyicidir. Genellikle çok kibar ve yumusacik bir tarzi vardir. Aslinda, bir romantizm ve rüya aleminde yasar. Hassas, gizemli özelliklerinin yaninda, psisik yetenekleri de yasaminda önemli rol oynar. Kolayca sevmeye ve asik olmaya yatkin bir yapisi vardir. Dogru insani buluncaya kadar, pek çok ask iliskisi yasayabilir. Sürekli bir iliski için, duygusal ihtiyaçlarina karsilik bulmasi ve kendini güvenlikte hissetmesi gereklidir. Her türlü insana ve ortama kolayca adapte olabilen alik kafalilar, gerçekten çok çekicidirler. Bu aligin gönlünü kazanmak için, dis görünüsüne iltifat etmekten ziyade, yaptigi bir seyleri takdir etmek dogru bir baslangiç olabilir.

#ulastuzak

ulastuzak.blogspot.com


Başlık Kategori Yayın Tarihi
Bodrum'da Bir Geceyarısı Yaşam 06.10.2014
Kadın-11- AŞK Kadın / Aile 29.09.2014
Kadın-10 - ŞEHVET Kadın / Aile 28.09.2014
Kadın-9 Edebiyat 27.09.2014
Kadın-8 Edebiyat 26.09.2014
Başlık Kategori Yayın Tarihi
Oğlak Burcuna asla bunları yapmayın :) Astroloji 03.07.2019
Oğlak Burcuna asla bunları yapmayın :) Astroloji 02.07.2019
Dinler tarihi Astroloji 11.04.2019
Oğlak Astroloji 02.10.2018
Her Şey Çok Güzel Olacak... 2016 Haziran Astroloji 02.07.2016

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.