E-POSTA :
ŞİFRE :
Şifremi Unuttum
Yüksel Yılmaz
ANLAYIŞLI OLMA ERDEMİ
10/11/2015 | Yaşam
Hakan Karlıbulut
ARMEGEDDON SAVAŞININ AYAK SESLERİ...
10/11/2015 | Dünya
Necla Biyan
BİR KADIN, NE KAPANDI DİYE RAHİBE, NE DE AÇILDI DİYE FA...
10/11/2015 | Yaşam
Gülüm Çamlısoy
PALTO
10/11/2015 | Edebiyat
afra
Çocukluğumun Koridorlarında..
10/10/2015 | Yaşam
Aydın Uzkan
ALGI YÖN...
10/10/2015 | Yaşam
Yüksel Yılmaz
RESULULLAH'IN ÇOK KEZ EVLENMESİ MESELESİ
10/10/2015 | Genel
Osman Aydemir
Elveda Demokrasi,Merhaba Ortadoğu
10/10/2015 | Siyaset
Çikilota manyaaa ✌
Şimdi O Yok
10/10/2015 | Anı-Günce
Yüksel Yılmaz
ASİL İNSAN
10/9/2015 | Genel
Şükrü Kahraman
DEĞMEZ Mİ ? (Şiir)
10/9/2015 | Şiir
Musa SELİM
"YÖNTEM ÜZERİNE KONUŞMA"
10/9/2015 | Eğitim
Tarih : 2/20/2012
Kategori : Yaşam
Yazarı şikayet et
SUİZAN, YALAN, TÖHMET!..
Melânet adının önünde TC üniversitelerinden temin 'prof. dr' unvanlı hain bir dönme; Ülkemizde münteşir, Türk'ün verdiği parayla Türk düşmanlığına soyunmuş kancık bir ekran bulmuş kin kusuyor. Yalan, iftira ve iğrenç bir riyakârlıkla nefret tahrikçiliği yapıyor. Hele bir bakınız: Diyarbakır eski hapishane bahçesinde bulunan kafatasları için ne diyor?

"Bu kafatasları büyük bir olasılıkla Ermenilere ait!.."

Ardından akıl almaz yalanlar, iftiralar, kurgulanmış senaryolar..

Kendisi de 24 ayar diyasfora sunucu dört köşe! Üstüne üstlük, iki de bir konu Fransız kalleşliği, küstahlığı ve tarihi kaypaklığına geliyor. Ama böyle değil; Adeta bir soyluluk, asil bir özveri ve kahramanlıkçasına!.. Ney? Fransız meclisi ve senatosunun son halt etmesi.. Ama programda "Ermeniler soykırım yapmış ve 1.658 bin Türk'ü katledilmiştir" denilemiyor!.

İşin aslına ve perde arkasına baktığınızda, hep aynı mesele var..

AB+D vampiri ve şeriklerinin Şark Meselesi, TC'yi bölme ve Türk'ü imha plânı..

Ancak, bir takım aciz hükümetlerin akıl tutulması ile malûl, bilgisizlik, basiretsizlik, yetersizlik, yeteneksizlik ve "Türkçe duruş" zafiyeti yüzünden;. 1.Dünya Savaşı sırasında, Doğu Anadolu cephesinde vaki haklı, doğru ve hayati bir "zorunlu göçün" haksız faturası ile menfur ve müfteri mirasını yüklenmek durumunda bırakılarak, neredeyse bütün dünyada "soykırım suçlusu bir millet" konumuna getirildik. 90 yıldır bitmek tükenmek bilmeyen bir yalan ve iftira kampanyası sonucu birçok çete devleti (İsveç, Uruguay, Kıbrıs Rum Kesimi, Arjantin, Rusya, Kanada, Lübnan, Yunanistan, Belçika, İtalya, Fransa, Slovakya, Litvanya, Hollanda, Polonya, Almanya, Venezuela ve Şili ile abd'de 42 eyalet) meclisinde Türkiye aleyhine "ermeni soykırımını" kabul eden kararlar alındı. Şimdi de, bütün bunların üstüne tüy dikercesine, Fransız meclis ve senatosu tarafından akıllara ziyan bir yasa çıkartılarak "Ermeni soykırımı olmamıştır" demek hapisle tazyiki gereken suç kapsamına alınmaya kalkışıldı.

Malum, Sarkozy onayladı, şimdi (sözde) anayasa mahkemesi kararı beklemekte!...

Şurası mutlak bir ilim, düstur ve hakikattir ki; Bağımsız bir ülkenin onurlu davranış biçimi mütekabiliyet ve adalet ilkesi olup; hayırlara bire bir, şerre misliyle karşılık vermek esastır. Bu nedenle meclisten beklentimiz, Fransız parlamentosunun saldırısına en azından aynı şekilde karşılık vererek milli tepkimizi ortaya koymaktı.

Görünen o ki, olmadı!.. Olması da pek mümkün görünmüyor..

Yeni ve sözde sivil Anayasa'yı, "hukukun üstünlüğü, eşitlik, insan hakları, adalet ve demokrasi için istediği" iddiasında olan; Lâkin uyguladığı haksız, hukuksuz, adaletsiz ve pek tavizkâr politikalarla, anarşist, terörist, bölücü ve kaçakçılara cesaret veren hükümetin, her şeye rağmen: (Zaman gazetesini haberine göre) e-pasaport çipleri ihalesini 'güvensiz' Fransız şirketine vermesi ve doğalgaz nakil hatlarında % 15 Fransız ortaklığının onayı tam rezilliktir. Ancak bu, tam açıklığa kavuşmadı. Doğruysa fail ve menfur mes'ulleri kahrolsun.

Dahası var: "Kaçakçı Ailesine '123 bin' ŞEHİT Ailesine '63 bin"!...

Bu da bir onursuzluk, hukuksuzluk, ahlâksızlık, aymazlık ve yolsuzluktur.

Bu haksızlık kamu vicdanını derinden yaralamış ve terörle mücadele; eşkıyaya yardım ve yataklık yapan, siyasi, maddi ve lojistik destek veren insanlık düşmanı vampirleri önleme, caydırma ve cezalandırma konusunda ümit bağlanan akp'yi şaibe, kaygı ve kuşku bataklığına itmiştir. Tam bir utanmazlık, karaktersizlik ve şerefsizlikle "terör örgütü devlete galip gelmiş ve TC terör örgütüne yenik düşmüştür" biçimi, tiksinç dezenformasyonların resmi lisanslı TV ekranlarından yapılmasına ses çıkartmayan akp....

Bu tarafgir, bir ihtimal duygusal yahu da iyi araştırılmadan verilmiş subjektif kararın acilen tashihi, muhatap şehit ailelerinden derhal özür dilenmesi, gönüllerinin alınması ve bilhassa: Yasa dışı kaçakçı aile, yakınlarına ödenen devlet parasının eşkıya eline geçmemesi için her türlü tedbirin alınması zorunludur. Aksi takdirde bu yönetim; anarşist-terör ve tedhişe yardım ve yataklık etmiş olmak gibi bir şaibe-zan ve töhmet altına girmiş olacaktır. Buna seyirci kalan "muhalefet nam" ne iş yaptığı ve vatandaş adına ne işe yaradığı meçhul halk dalkavukları da bu suizan, partizanlık ve şaibe altında ezileceklerdir.
Bu yazı 128 kere okundu.
Yazıya yapılan yorum bulunmamaktadır.
* Ad/Soyad Yazınız:
* E-mail Adresinizi Yazınız:
* Yorumunuzu Giriniz:
2000 karakter yazabilirsiniz.
Numarayı Giriniz
Not: Yorumunuz, yazar tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.
Yazarlarımızın hergün sadece bir yazısı yayımlanır. 23:59'a kadar kaydedilen yazılar ertesi gün 00:01'de yayına girer.
© Copyright 2012 Yazarport